* Aşk Yeniden / Любовта отново - Тема 2* С участието на Буура Гюлсой

  • 35 853
  • 280
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12 719
Ask  Yeniden



Резюме:
 Зейнеп която оставя целият си живот и всички от семейството си заради момчето в което е влюбена Ертан решавайки да замине за Америка с него е принудена след това да се завърне в Турция с разбитите си мечти и едно малко бебе на ръце.От друга страна е Фатих който отива в Америка за да учи и който също е с разбити мечти и принуден да се завърне при семейството си.Тези двама души ще пресекат пътищата си в историята за Любовта която ще започне отново!


Продукция:SÜREÇ FİLM
Режисьор:Ерсой Гюлер
Сценаристи:Еда Теджан,Ерсой Гюлер,Гюлбике Сонай Юте и Рамазан Демирли
Жанр:Романтична комедия

В ролите :



Сериалът може да гледате
всеки вторник от 20:00 часа по FOX TV













Архив:




Добре дошли и приятни минути в темата!!!

Последна редакция: вт, 26 май 2015, 22:13 от Дидзzз

# 1
  • Мнения: 5 591
Привет!


Дидзzз  Hug благодаря за новата тема!  newsm51 newsm51 newsm51


 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 2
# 3
  • Мнения: 940
Сега големия въпрос,какво са направили с Ертан,вие които го гледате по Турската знаете,но др.не знаят дори и аз,но ми е интересно!!!!Хахахахаха Simple Smile

# 4
  • Мнения: 417
Записче в темата. Peace

И аз гледам сериала,сега съм до 11-ти епизод и много ми харесва,свеж е ,смешен и романтичен. Heart Eyes
Гледам го с турско аудио,но на места не разбирам диалекта на Шевкет ?Реис/Рейс?,сестра му и рибарите,така че сигурно превода на сериите ще ми е от полза. Grinning
Сега пауза ли ще има,след първи сезон или там каквото се води? Grinning

# 5
  • Мнения: 5 591
Зейнеб е много хубава с тази рокля.

# 6
  • Мнения: 5 591
От Фейсбук

# 7
  • Мнения: 5 591

Последна редакция: ср, 17 юни 2015, 00:20 от лава

# 8
  • Мнения: 1 570
Благодаря за новата тема.
Снощи изгледах и последната серия.Не можах да разбера бабата на разбра ли, че не са женени?

# 9
  • Мнения: 86
В първия анонс за финала https://www.youtube.com/watch?v=AvrkhDscq_Y, Зейнеп се сдобрява с майка си, а сега като гледах епизода, такова нещо не видях. Проспах ли нещо, или не са дали такава сцена? Довечера вкъщи пак ще го гледам, на спокойствие. Нямам търпение за бг субтитри, че от картинки не се разбира много.

# 10
  • Мнения: 940
Е как може да го гледате само картинки не ми е ясно!Аз или го гледам или не! Simple Smile Аз снощи гледах 16 еп.как Зайнеп разбира за майка си,че е жива и така свърши! Simple Smile Трогателна история. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 16
има ли превод на 17 епизод newsm78

# 12
  • Мнения: 927
има ли превод на 17 епизод newsm78
Не, няма. Утре се надявам да го пусна.

# 13
  • Мнения: 1 570
Здравейте, има ли някой информация или къде може да се намери по турските сайтове, ще има ли друг сезон.Моля ви кажете в кои сайтове може да има и аз ще ги следя.

# 14
  • Мнения: 5 591
Здравейте, има ли някой информация или къде може да се намери по турските сайтове, ще има ли друг сезон.Моля ви кажете в кои сайтове може да има и аз ще ги следя.
ивман  Hug
Аз ще проверявам на  сайта на канала за информация за следващият сезон- http://www.fox.com.tr/ask-yeniden

Последна редакция: пн, 22 юни 2015, 22:51 от лава

Общи условия

Активация на акаунт