Дългото чакане след трансфер-38

  • 58 996
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 629
Здравейте, момичета!
Съжалявам, че малко ще променя посоката на емоциите, но искам да питам нещо..макар, че вече съм с подути очи... Та, днес ми беше деня за чхг и резултата е 1.510 mU/ml...звъннах на док, тя каза, че не е добър, но явно съм звучала много отчаяно, защото все пак ми каза да си направя и пикливия тест (на 11.07) и ако той е отрицателен да спирам хапчетата,но най-вероятно ще е така...
Днес ми е 10 ден след трансфер на 2 тридневни ембриона...Една приятелка ми вдъхва надежда да си пусна пак чхг след два дена,ама...нещо се съмнявам.
Вие как мислите?

Много успех на всички чакащи и безпроблемно бременеена на всички, които са дочакали хубавите новини  Hug  bouquet


Хей,не се отчайвай има още надежда.Прегръщам те и...горе главата.Трябва да вярваш!

# 751
  • Мнения: 255
Nachita, Gia, Shyny, veni_ , момичета сърдечно ви благодаря за отговорите и подкрепата  Hug  bouquet
От депресиран песимист за няколко минути ме превърнахте в умерен оптимист, а това ми беше безценно, не знаех как ще се справя с опустошителните чувства...

Благодаря наистина, а на бременните бъдещи мами стискам палци всичко да върви по ноти и безпроблемно да растат  Hug
ии ако се окажете прави с куража,който ми давате..ще ви намеряаааа иии ....ще ви нацелувам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

veni_, ти беше ли на преглед? Как вървят нещата при теб?  Heart Eyes

# 752
  • Мнения: 1 144
shiny браво момиче   bouquet

fioreto прегръщам те и ти стискам палци  Praynig

Не съм се отчитала днес - все още никакви симптоми  Mr. Green 6ти ден след ЕТ

# 753
  • Мнения: 784
Fioreto
Винаги има надежда до втория тест.  Аз също бях като теб с 2 петдневни ембриончета и на 10 ден стойност само 5, понататък растеше перфектно,после и сакче видях. Вярно, е че не завърши с успех бременността, но нали сме тръгнали по този път трябва нещо да ни крепи. Ако пък не се получи сега животът винаги дава друг шанс, поплакваш си и вдигаш глава. Надеждата крепи човека и света  Hug

Последна редакция: вт, 07 юли 2015, 19:58 от Follow

# 754
  • Мнения: 426
Благодаря ви   bouquet

Утре ще отида пак за един кръвен, за да видя как нараства чхг-то  Peace

ketti, честито! Лека и безпроблемна бременност!
fioreto, момичетата са ти дали съвети и надежда, надявам се наистина да видиш хубав резултат при следващия кръвен, желая ти успех  Simple Smile

# 755
  • Мнения: 835
Някоя от опитните мацки да направи нова тема че тази ще я архивират!Аз тотално съм забравила как се правеше.

# 756
  • София
  • Мнения: 3 669
fioreto, на 10 ден тест, значи си в Щерев.
След 1-я ми трансфер на 2-ри ден имах резултат  на 10 ден - 1,86 и отписах ситуацията. След 2 дни нещо ме човъркаше и пуснах нов тест - чхг 24 и така резултата продължаваше да расте.
Вярно, че не го докарах до финала, но и на следващия трансфер завърших с биохимична.

Докато не повториш теста след 48 часа не се отказвай и не спирай лекарствата Simple Smile

# 757
  • Мнения: 629
Nachita, Gia, Shyny, veni_ , момичета сърдечно ви благодаря за отговорите и подкрепата  Hug  bouquet
От депресиран песимист за няколко минути ме превърнахте в умерен оптимист, а това ми беше безценно, не знаех как ще се справя с опустошителните чувства...





Благодаря наистина, а на бременните бъдещи мами стискам палци всичко да върви по ноти и безпроблемно да растат  Hug
ии ако се окажете прави с куража,който ми давате..ще ви намеряаааа иии ....ще ви нацелувам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

veni_, ти беше ли на преглед? Как вървят нещата при теб?  Heart Eyes



Fioreto,стискам ти палци за следващия тест и искрено и с цялото си сърце се надявам стойностите да растат.Вчера бях на преглед,казаха ми в края на август на 2-ри ден от цикъла да отида за да започнем със стимулацията.Какво ще бъде,незнам още

# 758
  • Мнения: 1 144
Някоя от опитните мацки да направи нова тема че тази ще я архивират!Аз тотално съм забравила как се правеше.

Някоя от опитните мацки да направи нова тема че тази ще я архивират!

# 759
  • Мнения: 835
Ами захващам се ,но не знам какво ще стане:).....ЗАПОВЯДАЙТЕ!...........http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=857678.new#new

# 760
  • Мнения: 255
fioreto, на 10 ден тест, значи си в Щерев.
След 1-я ми трансфер на 2-ри ден имах резултат  на 10 ден - 1,86 и отписах ситуацията. След 2 дни нещо ме човъркаше и пуснах нов тест - чхг 24 и така резултата продължаваше да расте.
Вярно, че не го докарах до финала, но и на следващия трансфер завърших с биохимична.

Докато не повториш теста след 48 часа не се отказвай и не спирай лекарствата Simple Smile

мммдаааа, TitkaBanditka, там съм.... и честно казано доста се обвинявам, защото виждам някои неща, които много ме разочароваха в целия процес, ама...нищо, до утре няма да се предавам Simple Smile
Стискам ти палци на есен да ни зарадваш  Praynig Hug а дотогава се радвай на лятото и хубаво се зареди, че после кой знае когаще си почиваш като ревне малкото шушонче Simple Smile)))

Благодаря отново на всички момичета, вие сте уникални  Hug  bouquet

# 761
  • Мнения: 255
Момичета, не искам да спамя новата тема с моя проблем, за това тук да питам и се надявам някой да ми каже, че не се побирам в кожата си, защото не мога да си пресметна, не знам как де, моя резултат в нормалната мерна единица за чхг.. моя резултат е в стойност 1.510 mU/ml, но това в mlU колко е? Дели ли се, умножавали се по сто, по сто ли всъщност...???

Please, HELP!  Praynig

# 762
  • Мнения: 646
Такава си е мерната единица, не се дели, не се умножава. Толкова е колкото го виждаш.

# 763
  • Мнения: 835
http://www.endmemo.com/medical/unitconvert/Human_chorionic_gonadotropin.php има само такава сравнителна таблица и в нея показва пак 1:1.Сигурна ли си за мерната единица на теста ти?

# 764
  • Мнения: 255
http://www.endmemo.com/medical/unitconvert/Human_chorionic_gonadotropin.php има само такава сравнителна таблица и в нея показва пак 1:1.Сигурна ли си за мерната единица на теста ти?

да, "1.510 mU/ml"

Общи условия

Активация на акаунт