Д-р Иван Димитров от 14 поликлиника

  • 8 377
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 327
честно казано и на мене ми е трудно да го повярвам.... и на мене ми се е карал за килограмите.. но благодарение на него изкарах много спокойна бременност.... ако пак забременея определено пак при него ще се върна!

# 16
  • Мнения: 138
Много се радвам, че тази тема е подхваната. И аз си избрах д-р Димитров от форума. Факт е, че докато работеше в 14 п-ка отношението му беше по- различно. Сега наистина поведението му е под всякаква критика. И на мен всеки път ми опява колко малко пари получавал от касата, как на запад гинеколозите били много по-добре платени и се чакало с месеци за преглед. Истина е също, че дава някакви ужасяващи прогнози, без въобще да се замисля и да е сигурен. В началото му задавах разни въпроси за неща, които ме вълнуваха или ме притесняваха, защото за пръв път съм бременна и не знам от кое да се притеснявам и от кое- не. След като на няколко пъти ми даде да разбера, че задавам тъпи въпроси с реплики от рода: "Ми ти кво искаш, нали си бременна", накрая се отказах да задавам въпроси. Просто отвреме навреме ходя на частен прием при д-р Власова от МЦ Панталеймон, която много внимателно и подробно ми обяснява всичко. Благодарение на нея съм напълно спокойна и с нетърпение чакам да родя. А при него повече кракът ми няма да стъпи. Препоръчвам на всички жени хубаво да си помислят, преди да поверят на него следенето на бременността си.

# 17
  • Мнения: 3 091
и аз съм писала за него в черния списък - тогава бях инамаркова (на латиница).

не желая да си спомням дори! и тогава мама кенга ме заяде, че се изказвам негативно - даже ме обвини, че лъжа, че съм загубила детето си заради НЕГОВА лекарска грешка!!! Е цяла патология в майчин дом може да го потвърди! факт, че е некадърен - има и други оплаквания!!! това, че му е пълен тефтера - нищо не значи!!! жените се движат по инерция! Освен това и токущо завършил студент ще се справи брилянтно с нормална бременност!
Притеснително ми беше още тогава, че той не влиза в родилна зала и не оперира!

загубих момиченцето си и поради тази причина не искам да повтарям историята... има я в черния списък.

Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 13:23 от Ламята Спаска

# 18
  • Мнения: 2 242
Понеже никой не ми отговори кой номер беше кабинета му (аз съм запомнила номера) специално се обадих на колежката ми, за да потвърди името на лекаря.

А историята няма как да не я помня – колежката ми беше бременна в 6м, когато в работен ден получи кръвотечение. Много добре си спомням как я поуспокоих и накарах да се обади на гинеколога си по телефона. Вторият въпрос на въпросният изрод беше – Вие по здравната каса ли сте или частно - тя беше по здравната каса – днес не мога да ви приема, за утре сутрин !!!!

ps.това беше преди 2г и няколко месеца, когато работеше в 14ДКЦ

Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 18:27 от Slavi

# 19
И аз реших да споделя последната случка с него.

При него ходих близо 8-9 години. Бях доволна. Всеки път ми казваше, че имам малко гъбички, ама няма страшно . Всичко си беше наред. Последния път отидах с оплакване за закъснение на цикъла с около 18дни. Бях с направление от л.лекарка / както всеки път/ Първо започна да мрънка, че здравната каса покривала само част от разходите му, че бил на загуба....Изтърпях приказките му. Аз не съм виновна за разходите му. А само ме е гледал. Не ми е правил нещо друго. И заключи: спокойно, закъснява ти овулацията. Иди си вкъщи и след 14 дни чакай ще ти дойде. Учудих се, но си тръгнах към вкъщи. След 1ден ми дойде. Бях разочарована от него и от отношението му. Това се случи миналия м.март, когато той тъкмо се беше пренесъл. Сега година по-късно аз очквам моя бебешок. Когато разбрах, че съм бременна се обърнах към личната си лекарка да ми препоръча друг лекар, който да ми води бременността. Тя препоръча него, но след като и разказах историята, тя беше много изненадана. Препрати ме при друга лекарка в 14п-ка. Сега съм записана в Шейново на ЖК и ще продължа при тях.

Желая ни всички бъдещи и настоящи майчета късмет.

Лили

# 20
  • Мнения: 4 156
Освен това и токущо завършил студент ще се справи брилянтно с нормална бременност!
Притеснително ми беше още тогава, че той не влиза в родилна зала и не оперира!


Много съжалявам, че си загубила момиченцето си. Със сигурност ти е било много тежко.

Но не мисля, че всеки гинеколог трябва да влиза в родилна зала и да оперира. А и аз имам неприятни спомени от друга гинеколожка в 14-та поликлиника. Която лекуваше бялото ми течение без да вземе секрет, а само с един крем. И то естествено не се излекува.

Аз продължавам да твърдя, че за мен той е добър лекар. Това, което е правил за мен и 2-те ми деца си беше точно на място и както трябва.

# 21
  • Мнения: 1 327
Аз продължавам да твърдя, че за мен той е добър лекар.

и аз така!

# 22
  • Мнения: 138
а и да ви светна, че Димитров редовно чете форума.
Това е чудесно! Жалко, че си остава само с четенето.

# 23
  • София
  • Мнения: 469
Аз съм изключително доволна от д-р  Димитров. Познавам го от 4 години. Той ми проследи втората бременност и не съм плащала нито стотинка. Наистина е малко "цапнат" в устата, но с това вече съм свикнала. Давал ми е консултации по телефона. Когато е било спешно винаги ме е приемал. Аз съм с мигрена. По време на бременноста не можех да взимам аспирин, който ми действаше добре по време на пристъпите. По негов съвет използвах Ефералган.  Ходя всяка година на профилактични прегледи и никога не ми е отказал цитонамазка.

# 24
  • Мнения: 3 091
а и да ви светна, че Димитров редовно чете форума.
Това е чудесно! Жалко, че си остава само с четенето.
Хубаво е, че чете... но защо не пише и най-вече защо не си вземе поука?

# 25
  • България
  • Мнения: 430
И аз да се включа. Ходя при него от 2003 г. на профилактични прегледи. Има добра апаратура, което е важно. Сега вече няма да го посещавам. Последно съм ходила миналата година юни - в новия кабинет. Почти през цялото време ме занимава с проблема със Здравната каса и че моя преглед струва 80 лв а той ще вземе 17. Прощавайте, аз не съм отишла за това при него!!!. Поисках талон за мамолог, познайте дали ми даде - Не.
От това, което чета разбирам, че ако отиде бременна без проблеми е доволна. Сигурна съм, че от бременните взема доста пари. Май доктора има усет кой ще му плаща и стях е любезен. До такъв извод стигам.

# 26
  • Мнения: 1 327
 на мене стотинка не ми е поискал и се държеше много добре......

# 27
Na men mi sledi bremennostta prez 2002 godina i prez cialoto vreme biah mnogo dovolna - vidoezoni, pregledi, vnimatelno otnoshenie. Vsichko beshe super do sredata na osmia mesec, kogato prokarvih prez noshtta i po speshnost otidoh v bolnica, tam se okaza che placentata mi e nepravilno razpolozena, a tova se vizdalo na videozon ot 6tia mesec natatak. Lekarite biaha prosto shokirani, che lekar me e gledal na videozon i ne go e zabeliazal. V takiva sluchai se lezi v bolnica ot 6tia mesec zashtoto stavat tolkova obilni kravoizlivi che e zastrashen zivota i na bebeto i na maikata.A toi dori otkaza da mi oformi dokumentite za bolnicata sled tova-iskashe da razdam pri bratovched mu.
Sled tova beshe uplashil che dve priatelki che imat rak bez nikakvi osnovania.

# 28
  • Мнения: 125
Трябва да пише по форумите ли вместо да си гледа пациентките ? не забравяй, че той е ужасно натоварен човек. Не е като някои изцяло "посветени" на децата си и така си дремят по 10 години в къщи.
Има и други натоварени лекари, които обаче редовно следят форума и отговарят! Дори дават и съвети! Но то си зависи от човека...Във всеки случай май се оказва че на повечето от нас въпросният лекар нон-стоп хленчи колко малко пари му давала касата Twisted EvilАми че да не работи с нея бе! #Cussing out Да не иска ние да му даваме това, което не му дава касата! А и надали при неговата заетост работи за жълти стотинки...

# 29
  • София
  • Мнения: 6 363
Във всеки случай май се оказва че на повечето от нас въпросният лекар нон-стоп хленчи колко малко пари му давала касата Twisted EvilАми че да не работи с нея бе! #Cussing out Да не иска ние да му даваме това, което не му дава касата! А и надали при неговата заетост работи за жълти стотинки...

а истината е, че 1. касата изобщо не дава малко пари и 2. тая огромна заетост се постига именно поради работа с касата.

Общи условия

Активация на акаунт