Сладкарничка за книги - тема 44

  • 20 692
  • 755
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 6 210
Ми не знам какво да кажа... Или сядайте и четете - имате повече от два часа до довечера, или почвайте да ми събирате подкуп, за да мълча  Joy!

# 151
  • София
  • Мнения: 4 903
...или почвайте да ми събирате подкуп, за да мълча  Joy!
Какво да ти донеса за четене  Flutter
Или шоколад?
Че нали знаеш - твоите два часа се равняват на мои два дена.  Embarassed

# 152
  • Мнения: 10 724
...или почвайте да ми събирате подкуп, за да мълча  Joy!
Какво да ти донеса за четене  Flutter
Че нали знаеш - твоите два часа се равняват на мои два дена.  Embarassed

... и на мои две седмици Embarassed

Честит Кинг, Кали, разкошен е  Heart Eyes

# 153
  • Мнения: 5 776
Ау, ау, новата на Кинг, чудна е!
Вени, какво добро другарче си  hahaha Hug
Много хубави коли, дълго и удобно да ви возят и на хубави места  Peace
Аз се правих на бояджия днес, ама успях мъничко да почета, много ме увлече Патрик Нес  Heart Eyes
Бягам засега, гуш и цун   bouquet

# 154
  • София
  • Мнения: 6 210
Ау, ау, новата на Кинг, чудна е!
Мда Heart Eyes!

Кали, не ми носи нищо, че съм затрупана  ooooh!! Мисля, че днес за първи път ще дойда на среща с вас без книга  Crazy. Трябва да звънна до Ватикана и да съобщя за чудото  Joy.

# 155
  • София
  • Мнения: 1 462
Трябва да звънна до Ватикана и да съобщя за чудото  Joy.

 hahaha hahaha hahaha

# 156
  • София
  • Мнения: 3 297
Трябва да звънна до Ватикана и да съобщя за чудото  Joy.
hahaha hahaha hahaha
И до вселенския папа се обади Wink
Момичета, тръгвам  Crazy Някой да иска Довършителката или нещо друго от мен? да пише до 30 минути или да замълчи до другата среща  Laughing
Скрит текст:
Ако не беше срещата с вас, да ви кажа - не мърдах никъде в тоя кучи студ  Crazy

# 157
  • Пловдив
  • Мнения: 13 563
Пете, честито возило - страхотно е, да обиколиш навсякъде, където искаш  да отидеш!  bouquet

Дев, ти си невероятен човек и лс и тук споменатия цитат ме докоснаха много, от към думи оставам бедна, но знай, че не съм безразлична към това, което прочетох  Hug

Сливче и на вас честито возило, много км безаварийни все на хубави места.  bouquet

Всички момичета от тук сте златни и всяка една заслужава по много  Hug от мен...
Утре си отивам до Пловдив и сърчицето ми е леко свито, но пък ще си видя приятелките и от тях в момента имам нужда, една съученичка си е дошла отново от Англия и с нея ще се видя, че ще е неуважение и обидно от моя страна да я пропусна, при положение, че всеки път като си идва ми звъни да ме предупреди, този път също не ме забрави...полека-лека ще се преведа във вид, поне лак ще сложа /решила съм да сефтосам подаръка от Мария  Heart Eyes/
Как мина срещата ви, очаквам да кажете с по две думи  Hug

# 158
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ида и аз, размазана съм от път и умора, но най-важното е, че предадох 15 усмихнати, доволни и живи и здрави деца на майките им...утре им предавам и бележниците и  - здравей, ваканция Whistling Whistling Whistling!!!
Децата са силно впечатлени от днешната екскурзия, някои от тях/ромчетата/ за първи път пътуват по-далече от наше село. Посетихме Планетариума, зоокъта, разходихме се из Габрово, после Етъра, Соколски и Дряновски манастири...
...та така. Много мили думи прочетох за мен, надявам се съм ги заслужила...много искрени и топли пожелания - докоснаха и оставиха следа в сърцето ми Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.
Сега имам питанка и ще я пренеса на другото място, много моля за мнение Praynig.

# 159
  • Мнения: 2 491
Зоренце, как ще се обидя бе мило, никога от теб Naughty
Обичам честността и всеки да си казва какво мисли. Само да ти кажа че аз пак съм си чуплива и то много, ама отвреме на време за газърлък я изпрявям  Wink Само дето бретона ме дразни, ама той ще си порасне пак, иначе другото си е почти същото Wink Осъзнах обаче, че колкото по остарявам, промените все повече ме стресират Rolling Eyes, така че май няма скоро да правя кардинални промени по себе си Rolling Eyes
Сега аз пък да ти кажа честно, че миналият ден като ти гледах пътешественическите снимки си мислех, че една идея по тъмна коса ще ти ходи много Wink Върнах ли ти го smile3534 Шегичка, прекрасна моя Hug Иначе наистина мисля за по тъмното че ще е прекрасно  Wink

Сливче, дан съм познала за ремъка буквално ooooh!, честито ви ново возило и леко и безаварийно да си го карате и със здраве! Ти ще изкараш ли курсовете, айде де, я виж каква кола те чака Wink

Дев, ти си прекрасна, друго нямам какво да кажа. Винаги имаш правилните думи. И винаги като те чета се чуствам по -спокойна!

Деска, разходи се, срещни се с приятелки, те са най-добрата терапия сега! В движение ще го решиш проблема, не бързай Wink

Пак ще намина...

Приятна среща, маймунки Heart Eyes

# 160
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Ооо, Дев, благодаря ти за този цитат, тооолкова много ме "докосна"  Hug Hug Hug
Сливче, честита ви нова кола  Hug Само хубави дестинации пожелавам  Heart Eyes
Прекрасна среща ви пожелавам, момичета  Hug

# 161
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ей какво щях да пиша, ама старост - нерадост - честити ви возила, момичета, леки и безаварийни километри  bouquet!!!

Десинко, теб специално много те нагушвам -  Hug Hug Hug

# 162
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Мариетка, страхотен ден си имала! Сигурна съм, че за децата е триж по-хубав! Другите са на по биричка ли, що ли, ама са под палмата, очаквайте включване от тях по-късно, аз Веднага ще погледна, ако мога да помогна.

Нелииии, къде се губиш днес? Мислиш ли,че няма да забележим?

# 163
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Галеее, върна ми го и още как, чак ме заболя Crossing Arms  hahaha  Joy Ей значи ще ме накараш да се пробвам! Ама хич нямам смелост за такива неща, една приятелка скоро се пострига супер късо и стърчащо навсякъде, щях да я утрепя! Другите я харесват, ама аз не мога да свикна да я гледам така, явно трудно приемам промените и аз.

# 164
  • Мнения: 2 491
Зори, ти само цвета смени, не се постригвай Wink И не много тъмно, само два нюанса примерно по-тъмно Wink, ще ти ходи, сигурна съм Peace Промяната може и да ти подейства зареждащо! Но и така си добре де Hug

Общи условия

Активация на акаунт