Как да го съблазня, когато ...

  • 11 711
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 654
Мога да дам препоръка за билки и други рецепти за повишаване на мъжкия полов хормон, но специално за твоя случай не си заслужава. За какво се закопаваш с 8 години по-стар, че и с дете? На всичкото отгоре с малка заплата и сдуханяк? Я си намери някое хубаво момче на твоята възраст, да правите секс, пък и деца след време, защото с тоя не се надявай да имате общо дете. Ако пък решиш да си седиш с него, така ти се пада.

# 16
  • Мнения: 4 418
...и двамата сме млади, аз на 25, той на 33.

Ти си млада, той не.


Нормално ли е (млади) хора, който се обичат и разбират да не правят секс цял месец?

Месец, какво е месец, нищо работа, ще става още по-зле, вервай ми чадо.


Нормално ли е мъж на 33 да нежелае младата си жена?

Да.

# 17
  • Провинция
  • Мнения: 509
Явно моето виждане е доооста изкривено.

# 18
  • Мнения: 10 099
Явно моето виждане е доооста изкривено.
Не виждам какво ти е изкривено във виждането. Съвсем точно осъзнаваш, че проблем има и не би трябвало да се приема за нормално такъв модел на сексуални отношения във връзката ви.
 
Е, някои могат да ги сметнат за нормални, де. Wink

# 19
  • Мнения: 2 442
Авторке, току-що те прочетох в съседната тема за децата на партньора. Още там ми беше newsm78 как да го кажа, абе гнусно да чета ползването на тоалетна от 8 годишно момиче на отворена врата в компанията на тати. Тук чета за други проблеми. Ще си позволя крайно мнение - зарежи този човек и си намери мъж, с когото да бъдете щастливи. Този не е мъж, а комплексар.

# 20
  • Мнения: 373
убеден съм,че проблемът е психосоматичен, а не физически.Най-вероятно човекът е в стрес или депресия.Не го приемай лично,тоест,че ти не си достатъчно привлекателна.Говорете повече,общувайте-нека да споделя,да си казва какво му причинява стреса.Не го комплексирай допълнително-дай му повече близост.Казвай му,че има твоята подкрепа и така нататък.   Към другите пишещи тук-кога се превърнахме в толкова безцеремонни и отбичващи  за едното нищо.

# 21
  • Мнения: 4 569
Мога да дам препоръка за билки и други рецепти за повишаване на мъжкия полов хормон, но специално за твоя случай не си заслужава. За какво се закопаваш с 8 години по-стар, че и с дете? На всичкото отгоре с малка заплата и сдуханяк? Я си намери някое хубаво момче на твоята възраст, да правите секс, пък и деца след време, защото с тоя не се надявай да имате общо дете. Ако пък решиш да си седиш с него, така ти се пада.
+1
И комплексар, и сдуханяк, и с дете, и то невъзпитано ,и секс няма...
 Кръговрат, тоя мухльо за какво ти е?

# 22
  • София
  • Мнения: 16 169
Авторката, жал ми е за тебе. В каква каша си се набутала и се стааеш да оправиш нещата. Няма да стане работата, осъзнай го и напускай докато е време.
Зарежи го тоя да си гледе скъпоценното дете на бившата. Дори и да имате общо дете, винаги онова ще е на първо място. За какво си причиняваш всичко това? Свършиха ли се младите, свободни мъже? Ще си намериш млад и активен, ще се чудиш как си могла да си губиш времето с тоя.
На 33 г. не иска секс - това не мога да го разбера. Ами Скъпия е на 50 и се отчита доста по-често от твоя.
Явно се е събрал с тебе само да има семейство за пред хората. А защо не го е направил с някоя разведена с дете? Явно си цени свободата и не иска да се затруднява с многодетно семейство, удобна си му. А какви а твоите потребноти - не му пука.   Цял живот ли ще му слугуваш на умрелия х..?

# 23
  • Мнения: 14 167
 Цял живот ли ще му слугуваш на умрелия х..?

Умрял, умрял, колко да му е умрял? Френска му се иска, а за повече го мързи. Хич не му пука тя какви нужди има, получава си каквото иска и започва да мрънка, че му е свършила заплатата. После се депресира, защото комшията има по-мощна кола и като бръмчи с нея под терасата, вероятно му се подиграва. Живот идилия.  Sick  А тя седнала да се чуди как да го съблазни.   ooooh!
А това пък с дъщерята и отворената врата на тоалетната, да гледа тати, ме остави безмълвна.  Shocked

# 24
  • София
  • Мнения: 16 169
Явно ката му е удобно на човека. За пред хората е екстра - с млада жена.
Авторката, а родителите ти знаят ли каква е реалната ситуация? В течение ли са как живееш с него и съгласни ли са на това?
Защото ако с дъщеря ми се случи нещо подобно много ще ми е мъчно за детето ми. С нея сте наборки, но не мога да си представя да се набута в такава каша.
Съвета ми е - бягай, докато не е станало късно. Нищо страшно няма да е да се разделите. Пробвали сте да живеете заедно, не се е получило. С какво в поведението си той ти е толкова скъп?

# 25
  • Мнения: 2 099
100% зад съвета на Аиша.Послушай я!Някои битки не си струва да ги водиш.И да,аз също бих избягвала партньори с деца.На фона на това,че си на 25,не ти трябват подобни връзки.

# 26
  • Мнения: 14 167
Едва ли родителите й знаят. Не си представям да кажа на родителите си "не прави секс с мен, само френска иска да му правя, ще ми кажете ли вие, като по-опитни, как да го съблазня"?  Crazy

# 27
  • Мнения: 4 569
Кръговрат, говорили ли сте с тоя мухъл за общо дете? Как се измъква?

# 28
  • Мнения: 12 685
Мда, хич не мисли как да го съблазняваш, а бягай бързо, докато не си се сдухала и ти. И въобще не си мисли, че причината е в теб.

# 29
  • Мнения: 6 365
Раздялата с бившата му е на база това, че тя е имала страхотна работа,с която парадирала и следователно го е комлексирала със възможностите си, унижавала го е и го е  карала да се чувства неспособен. Разбира се после е имало натяквания и т.н. Това е била основната причина. В последствие се е насъбрало напрежение. Това не е само негова версия. Така, че за мен вината не била в него, или поне първоначално.

Значи ти като си на 25 и пред теб има много кариерни възможности, трябва да ги откажеш, сакън да не подхванеш нещо доходно и престижно. Или да лъжеш какво работиш и да криеш каква ти е заплатата.

Общи условия

Активация на акаунт