"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-7

  • 14 180
  • 665
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 27 634
 Гери Hug Heart Eyes Наде  Hug Ирче Hug Heart Eyes  Киво се мъкнеше с неговата ма сега Йок  . Киво  не е от тези , който си мълчат не е казал май нищо за раздяла  newsm78  а на сватбата е бил и Керем Чатай  и е пял   Joy

# 646
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ся взеха една машина за преработване на а......та в енергия за да пестят ток  hahaha hahaha hahaha
И всеки мъкне торбичките и ги теглят за да сметнат кой апартамент колко е спестил  Mr. Green

# 647
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
Здрасти и на другите Hug Hug Hug

Горещо молим Hug кат му дойде времето некой да пусне на ОС тема Hug

Аз ще се опитам да пусна тема сега, че сме на 48 страница и да не ни заключат другото дворче, ако не стане ще търся помощ.... Ще я копирам направо.....

ПП Урааа справих се, досега не бях пускала тема Crazy

Последна редакция: нд, 31 май 2015, 15:06 от Беллора

# 648
  • Мнения: 21 201
Киарчето намина през къщлето Party и я упътих за тук.

# 649
  • Мнения: 18 785
Охххх Айфер на дискотека  Joy Joy Joy Joy

# 650
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Машината им за а...та, гръмна  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 651
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 467
Преди малко се върнах, ходихме да празнуваме на детето рд-то с приятелите му в един боулинг, та поръчах си сайдер лайм и мента- няма такава гняс ви казвам Sick Имам чувството че пих вкиснало вино, още го усещам в устата си Sick

Иначе пък тази година случихме на торта- бял еклер! Друга година все поръчваме разни шоколадови и с извинение само някакви боядисани кремове, нямащи нищо общо с шоколад, същински ла*на ама иначе доволно скъпи ooooh!

# 652
  • Мнения: 1 786
Киарчето намина през къщлето Party и я упътих за тук.

Юхууууу, мислите си, че ще се скриете, ама аз си имам верни другари навсякъде.  smile3534 smile3534 smile3534

Наде, мила,  newsm51 newsm51 newsm51

Сега ще видя какви ги пишете тука.  Laughing Гледам аз в оная тема, четирима потребителя четат това и си викам, тука има нещо гнило. Ама, докато се усетя Надето ми показа къде е ключът от палатката.  Laughing Heart Eyes

# 653
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Фтиам да спим и кат станем ше ви пуснем темата кат сте толкУ туткави и не пишете Naughty
Не мой я пуснем ся, че ше я изтрият Outta Joint

# 654
  • Мнения: 6 105
Киарче  Hug

Обичам да ти гледам подписа.  Heart Eyes  Simple Smile

# 655
  • Мнения: 21 201
Ехеееее Киарчеееееее, hug добре дошла отново сред нас след тоооооолкова дълго отсъствие. Rolling Eyes

# 656
  • София
  • Мнения: 1 426
Привет-мривет, Hug.
Минавам набързо да ви гушна,прочетох последните десетина страници само.
Ренко,милата ти ,какво е това чудо при теб Tired.
Зиз,сънят  Joy hahaha hahaha hahaha
Гушки за всички  Hug Hug HugВ момента съм на плажа ,пийвам си ментичка и релаксирам Simple Smile.

# 657
  • Мнения: 15 884
Уха, Киар4ето на хоризонтя Hug Hug Hug
Лин4е Hug Heart Eyes блазе ти Crazy Весело изкарване и готини преживявания с полъха от морския бриз Party
4умо Hug Heart Eyes противопоказно е да спиш, 4е па ше го отнесе некой еркек Naughty Mr. Green
Вере Hug Heart Eyes Гери Hug Heart Eyes Наде Hug Heart Eyes Фифи Hug Heart Eyes Феми Hug Heart Eyes Ренку Hug Heart Eyes Бел Hug Heart Eyes

# 658
  • София
  • Мнения: 1 426
Мимчо,благодаря  Hug

# 659
  • Мнения: 21 201
Линче леля, Hug къде летуваш?
Мимче. Hug

Общи условия

Активация на акаунт