Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 72

  • 32 961
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 405
Ками 1 кръг + йога ден 48. Доволна съм  Heart Eyes

# 691
  • Мнения: X
Около черницата колко обиколки направи? Тях броиш ли ги?  Mr. Green

# 692
  • Мнения: 1 161
Добро Утро,

за днес крака и корем, 45 мин, тренировка-направена и вече и отчетена.  Mr. Green За днес друго не мисля да правя.

Бобче, поръчах. Като дойде ще му дам шанс. Ако не ми понася-няма да го пия. На ден пия по 3 кафета, така че би трябвало да съм ок, но...ще видим.

Тили, и аз преди МЦ оставам без сили( като в момента). Мисля утре да си направя протеина преди тренировка, да изпия половината и да оставя другата половина за след това. Може пък да започна да се мърдам по-бързо, вместо като охлюв, като костенурка.  Mr. Green

Спорни тренировки!

# 693
  • Мнения: 2 545
Ох, голям зор беше на работата днес.
Май скоро такъв ден не съм имала - да не мога да си вдигна главата от работа.
Благодарение на това ще ми бъде поредният ниско-калоричен ден - нямах никакво време за ядене.
Една стабилна закусчица - банан, мед, тахан, какао, конопен протеин ме държа сита доста време.
Не стоя съвсем гладна, де, но се надявам моят организъм да се сети, че има едни 2-3 кг складирани мазниники за горене  Crossing Arms. Казвам го на глас, пък дано да е чул  Rolling Eyes.

# 694
  • София
  • Мнения: 10 858
Отчитам си и аз ден 74/ 90ДП и зверска МТ от вчера, която с днешната тренировка, наречена от Румяна брутална за дупе, и беше такава, явно ще се довърша тотално и утре няма да мога да седя. Обаче колко ми е гот, не е истина  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Писах и във Фейса, ама и тук да ви кажа, че клиновете са страхотни, нищо че не са памучни. Памучни на спортни марки мисля че няма, всичките са от такива или подобни материи. Аз си взех от всички цветове, имах съмнение, че тюркоазеното ще ми подчертава недостатъците, но не, направо супер ми седи, много се харесвам. Така че купувайте клинове, заслужават си!  Heart Eyes
Взех си и едно бюстиенце де  Mr. Green Mr. Green Mr. Green И то е страхотно!  Mr. Green

# 695
  • София
  • Мнения: 1 835
Някой може ли да ми каже как се изпълнява Jackie Warner  Power Circuit Training (каква е схемата)? Освен 40 минутната кръгова 40-Minute Total Body Circuit има още 4 по 15 минути. Те кога се изпълняват?
* 15-Minute Abs Only Circuit
* 15-Minute Lower Body Circuit
* 15-Minute Upper Body Circuit
* 15-Minute Total Body Circuit

# 696
  • Мнения: 4 406
Harmonie, сега отрязах етикета - 91% полиестер, 9% ликра. Едвам се докопах до един, моя размер.

Вивиан, аз не утраях до утре и днес наминах да си купя клин и бюстие. То направо битка си беше в този Лидл до автогара Юг. Такава материя трябва за спортуване и туризъм, бързо да съхне, като се изпотиш. Утре ще ходя до нашия Лидл да си търся и други цветове. Щото искам и черен Laughing

# 697
  • Мнения: 5 405
Около черницата колко обиколки направи? Тях броиш ли ги?  Mr. Green
От 3 дена мисля да я обера и да замразя, че да не си отидат на кино... отивам да видя какво прави  Grinning

# 698
  • Бостън
  • Мнения: 13 708
Вик, качеството им е хит ор мис, мен това ме изнервя. За цените си права!

Непокорна - има, как да няма! Ето ти линк към различните албуми, но да е ме псуваш после за загубеното време Simple Smile
https://www.flickr.com/photos/snezhana/albums

Mari Lin - и аз съм с 2 секциа, прибира се и най-долната част, тази която стои като "изтръпнала" месеци наред, но много инат се иска... при мен най-трудно се оказа свиването на кожата.

Тяна - следващият път ме вземете със себе си  Hug Но във Флорида оотивам само на почивка, не искам да живея на такъв климат. Калифорнийският  ми е по по душа, така Южна Калифорния... айде, размечтах се!

Имам си подарък поредната йога постелка (щерката и любимият не могли да устоят, защото тя казала, че е в любимите ми цветове), сега ще си купя един екип (прецака ме swimoutlet.com - върнах неща и вместо да ми върнат парите са ми дали стор кредит) и след това ще вкарам някой от пилатесите на Мис Дрийми, отдавна им се точа!

ТиЛи - е, как!?! Анна Липовска ми е любим преподавател и курсова от СУ, човек, който уважавам много и съм сваляла и свалям шапка! Много силна и мъдра, добра жена!



Последна редакция: чт, 11 юни 2015, 16:22 от Agent Provocateur

# 699
  • Мнения: 207
Home raider, Тези 15 минутки са отделните части от цялата. Можеш да ги правиш отделно, ако нямаш време. Това ми е една от най-любимите тренировки.

Би, мерси  Hug

Бобчето, Непокорна и Свети що са ви тия бърнари точно на вас незнам. Какви сте ни убавици! Лято е излезте навън, забравете за малките и несъществени несъвършенства, спете повече, усмихвайте се повече и пийте много вода  Hug
Не ми се сърдете, аз хич не ги тача тия хапове.

Изчезвам днес на женско парти на басейн  Flutter

# 700
  • Мнения: 1 161
Тяна,няма как да ти се разсърдя.  Hug И съм съгласна, че фатбърнърите и други подобни са напълно излишни ако се храниш добре и тренираш редовно, но пустото му любопитство... Mr. Green...За себе си- в момента тренирам яко, храня се стриктно и реших , че е подходящ момент да пробвам....решена съм да си видя плочките поне веднъж в живота, а после кучета ги яли... Mr. Green  Joy

Весело изкарване!

# 701
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
... и пустата му суета да добавя аз  Mr. Green. За цяла година, ми се полага само месец да си развявам дупето по бански по плажовете и искам да се 4увствам добре в кожата си. Та... затова. Ина4е, Тян4е, съветите ти ги изпълнявам аз, само този с пове4ето сън е невъзможен с моите две работи, къ6та и деца. Ама скоро ми запо4ва отпуската, еехх кеф  Mr. Green

svetty1980 само да те предупредя и посъветвам: взимай само по едно хап4е първата седмица и си дай време да ти свикне тялото. Зора е първите 3 дни, 4увства6 се като надрусан, след това свиква6 и само се 4увства6 тонизиран  Peace Аз си взех и някакви билкови за изто4ване на водата, много ги хвалят с бавно освобождаване и тн. 6те ги видим. Направооо в дните около овулацията като се по4не с тая вода, ставам като балон, изто4ва се 4ак след като ми свър6и.  Tired

Накрая да се от4ета  Grinning

Първата половина на Спартакус 2, след това суперсерии за гърди и корем. Добре се полу4и. Не6то не ми се ти4а напоследък  Thinking

# 702
  • Мнения: X
ТиЛи - е, как!?! Анна Липовска ми е любим преподавател и курсова от СУ, човек, който уважавам много и съм сваляла и свалям шапка! Много силна и мъдра, добра жена!

Мир тесен. Учили сме заедно.  Wink

# 703
  • Мнения: 570
Здавейте  Hug

Агент, прекрасни снимки, също като теб   bouquet

Отчетът ми е от снощи - цяло тяло от P90Xplus.

Аз бърнъри не съм пила, но все си мисля, че ефектът им е като от гладуване. Т.е. организмът приема външна помощ, за да изгори мазнините, които иска да си ги запази по-принцип. Като се спре тази помощ....може и още малко да си трупне, за да се презапаси. Може да не съм права де, това са си мои разсъждения.

Вив, Снимки, Снимки, Снимки!!!!! Laughing

Любчето се изгуби нещо, Барбабю също...

# 704
  • Мнения: 10 342
Бобче Heart Eyes, а мислиш ли че организма достига привикване някакво към фетбърнъра newsm78?
И аз почнах да пия от понеделник, но ударих на греда и то бетонна Mr. Green. Хем тренера ми го препоръча, не е нещо на сама глава да вземам. Нещо много ми дойде дозата ли какво и щях да пукна меко казано. Добре че се оповръщах само Sick. И понеже съм инат след половин час си направих 1,5ч тренировката за деня. Спрях го естествено и от тогава не смея да го вземам. Освен да направя втори опит уикенда, че да има мегдан я за болница, я за повръщане. Тоя път да взема едно (че по указания са 4 на един път), а по указания на тренера сутрин, обед и вечер по 4. Поооосле чак видях, че кафе не трябвало да се консумира. А аз след тях и с кафе се нажулих, че и зелен чай пих. Абе ужас. В бързините тук след почивката, явно не съм догледала нещата и се наредих като кучка в каручка Embarassed.

Агентче Heart Eyes много си готина ти и снимките, забравих да отбележа вчера Peace. Уникални. Но ти си знаеш де Simple Smile. Аз голям мерак имам да се науча да правя хубави фотографии, ама то само с мерак не става. Човек трябва да седне и да почете малко. И чета, чета, обаче не мога да запомня всичко Blush. Явно си трябва дълги години опит. Даже на почивката си носих едни листчета в кутийката на апарата cheat sheets Embarassed, като реша да снимам еди си какво как да си наглася апарата (любителски). Накрая ми писна и правих снимки само на функцията Aperture. Де станаха, де не станаха. Разпознаваме се поне... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт