L`oreal professional

  • 16 006
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 299
Професионалната серия не съм я намирала свободна на пазара,така че нямам и впечатления. Sad
И аз така Confused
Виви - този флуид за обем ли е?

# 16
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Професионалната серия не съм я намирала свободна на пазара,така че нямам и впечатления. Sad
И аз така Confused
Виви - този флуид за обем ли е?
Продуктите могат да се намерят във фризьорските салони. Дори и във Франция е така, поне моята маска е купувана така. В България може да се намери в салоните Кало, както съм писала по-горе. На същата цена, както в Париж Mr. Green

# 17
  • Мнения: 424
Poli ( Пипи), кажи от къде ги купуваш във Варна , че там от къде взимах аз нещо оредя серията?

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Poli ( Пипи), кажи от къде ги купуваш във Варна , че там от къде взимах аз нещо оредя серията?

Аз ги купувам от фризьора ми /VU Style/, намира се на Цимерман, но мисля, че не подържа наличности от всички серии. Иначе съм виждала, че ги продават в Арлет на Заменхоф мисля че беше и в един салон в Гъбата.

# 19
  • Мнения: 2 922
Аз съм много доволна от Керастаз (последно ползвах шампоан п/в косопад и ампули). Купувам си ги от фризьорката, която работи само с Л'Ореал.

# 20
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Ползвам шампоан, маска и някакъв флуид без отмиване - Vitamino Color и съм много доволна. Щях да кажа, че скоро не бих ги сменила, обаче последния път като бях на фризьор се сдобих с мостри на шампоан и маска за обем на Kerastase - е нямам такъв случай - без да се суша със сешоар - косата ми изглеждаше двойна. Така че - това е моята следваща покупка.

# 21
  • Мнения: 2 922
Ползвам шампоан, маска и някакъв флуид без отмиване - Vitamino Color и съм много доволна. Щях да кажа, че скоро не бих ги сменила, обаче последния път като бях на фризьор се сдобих с мостри на шампоан и маска за обем на Kerastase - е нямам такъв случай - без да се суша със сешоар - косата ми изглеждаше двойна. Така че - това е моята следваща покупка.
Мерси, че сподели! Обезателно ще ги пробвам!  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 10 317
Ползвам шампоан, маска и някакъв флуид без отмиване - Vitamino Color и съм много доволна. Щях да кажа, че скоро не бих ги сменила, обаче последния път като бях на фризьор се сдобих с мостри на шампоан и маска за обем на Kerastase - е нямам такъв случай - без да се суша със сешоар - косата ми изглеждаше двойна. Така че - това е моята следваща покупка.
A каква беше мострата?
http://strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=45537&goChar=L
Този шампоан ли хареса?

# 23
  • Мнения: 2 575
nad_tab - аз преди време прочетох едно твое мнение точно за Керастаз - беше получила последната тогава серия ( лилавата или по-скоро бордо) и беше много доволна, та и аз реших да пробвам - взех си шампоана и млякото, но  шампоана не ми хареса ( правеше косата много суха), а млякото беше за блясък и подхранване - да, наистина имаше страхотен блясък изсветлената ми тогава коса.Но като цяло продължих и аз да си ползвам Vitamino Color.
Сега обаче ако тази зелената серия е за обем и плътност - веднага мисля да я пробвам  Laughing

# 24
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Ползвам шампоан, маска и някакъв флуид без отмиване - Vitamino Color и съм много доволна. Щях да кажа, че скоро не бих ги сменила, обаче последния път като бях на фризьор се сдобих с мостри на шампоан и маска за обем на Kerastase - е нямам такъв случай - без да се суша със сешоар - косата ми изглеждаше двойна. Така че - това е моята следваща покупка.
A каква беше мострата?
http://strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=45537&goChar=L
Този шампоан ли хареса?

Да, точно това е:)

# 25
  • Мнения: 1 063
Доволна съм от шампоан и маска Vitamino Color, серума за изправяне на коса LISS control+, и най - много от продуктите на Керастаз. В момента съм супер доволна и от шампоан на ЕУЖЕН ПЕРМА - посочен от Polly N. (да не цитирам, че тоя форум прелива от цитати). Последният ми е препоръчан от известен фризьор, но се намира и в търговската мрежа.

# 26
  • Мнения: 765
Третирам косата си само с L'Oreal , много съм доволна от подхранващите ампули , деисват цял месец след като се сложат, има ги във всеки добър салон , където работят с тази марка Flutter

# 27
  • Мнения: 29
В момента ползвам Liss extreme, супер съм доволна, направо косата ми става като жива след като си сложа. Пяната също я ползвам от време на време но нямам особенни впечатления. Като всяка пяна е, само цената и дето е 18-20 лв.

# 28
  • София
  • Мнения: 10 317
nad_tab - аз преди време прочетох едно твое мнение точно за Керастаз - беше получила последната тогава серия ( лилавата или по-скоро бордо) и беше много доволна, та и аз реших да пробвам - взех си шампоана и млякото, но  шампоана не ми хареса ( правеше косата много суха), а млякото беше за блясък и подхранване - да, наистина имаше страхотен блясък изсветлената ми тогава коса.
Съжалявам че не ти е харесал шампоана  Sick ама мойта коса лесно се омазнява и за мен си беше екстра... беше от червената серия  Wink

Тя мойта коса е тънка и бързоомазняваща се, но като си я издухам в корените не си личи  Mr. Green  мисля си, че серията за обем ще е перфектна за мен  Hug

# 29
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз имам маската от тази зелената серия и много си я обичам Blush Ще чакам отзивите за шампоана, макар че съм по-навита да инвестирам пак в някоя тяхна маска

Общи условия

Активация на акаунт