Въпрос относно свалките.

  • 16 621
  • 329
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 365
И се научи да готвиш просто меню- салата, основно и десерт, за да може да я поканиш у дома на романтична вечеря.

# 16
  • Мнения: 103
Е ти какво чакаш, момите да гонят теб ли?

Свалката е фалш. Трябва отвътре да ти идва, страст да имаш. Нещо май липсва тази страст, иначе щеше да преследваш и да улавяш. Не може само да се изтъпанчиш и да те харесат.

Ти остави дрехите, физиката как е? Да не си пуснал шкембаци и паласки?
С физиката съм добре, спортист съм от дълги години, строен съм, стегнат.

# 17
  • Мнения: 18 998
И се научи да готвиш просто меню- салата, основно и десерт, за да може да я поканиш у дома на романтична вечеря.

Аз ще си помисля, че е някой стисльо или психопат, ако тръгне да ме кани на вечеря у дома в началото на свалката. Определено бих се стреснала от домашна вечеря за първа среща. При вечеря навън, ако жената не го хареса, може да си плати сметката сама и вече да не го види.

# 18
  • Мнения: 103
Има курсове за такива като теб  pick up-project. net ( не мога да вкарам интернет линк)
Има и форум.
 
   Знам , преди време случайно гледах предаване за тях. За сега го разглеждам като краен вариант.

# 19
  • Мнения: 103
И се научи да готвиш просто меню- салата, основно и десерт, за да може да я поканиш у дома на романтична вечеря.

Аз ще си помисля, че е някой стисльо или психопат, ако тръгне да ме кани на вечеря у дома в началото на свалката. Определено бих се стреснала от домашна вечеря за първа среща. При вечеря навън, ако жената не го хареса, може да си плати сметката сама и вече да не го види.
Да, и аз мисля, че това с вечерята вкъщи е на един доста по-късен етап от запознанството.

# 20
  • Мнения: 103
Оф, така наречените пикапъри и методите им за свалки, ми изглеждат ужасно смешни. Изобщо не вярвам жени, които що-годе стават, да им се вържат.

п.п. Имам един приятел, в края на 20-те. Хубаво момче е, малко нисичък, интелигентен, забавен, обаче не може да си намери приятелка или ако намира, то са някакви ученички. Казва, че е пробвал по сайтове, фейсбук и пр., наживо, ако има възможност, но не му връзват момичетата. Доста е странно, защото познавам далеч по-непривлекателни мъже, които са обвързани.
  Явно и аз съм нещо подобно (само, дето не съм нисичък). Всичките ми приятели ми се чудят защо съм сам, мислят си, че така искам или се правя на интересен и пазя връзките си в тайна.
  За пикапърите мнението ми е същото.

# 21
  • Мнения: 6 365
Кой е казал за готвене на първа среща? Но хубаво е да се мисли с няколко хода напред.

# 22
  • Мнения: 2 650
Ох, остави тези свалки на тийновете, ти нали си мъж вече и не искаш да плашиш девойките с изцепки от фейса. Просто се успокой - за мъж на 35 не е като за жена на толкова,  че  да ти е истерично важно да си имаш някой. / щото истеричността при всеки пол си личи/  Като харесаш някоя, не бъди  с предварително загубенческа нагласа, заговори я ненатрапчиво така, както би заговорил сестрата на приятел - голям праз, че няма да ти върже, ничий свят няма да свърши с това. Приеми го като игра -не много важна, но интересна. Едно момиче,/жена/ не е трудно  да ти обърне внимание ако й харесваш, а да харесаш на някой не е нужноа да се правиш на палячо, щото  така излиза, че  си налагаш да палячостваш дълго. Едва ли искаш това. Всъщност рецептата е проста - Имай самочувствие! Hug

# 23
# 24
  • Мнения: 103
Според мен трябва да го караш малко по-спокойно, да си взесел, отпуснат, да не търсиш нищо и да не очакваш нищо. Представям си някой да почне да ми говори Ей, муци, дрън дрън, или пък да ми говори за връзка от първата среща, еми не става. Не само мъжете се плашат от търсещи обвързване жени, особено много търсещи. Тези неща плашат. Запознай се, излез, говори, споделяй разни неща за своя живот и съответно изслушвай жената, и така, малко по малко нещата сами идват. Свалките са....само да се запознаеш с някой, до първия разговор. Мен лично мъжа ми не ме е свалял, сигурно ако беше нямаше да ми е мъж. И да, съгласна съм за правилното ориентиране, търси жена със сходни на твоите интереси и черга, щото иначе рискуваш отхвърляне. Освен това бъди самоуверен, да си личи че има какво да дадеш, а не че си толкова отчаян, че би вързал на всяка, никоя жена не обича да е поредната.
  Аз по принцип спокойно я карам. Смятам, че трябва да има опознаване, сприятеляване, общи интереси и нещата по един естаствен начин да се случат. Ако има сериозна връзка, то тя да е на една солидна база от общи интереси и общуване във времето, но понеже досега това очевидно не е дало резултат реших, че трябва друг подход и затова питам за вашето мнение.

# 25
  • Мнения: 455
Материалният ти статус благонадежден ли е? Собствено жилище? Кола? Счестявания?

# 26
  • Мнения: 103
Моето мнение е, че дори външният вид не е от най-голямо значение. Важно е да си чист и спретнат, да не се обличаш странно /например плетени от баба пуловери или пък къси гащи с чорапи/, но самата външност е по-скоро само за първо впечатление. Жените не обичат с очите, а с ушите. Но за това няма как да се дадат съвети. Трябва да си ти идва отвътре...

  Съгласен съм...

# 27
  • Мнения: 103
Материалният ти статус благонадежден ли е? Собствено жилище? Кола? Счестявания?
Да, имам 2 коли, къща, вила, работа. Не съм богаташ, но да кажем средно ниво.

# 28
  • Мнения: 2 650
Според мен трябва да го караш малко по-спокойно, да си взесел, отпуснат, да не търсиш нищо и да не очакваш нищо. Представям си някой да почне да ми говори Ей, муци, дрън дрън, или пък да ми говори за връзка от първата среща, еми не става. Не само мъжете се плашат от търсещи обвързване жени, особено много търсещи. Тези неща плашат. Запознай се, излез, говори, споделяй разни неща за своя живот и съответно изслушвай жената, и така, малко по малко нещата сами идват. Свалките са....само да се запознаеш с някой, до първия разговор. Мен лично мъжа ми не ме е свалял, сигурно ако беше нямаше да ми е мъж. И да, съгласна съм за правилното ориентиране, търси жена със сходни на твоите интереси и черга, щото иначе рискуваш отхвърляне. Освен това бъди самоуверен, да си личи че има какво да дадеш, а не че си толкова отчаян, че би вързал на всяка, никоя жена не обича да е поредната.
 Аз по принцип спокойно я карам. Смятам, че трябва да има опознаване, сприятеляване, общи интереси и нещата по един естаствен начин да се случат. Ако има сериозна връзка, то тя да е на една солидна база от общи интереси и общуване във времето, но понеже досега това очевидно не е дало резултат реших, че трябва друг подход и затова питам за вашето мнение.

Бе, глупости, какви сериозни бази, опознавания и други при положение, че ти се ч..а и две не виждаш. Да не мислиш, че това не личи Whistling Дай си собствена база,  където да не си толкова отчаян в хормонален смисъл, пък сериозността  може и  сама да си дойде.
 П.П Наде,  кое пак те  разсмя  Hug

# 29
  • Мнения: 103

[/quote]
Според мен трябва да го караш малко по-спокойно, да си взесел, отпуснат, да не търсиш нищо и да не очакваш нищо. Представям си някой да почне да ми говори Ей, муци, дрън дрън, или пък да ми говори за връзка от първата среща, еми не става. Не само мъжете се плашат от търсещи обвързване жени, особено много търсещи. Тези неща плашат. Запознай се, излез, говори, споделяй разни неща за своя живот и съответно изслушвай жената, и така, малко по малко нещата сами идват. Свалките са....само да се запознаеш с някой, до първия разговор. Мен лично мъжа ми не ме е свалял, сигурно ако беше нямаше да ми е мъж. И да, съгласна съм за правилното ориентиране, търси жена със сходни на твоите интереси и черга, щото иначе рискуваш отхвърляне. Освен това бъди самоуверен, да си личи че има какво да дадеш, а не че си толкова отчаян, че би вързал на всяка, никоя жена не обича да е поредната.
 Аз по принцип спокойно я карам. Смятам, че трябва да има опознаване, сприятеляване, общи интереси и нещата по един естаствен начин да се случат. Ако има сериозна връзка, то тя да е на една солидна база от общи интереси и общуване във времето, но понеже досега това очевидно не е дало резултат реших, че трябва друг подход и затова питам за вашето мнение.

Бе, глупости, какви сериозни бази, опознавания и други при положение, че ти се ч..а и две не виждаш. Да не мислиш, че това не личи Whistling Дай си собствена база,  където да не си толкова отчаян в хормонален смисъл, пък сериозността  може и  сама да си дойде.
 П.П Наде,  кое пак те  разсмя  Hug
 От това разбирам, че трябва да си намеря жена за ч..не, а паралелно с това да си търся такава, с която ще имаме общи интереси, общуване и евентуално сериозна връзка, брак, деца...

Последна редакция: нд, 24 май 2015, 21:05 от Andre Rodergas

Общи условия

Активация на акаунт