Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 72

  • 32 938
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
vici75 моя привикна да. Аз се 4увствах хато надрусана (не 4е знам как то4но се 4увстват надрусаните, де, но с висок пулс и хиперактивност, леко задъхана...) само първите два пъти като го взех. След това, тези симптоми ги няма6е, но само ако внимавах да съм го взела минимум 3 4аса преди тренировка или веднага след. Вземех ли го 4ас преди тренировката, или по- малко, много ми ска4а6е пулса. Но аз винаги по4ти имам здраво кардио в тренировките. Ако прави6 по- стати4ни, силови тренировки, няма да е проблем. След седмица минах на 2 хап4ета, както е по описание и си ми бе6е добре.  Peace
Ти пробвай да намали6 дозата, не е нормално толкова зле да ти става. Аз първите две седмици намалих кафетата до 1 на ден, послед си върнах и второто като привикнах и нямах проблем. Ама зелен 4ай не съм пила  Wink

# 706
  • Мнения: 101
Леле, колко сте изписали!  Shocked Наваксвах да ви чета до сега.  Grinning

Ще тренирам след малко Ab Intervals, реших след вечеря, че иначе трябваше да ям доста късно. Ще кажа после как е, надявам се да не съм твърде изморена.

За много хубави почивки чета и си мисля "Искам и аз!"  Mr. Green Това лято няма да почивам никъде, ще се занимавам с други неща (уж).

Home rider казали са ти вече как са, може да си изтеглиш и 40-те минути от Рутракер. По- удобно е според мен с нея вместо да си пускаш отделните клипчета.

Лека вечер и спорни тренировки!  Hug

# 707
  • Мнения: 10 276
Да точно и аз като надрусана се чувствах (макар, че и аз не знам как точно се чувстват те). Точно висок пулс, задъхана, малко горещо ми беше...На мен тренера ми го е сложил след ставане от сън 4бр, преди хранене на обяд 40 мин и преди тренировка вечер 20 мин+преуърк аут ( и той с кофеин). Силово тренирам аз с леко кардио (120-130 да ми е пулса)накрая 20 мин. Ами верно ще пробвам уикенда с една таблетка и даже ще махна кафето, да придобия представа реално кое как ми влияе. Пък дано привикна. Брей чатър патър ще се спомина значи Joy....Който няма опит с тези неща, трябва много да се внимава. Винаги от малка доза да се тръгва.

# 708
  • Мнения: 1 346
Някой може ли да ми каже как се изпълнява Jackie Warner  Power Circuit Training (каква е схемата)? Освен 40 минутната кръгова 40-Minute Total Body Circuit има още 4 по 15 минути. Те кога се изпълняват?
* 15-Minute Abs Only Circuit
* 15-Minute Lower Body Circuit
* 15-Minute Upper Body Circuit
* 15-Minute Total Body Circuit

[/quote

Home Rider,
Схемата е както си я направиш. Ако искаш тренираш цялото тяло, и си пускаш Total body, ще забележиш, че всички тренировки за отделните части на тялото са подредени една след друга. А отделните 15-минутните са същите тези тренировки, но с добавени загрявка и разтягане, които са copy/paste от тренировката за цялото тяло. И вече е въпрос на избор, дали искаш да тренираш днес само за корем, или кратка, ръце или всичко. Дано съм обяснила ясно.

Последна редакция: чт, 11 юни 2015, 20:07 от !Diva!

# 709
  • Мнения: 570
И днешен отчет с гърди, рамене и трицепси.

Вики, това ми напомни как в гимназията цялата банда се напъвахме да пушим.  Simple SmileВиждаш, че не ти понася, ама нали е модерно...ще покашляш и пак ще запалиш  Simple Smile

# 710
  • Мнения: 550
За днес едно кратко, но “лудо“ ХИИТ в стила на Блендърите:
https://www.fitnessblender.com/videos/insane-hiit-challenge-body … -training-workout
Много ми харесва, а и колко вода се изля от мен.  Crazy

# 711
  • Мнения: 10 276
Аха сега остава да се престраша и да се напъна още веднъж  Mr. Green Grinning

# 712
  • Мнения: 101
Да се отчета вече.  Mr. Green Хареса ми тази тренировка, доста по- силова отколкото кардио. Не усетих кога минаха 25 минути, даже рядко съм гледала към таймера. То при на мен хем ми харесва, че ми се показва времето, за да знам колко ми остава, хем не ми харесва, когато си помисля "Толкова малко мина пък вече съм уморена!".  Grinning

Утре са ми двете тренировки и ако ми стигне времето сутринта ще ги правя една след друга, ако ли не- едната сутрин, другата вечер.

И наистина лека нощ!  Laughing

# 713
  • UK
  • Мнения: 600
Днес отчитам 60 мин пилатес за цяло тяло; + Skinny Rules: Abs 3.

А менюто е следното:
закуска: протеинов шейк
обяд: зел. крем супа, биволско кис.мляко
снак: смути от тученица, спанак, банан, ягоди, ябълка, кайсия + бананов пудинг с чиа
вечеря: пюре от броколи и картоф и котидж чийз


Агент, честита постелка! Със здраве да си я ползваш! Sunglasses

Свети, ти тежката артилерия, освен стриктната храна и спорта, и бърнар ще добавиш!  Laughing

Голям срам, че още не съм пробвала никога на Джаки кръговата! Но при първа възможност ще я метна. Това ще стане обаче чак като се прибера у Шотландско, защото за сега 3 пъти седмично пилатес + 5 пъти Боб Харпър ми стигат Mr. Green + Ерин и Йога от време на време.

# 714
  • София
  • Мнения: 1 834
tqna, eli и Diva, благодаря ви за отговорите за кръговата. Тук доста я хвалихте. Утре ще я направя вместо Shark Attack - а.

# 715
  • Мнения: 1 161
Нали нямаше да правя друго за днес, но докато се моткахме около нас с дребоса получих прилив на енергия и метнах една 25 минутна тренировка в задния двор с гумата и собствено тегло. Лекичка, но пак си е тренировка.  Mr. Green

До утре!

# 716
  • Мнения: 2 545
Тази сутрин ще отчета само едно ранно ставане  Grinning
Имам силна МТ от вчера - дупе, задно бедро и малко на корема...
Следобед, ако имам желание, може да потренирам малко.

Хубав ден на всички!  bouquet

# 717
  • Мнения: 5 405
Тази сутрин ще отчета само едно ранно ставане  Grinning
А, същото.. ама отивам да бягам. Да не съм станала напразно поне Grinning

# 718
  • Мнения: 6 604
2 дни след Фат файтър имам гадна МТ на бедра и дупе.  Crazy  Днес кардио и стреч.

# 719
  • Мнения: 3 118
Дами, някой от вас да е ползвал въглехидратни или/и фет блокери?

Общи условия

Активация на акаунт