sterilizator - kakav?

  • 1 794
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 221
Аз също имам стерилизатор на Чико за мв. Но трябва да споделя, че не съм твърдо убедена, че върши 100% работа. Не съм мисля,че така както шишетата са полегнали навсякъде достига парата. Дано да греша и шишетата ми да са стерилизират добре.

# 16
  • Мнения: 5 391
Имам на Чико за студена стерилизация, още не съм го ползвала, ще видя колко ще бъда доволна.

# 17
  • Мнения: 379
Купих 3в 1 на филипс, много съм доволна, има три функции( стерилизатор, затопля шишето с млякото и затопляне на каши и храна) Laughing

# 18
  • Мнения: 310
Авент за МВ, ама аз имам и помпата на Авент и затова реших да си взема този, а не на Чико. Иначе май няма особенно значение всички вършат една и съща работа.

# 19
  • Мнения: 9 903
оо, Джордани за 17 лв.

# 20
  • Мнения: 3 457
благодаря ви мами 4е ми помогнахте-купих си на 4ико за мв бе6е последен и казаха 4е са го спрели от производстжо или внос,доволна сам 4е успях да го намеря   bouquet

# 21
  • Мнения: 131
Ама къде сте го намерили този стерилизатор за микровълнова на Чико, от един месец питам в детските магазини и още не са получили стоки от Чико, вече почти съм решила да изварявам шишетата по традиционния начин

# 22
  • Мнения: 356
Аз изпозвах стерилизатор за микровълнова на ЧИКО и съм много доволна от него.Иначе има и някакви течности за студена стерилизация , но не знам за тях.Не съм ги пробвала.Мен ако питаш то добра е топлата.Да си заври ми се струва най-добре

Общи условия

Активация на акаунт