Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~ Нови и стари проекти~126

  • 19 595
  • 737
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 36 751
Деси

Елиф може по-бързо да прости на Кахраман, но аз трудно бих му простила..няма да казвам от сега, че е невъзможно....
Но ако му прости при първата среща, значи Елиф е много наивна - чак до глупост...
Какво от това, че не е женен за Дафа - те живеят под един покрив....Веднъж Кахраман да се напие и Дафа е в кревата му....Виж направил й още едно бебе..... Joy Joy Joy Joy

Както и да е....

Ели, да мила, видях си грешката - обърках ръцете....

# 496
  • Мнения: 41 686
 Превод на фрагмана! Peace

— «День,когда написана моя судьба». 1-ый анонс к 32-ой серии.Рур.яз

http://vk.com/kaderiminyazildigigun?z=video-21105388_171464898%2 … 0e6d29bf3d1fa2572


Елиф е проходила по-рано,но е лъгала Максут,за да избяга! Peace

# 497
  • Мнения: 848
Без коментар
 Cry Cry Cry Cry Cry Cry


За повдигане да настроението от мамашите 

Кажется,что-то пошло не так
Когда Эрдоган узнал о предстоящей смерти Назлы

# 498
  • Мнения: 3 485
Е това беше ! Искам да видя рейтинга им за тази вечер….вече съм сигурна ,че 2ри сезон даже и да има ще е много кратък .Голяма излагация ,отрицателните герои с пълна победа    #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Оставам с горчив вкус в устата от цялата тази простотия     Sick #Crazy
Благодаря за преведения фрагман ,за диалозите и информацията   bouquet    bouquet      bouquet

# 499
  • Мнения: 36 751
Превод на фрагмана! Peace

— «День,когда написана моя судьба». 1-ый анонс к 32-ой серии.Рур.яз

http://vk.com/kaderiminyazildigigun?z=video-21105388_171464898%2 … 0e6d29bf3d1fa2572


Елиф е проходила по-рано,но е лъгала Максут,за да избяга! Peace

Репликите от Руския превод....

Кахраман - Дядо ми каза, че когато аз имам мои деца, ще бъда задължен да се грижа за тях. Аз просто искам да бъда баща на моите деца.....

Максут - Значи ти можеш да ходиш, а? Ти си ме лъгала през цялото това време?

Максут - Ако ти издадеш и един звук, ние ще променим правилата, Елиф.

Дафа - Ой, кой при нас е дошъл, татко?

Топрак - Мамо!/прегръща Дафа/

Дафа - Любими!/към Топрак/

Елиф - Моят син!

# 500
  • Мнения: 36 751
Без коментар
 Cry Cry Cry Cry Cry Cry


За повдигане да настроението от мамашите 

Кажется,что-то пошло не так
Когда Эрдоган узнал о предстоящей смерти Назлы



Между тях има много духовити  newsm10 newsm10 newsm10
Страхотна издея им е дошла....Те още вчера писаха, че Ердоган е спасил Назлъ от смърт..... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 501
  • Мнения: 36 751
Е това беше ! Искам да видя рейтинга им за тази вечер….вече съм сигурна ,че 2ри сезон даже и да има ще е много кратък .Голяма излагация ,отрицателните герои с пълна победа    #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Оставам с горчив вкус в устата от цялата тази простотия     Sick #Crazy
Благодаря за преведения фрагман ,за диалозите и информацията   bouquet    bouquet      bouquet

Тио напъните на всички пишещи в социалните мрежи са напразни.... Сценаристите са тъпи и упорити - дано утре рейтинга да ги освести.
Все съм виждала за 2-3 епизода да направят някоя интрига и да разделят главните герои, но такова чудо не съм виждала. 31 епизода лъжи, измами, интриги, поръчкови убийства, тайни, планове, ееееееееее това вече преля чашата на търпение у зрителите. Дори и в днешния епизод да е имало зрители, то следващия вторник се надявам на пълен погром.....
И съм почти сигурна, че във втори сезон, ако въобще има  за 1-2 епизода ще приключат всичко - ще разкрият всички лъжи и тайни ......
За мен това е поради недалновидност да съсипеш цял сериал....

# 502
# 503
# 504
  • Мнения: 36 751


Представяте ли си това какъв шок е....Да оставиш детето си на няма и месец и да го видиш след 2-3 години....
буца ми застана на гърлото  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 505
# 506
  • Мнения: 36 751


Дафа е тъжна, че плана й не проработил....Ами ред е на Героя да бъде убит.....След това и Топрак и приключва историята с любовта на Героя с Елиф.....

Давай....Убий ги всички и бъди щастлива вещице....

# 507
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Привет!  Hug

От вчера сутрин ( заради КПА) не бях наминавала насам и... тази вечер  #Crazy ме ошашавихте  ooooh!

Докато прочета и видя всичко, се оказа и че дават пълната серия и добре, че е моята изоставаща ЕВРОСТАР, та... гледах. Току що свърши и реших да пиша.  Peace

Това малкото на Дафнето няма година- едва пристъпва и се клатушка... Мамашите понякога вадят една  предположения, лишени от всякакъв смисъл... Аз съм оптимист човек и трудно губя надежда, дори да изглежда наивно понякога. така че дерзайте.
От мен - лека нощ! Хайде да си лягаме всички- Ани , не стой до късно smile3524 smile3524 smile3524

Деси  newsm10

И аз не виждам много големи деца - ако малката е на годинка и нещо-две, то и  Wink Топрак не би могъл да е на повече от три ( сега какви точно деца са намерили да ползват е друг въпрос), така че едва ли са минали повече от две години.  Thinking

Колкото до оптимизъм и надежда на мен също никак не ми липсват  Peace

Та... подобни прийоми ( уж мъртви, но не забравени съпрузи - сме виждали  Wink), даже и в Съдбата - нима забравихте бащата на Керем, който беше ''мъртъв'' повече от 20 години. Сега обаче приемате нещата по друг начин, разбирам ви - вътре сте в историята и страдате заради героите, но... и забравяте някои неща. Не можем да ги упрекваме за реакциите им за неща и ситуации, които ние сме видели, но те - не са и дори не подозират. Нали за да заподозрат нещо и да имат съмнения и да разследват трябва и нещо да бъде загатнато ( тук детектива трябва по-сериозно да работи  Thinking или той ще спи две години...)

Фрагмана с превод не мога да гледам - докато ми зареди... и иска регистрация, та задоволих се само с оригинала

И какво си мисля аз  Thinking първо... - дали пък  newsm78 не е възможно всичко това с децата да е нечий сън например?  newsm78 Да са така комбинирани кадрите, че да изглежда, като истина - и това се използва в сериалната технология  Wink

Знам, че моите думи не достигат твърде до вас, с яда който ви е завладял, но... помислете малко и от друга гледна точка.  Peace

Аз най-малко съм привърженик на такъв тип истории ''от нищо нещо'' само от интриги да се правят епизоди и предпочитам финал пред безкрайното злобеене, но... това други го решават  Peace

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 10 нови отговора.

Е, така е, като пиша по-дълго  Wink, но за редките ми включвания е нормално.  Simple Smile
Сега ще се върна и за пропуснатото  Peace

# 508
  • Мнения: 36 751
Цвети, когато гледаш няколко сериала, проблема в един е никакъв....
Но когато 9 месаца си бил вътре в сериала, когато си гледал епизодите на три езика, не е точно както го пишеш.
Да проблема е на тези, които са вътре в сериала като мен. И разочарованието ни е пълно и съвсем основателно.
Ако съм гледала от тук - от там, ако чета какво пишат във форума...и аз сигурно щях да разсъждавам като някои други. Това е.
Сигурно не е случайно, че рейтинга на сериала при излъчването във вторник направо се сгромоляса. Утре може да е различно, ако тези, които гледат Вълците, не са разбрали, че няма да се излъчва тяхния сериал, а Съдбата и са отчели присъствие....
При такава тенденция на развитие - прогнозата ми за втори сезон е абсурд....
И какво сериала ще завърши на никъде. Пороците победиха добродетелите, злобата любовта - Да живеят Дафа и Къймет!

# 509
  • Мнения: 36 751


Най добрия детектив в Турция ряпа да яде пред Дафа и Къймет....Двечките и него ще излъжат  Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyНевинната Дафа  Naughty Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 29 май 2015, 01:21 от MAMA-AN

Общи условия

Активация на акаунт