Въпрос относно свалките.

  • 16 664
  • 329
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 103
Андре, май е най-добре да направиш две-три крачки към напускане на този град, в който тънеш в сивота и провинциалност.
Познавам много хора, за които така и не се намери човек в града им. След като се преместиха в такъв, предлагащ по-големи възможности, или в чужбина, веднага намериха подходяща половинка. Бяха над 30.
Винаги можеш да промениш живота си към по-добро.  Simple Smile
И аз достигам до това заключение.

# 271
  • Мнения: 2 650

Аз вече не разбирам какво тренираш, защото потвърждаваш 2 коренно различни спорта Laughing


Да не е шахбокс  Grinning

 Шахбокс е  за начинаещи - тези с черните колани  са матбокс  Laughing

# 272
  • Мнения: 19 307
Ако не тренираш Айкидо, почвай го. Сега е лято, идват семинари по морето, ако схващаш за какво става въпрос. Ако знаеш какви мадами има по клубовете...те там всички се изпожениха, а в софийските клубове всеки черен колан е с гарантиран абонамент за мацки, които да му сгъват хакамата след тренировка.
Сериозно?  Rolling Eyes

Моят приятел е с черен колан по айкидо... Поредната глупост на Мамасита.

По-добре да се качиш в препълнен влак и да сгащиш някоя в някое купе, където не може да избяга от теб няколко часа.

# 273
  • Мнения: 19 307


 Шахбокс е  за начинаещи - тези с черните колани  са матбокс  Laughing

А, не бях дочела за черните колани, права си  Joy

# 274
  • Мнения: 6 365
Абсолютно не са глупости. Има всякакви типажи в залите по Айкидо, единият тип са супер сериозните, които малко се изживяват или като самураи, или като мистици. Уж са спортни, но малко са се изчерпали откъм нервна енергия, а и да кажем сексуална. Нормално е, този спорт изисква отдаденост, но някои от спортуващите придобиват специфично монашеско излъчване. Просто нямат "сок", сексуалната им енергия е сублимирала, а така не могат да привличат магнетично. Уж всичко им е наред, а са "сухи". Като ги видя в залата, все едно са ми братя. Може би и жените навън така ги възприемат, като братя.

Кукимицинка, сигурно имам 20 приятеля с черни колани по Айкидо. Има типове всякакви, повечето са женени. Някои се изпожениха в залата, но и там има проблем, че доста от момичетата по същия начин са станали "монахини".

И не разпространявай легенди, целият вагон беше празен и от всички седалки си избра да седне точно срещу мен. Не подценявайте пътуването с влак, то сближава хората:)

Та рецептата ми е следната: човекът така и така се занимава с бойни изкуства, тоест податлив е на някои психосоматични ефекти. Съветвам го, колкото и смешно да звучи, да захване някаква китайска техника, от ония за култивиране на мъжката полова енергия. Да намали тренировките и да хване някаква диета за повишаване на тестостерона, плюс медитация. Дори да е автосугестия, накрая се отразява на всичко- на жестове, на блясък в погледа, на тембър на гласа. Е, след това разбира се да хване по-платена работа, щото не си е работа така. Щото без сексуална енергия децата и жената са само идея, обаче ако я има, ще привлече жена като магнит и докато се усети, ще бърше наакани дупета.

Последна редакция: ср, 27 май 2015, 08:35 от Mamacita Bandida

# 275
  • Мнения: 19 307
Абсолютно не са глупости. Има всякакви типажи в залите по Айкидо, единият тип са супер сериозните, които малко се изживяват или като самураи, или като мистици. Уж са спортни, но малко са се изчерпали откъм нервна енергия, а и да кажем сексуална. Нормално е, този спорт изисква отдаденост, но някои от спортуващите придобиват специфично монашеско излъчване. Просто нямат "сок", сексуалната им енергия е сублимирала, а така не могат да привличат магнетично. Уж всичко им е наред, а са "сухи". Като ги видя в залата, все едно са ми братя. Може би и жените навън така ги възприемат, като братя.

Кукимицинка, сигурно имам 20 приятеля с черни колани по Айкидо. Има типове всякакви, повечето са женени. Някои се изпожениха в залата, но и там има проблем, че доста от момичетата по същия начин са станали "монахини".


Като има всякакви типажи, как става така, че
Цитат
те там всички се изпожениха, а в софийските клубове всеки черен колан е с гарантиран абонамент за мацки, които да му сгъват хакамата след тренировка.


Естествено, че е пълна глупост. Сегашния ти пост противоречи напълно на предишния. 

# 276
  • Мнения: 1 281
Абсолютно не са глупости. Има всякакви типажи в залите по Айкидо, единият тип са супер сериозните, които малко се изживяват или като самураи, или като мистици. Уж са спортни, но малко са се изчерпали откъм нервна енергия, а и да кажем сексуална. Нормално е, този спорт изисква отдаденост, но някои от спортуващите придобиват специфично монашеско излъчване. Просто нямат "сок", сексуалната им енергия е сублимирала, а така не могат да привличат магнетично. Уж всичко им е наред, а са "сухи". Като ги видя в залата, все едно са ми братя. Може би и жените навън така ги възприемат, като братя.

Кукимицинка, сигурно имам 20 приятеля с черни колани по Айкидо. Има типове всякакви, повечето са женени. Някои се изпожениха в залата, но и там има проблем, че доста от момичетата по същия начин са станали "монахини".

И не разпространявай легенди, целият вагон беше празен и от всички седалки си избра да седне точно срещу мен. Не подценявайте пътуването с влак, то сближава хората:)

Та рецептата ми е следната: човекът така и така се занимава с бойни изкуства, тоест податлив е на някои психосоматични ефекти. Съветвам го, колкото и смешно да звучи, да захване някаква китайска техника, от ония за култивиране на мъжката полова енергия. Да намали тренировките и да хване някаква диета за повишаване на тестостерона, плюс медитация. Дори да е автосугестия, накрая се отразява на всичко- на жестове, на блясък в погледа, на тембър на гласа. Е, след това разбира се да хване по-платена работа, щото не си е работа така. Щото без сексуална енергия децата и жената са само идея, обаче ако я има, ще привлече жена като магнит и докато се усети, ще бърше наакани дупета.

мамасита .. пишеш интересно, но да даваш пример с айкидото като бойно изкуство .. в моите очи конкретно, а и в очите на почти всеки човек, който е практикувал боен спорт някакъв .. това изглежда доста смешно .. и тия колани дето си ги раздават бели черни сарамбозови .. са още по смешни .
айкидото е нищо повече от една философия .. и начин да се поддържа някакъв тонус физически .
ако айкидото е бойно изкуство , то спокойно бойно изкуство може да се нарече и художествената гимнастика  Laughing
няма абсолютно никаква реална приложимост и стойност айкидото , като изключим смирението на духа и възпитанието и културата евентуално, която човек добива благодарение на почти всеки спорт .
все едно да вярваш на фокусника, че действително прави магия .. е такова е да си мислиш, че айкидото е боен спорт  Flutter

# 277
  • Мнения: X
Абе човека сигурно ходи на йога, а вие си го представихте като черна нинджа  hahaha

# 278
  • Мнения: 6 365
"Естествено, че е пълна глупост. Сегашния ти пост противоречи напълно на предишния.  "

Въобще не противоречи: някои момичета са монахини=/=всички са като монахини. Абсолютно валидно е. Обикновено новите ентусиастки ги прилапват. А ми е интересно колко години си прекарала в зали и семинари, дали изобщо имаш представа какъв е климатът при трениране на Айкидо, какво хора ходят...

Човекът не е нинджа, но и не ходи на йога. Едно пиленце ми каза.

А това какво точно е Айкидо и дали боят с винкел е по-ефективен е съвсем друг въпрос.

Последна редакция: ср, 27 май 2015, 14:28 от Mamacita Bandida

# 279
  • Мнения: 19 307
"Естествено, че е пълна глупост. Сегашния ти пост противоречи напълно на предишния.  "

Въобще не противоречи: някои момичета са монахини=/=всички са като монахини. Абсолютно валидно е. Обикновено новите ентусиастки ги прилапват. А ми е интересно колко години си прекарала в зали и семинари, дали изобщо имаш представа какъв е климатът при трениране на Айкидо, какво хора ходят...

Човекът не е нинджа, но и не ходи на йога. Едно пиленце ми каза.

Николко години не съм прекарала в зали и семинари специално що се отнася до айкидо. Аз знам разликата между "всички" и "някои", но ти знаеш ли я?


Ако не тренираш Айкидо, почвай го. Сега е лято, идват семинари по морето, ако схващаш за какво става въпрос. Ако знаеш какви мадами има по клубовете...те там всички се изпожениха, а в софийските клубове всеки черен колан е с гарантиран абонамент за мацки, които да му сгъват хакамата след тренировка.
някои от спортуващите придобиват специфично монашеско излъчване.

Като ги видя в залата, все едно са ми братя. Може би и жените навън така ги възприемат, като братя.

 Има типове всякакви, повечето са женени. Някои се изпожениха в залата, но и там има проблем, че доста от момичетата по същия начин са станали "монахини".



Не знам дали си наясно, но ако не си, ще ти обясня - може частното да е към общото, стига частното и общото да не са взаимоизключващи се понятия. Ако А е част от Б, то тогава всички А са Б, но не всички Б са А. Ако А е противоположно по своята същност на Б, няма как някои А да са Б.

# 280
  • Мнения: 1 281
аз за бой с винкел нищо не съм казал .
казах, че айкидото е боен спорт точно толкова, колкото е художествената гимнастика  Wink

# 281
  • Мнения: 6 365
Кукумицинка, това е форум, не си следя писанията подробно за такива грешки. Важна е общата насока, а тя е, че по залите се получават много връзки; повечето мъже са стабиляги и логично скоро се оказват женени, обаче я има и породата "монах" и "монахиня". Така че и да се хващаш за думата, и да не се хващаш, опитът си е опит, не говоря наизуст.

Така че ако не познаваш климата и организацията, свързани с българското Айкидо, поне малко си замълчи. Имам нещо предвид, а писането ми беше към автора на темата, не толкова към теб.

Сега сядай да рисуваш диаграми с множества и ще видиш, че всичко излиза. Има готини мадами, има и набити мъжкарани, оттам нататък кой както се ориентира.

# 282
  • Мнения: 19 307
За какви грешки си ги следиш писанията, след като тези конкретно са ти фундаментално сбъркани? Няма как хем всички да са магнити за мацки/мъже, хем повечето от тях да възприемат противоположния пол по братски/сестрински. Познавам двама-трима, занимаващи се с айкидо, няколко с джудо, с карате, аз самата съм тренирала таекуондо... Не вярвам да има нещо фундаментално различно в атмосферата.

Не отричам, че може двама, трениращи айкидо да се оженят. Както и може двама, които имат каквато и да е друга допирна точка, да се съберат.  Може да е обща работа, общо хоби, може да е общ университет, може едно и също заведение за хранене или бар да посещават, може и двамата да имат регистрации в даден сайт, може и двамата да имат общ познат, може и двамата да си разхождат кучетата по един и същ маршрут... Естествено, че за да се срещнат двама души, трябва да има някакво обстоятелство, което е общо и за двамата.

# 283
  • София
  • Мнения: 44 345
аз за бой с винкел нищо не съм казал .
казах, че айкидото е боен спорт точно толкова, колкото е художествената гимнастика  Wink
Смешко...

# 284
  • Мнения: 6 365
Каратистите и таекуондистите нямат нищо общо. Гледат по съвсем друг начин на света.

Понеже в Айкидо има една идейка повече мистика, нещата може да тръгнат оттам. Всеки човек, който се занимава с някакъв вид мистика, може да стане много зловещ. В пловдивския клуб няколко човека отидоха в Ичи Ку Кай да медитират екстремно и не знам какво са си причинили, но си личи, че са си форматирали главата по странен начин. Между другото, главно айкидисти ходят в Ичи Ку Кай, другите не ходят.

Важно е не само да се срещнат, ами и да имат общо възприятие за света, а в Айкидо се постига един вид единомислие, щото е малко като секта.

Последна редакция: ср, 27 май 2015, 16:06 от Mamacita Bandida

Общи условия

Активация на акаунт