Шокирана съм от мнението на мъжа ми за космите!

  • 3 674
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 093
Важно е разнообразието.
Един път ще е гол охлюв, друг път бразилска лентичка, трети път ще е с повечко косъмчета. Като казвам "повечко косъмчета" нямам предвид дълги по километър, че да се заплитат по устата на мъжа  Sick Просто, еднообразието убива желанието и интереса. Моят хубостник ми е казвал, че понякога се въбужда, когато се оставя в повече косми (ако нямам време да се епилирам, или пък изчаквам космите да поникнат по-добре, за да стават за епилация). Иначе, за мен е неприемлива идеята мъж да се епилира там долу...особено "гол охлюв".
Та такива работи  Crazy

# 16
  • Мнения: 7 186
И аз съм за голия охлюв. Peace
Независимо от пола. Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 5 539
На моя му е все едно. Каквото правя, го правя заради себе си

# 18
  • Мнения: 3 537
Мъжа ми много си пада по голия охлюв,че и на мес си ми е екстра Heart Eyes smile3521

# 19
  • Мнения: 10 758
Толкова ненавиждам косми, че махам всичко и навсякъде.Изобщо не ми пука ничие мнение, отвратително е жена с космаци #2gunfire Mr. Green

И аз съм на същото мнение Peace  bouquet

# 20
  • Мнения: 109
Аз също съм за "голия офлюв",въпреки че понякога променям като оставя по някоя бледа лентичка или нещо от сорта. LaughingМойто мило определено одобрява това,дори му харесва и то доста! newsm44Искам да кажа,че първо го правя за себе си,дори и да не му харесваше това не бих "космясала" само за да му угодя-аз бих се чувствала ужасно! #Silly

# 21
  • Мнения: 6 155
Аз за "бразилската" фризура. Някакси не се чувствам комфортно като гол охлюв Rolling Eyes  Остава да питам и мъжО какво мисли по въпроса  Joy




п.п. лелее, вече си знаем и прическите долу  #Crazy Embarassed Embarassed

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз съм за голия охлюв. Peace
Независимо от пола. Twisted Evil
И аз съм ЗА, а мъжо харесва "бразилската " та ги редувам Crazy

# 23
  • Мнения: 10 758
п.п. лелее, вече си знаем и прическите долу  #Crazy Embarassed Embarassed
Joy Joy Mr. Green

# 24
  • Мнения: 390
На моя му е все едно. Каквото правя, го правя заради себе си

И ние сме така Laughing

# 25
  • Мнения: 109
и моят мъж обича да нямам нито един косъм-доволна съм че вкусовете ни съвпадат Hug

# 26
  • Мнения: 5 103
И аз съм за голия охлюв. Peace
Независимо от пола. Twisted Evil
И аззззззззззззззззззззззз

# 27
  • Мнения: 2 125
Да живеят голите охлюви Hands Clap...и мъжките и женските!

# 28
  • Мнения: 5 647
Аз също съм за "голия охлюв"  Mr. Green

# 29
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574

 Добре де, по-добре ли ще им е, ако езика им се заплита в косми и ги вадят измежду зъбите си? Те мъжете отдавна съм разбрала, че не са като хората....


Ааааа, не! Къса подстрижка. Той така се стриже от години именно за да ми пази зъбите и очевидно иска и аз да съм така.
А освен това няма против да си махам космите отдолу. Просто отпред да има нещо.

Общи условия

Активация на акаунт