Отговори
# 15
  • Мнения: 5 296
 Laughing Синът ни, докато беше малък, искаше батко! После братче, после осъзна че ще му взима количките - сестричка. Преди две години ми каза: "Хайде, роди някой, виж Киро (приятелят му) - е щастлив човек, има си по едно  от всичко (братче и сестричка)". А като му казах, че съм бременна беше много щастлив. Веднага съобщи на всички приятели (съответно и бабите в махалата бяха информирани  hahaha ).

# 16
  • Мнения: 2 255
Нашият батко беше страхотен като научи новината  Wink Бях в 3-тия месец като му казахме и той преди да покаже колко се радва - първо каза : "Защо аз чак сега разбирам, последен ли трябва да науча ?" и след като му обяснихме, че досега само тати и доктора знаеха се ухили и ме целуна  Wink
А сега е най-щастливия батко на света  Joy направо умира за малкия  Laughing

# 17
  • Мнения: 619
Много се зарадва,прeс цялaTa брemeннocT му гoвoрeше,и целуваше koрeмa ми.

# 18
Беше луд от щастие Grinning Той 3 години ме агитираше за братче или сестриче и когато му казахме, че ще имаме бебе, беше страшно доволен Peace А когато разбра от лекаря, че ще е братче - подскачаше и крещеше от радост - цялата поликлиника разбра новината Mr. Green Сега все още е много щастлив и горд от факта, че си има брат и разказва в подробности за него на всички Laughing Дано винаги да е така Praynig

# 19
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Гого искаше да има брат или сестра, и макар късно, беше много щастлив. Но дотук, за повече не дава дума да се издума.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 114
Синът ми беше на 3г. и 7м., когато му съобщихме новината. Прие я много спокойно и с интерес; в началото беше нетърпелив да види бебето колкото се може по-скоро, но после разбра, че няма да стане толкова бързо и се успокои.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт