"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-8

  • 16 503
  • 715
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 786
Тери, готова си!  Hug

Мичон, мерси за отговора относно КСШ.  Hug

Зиз,  Hug Габи,  Hug Ирка,  Hug, РенкОУ  Hug и ако без да искам съм изпуснала някой  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Явно от управата бая са ви поизплашили щом даже не щете да ме поздравявате в другия двор  Rolling Eyes Grinning. На мен веднъж ми беше изтрил профила, ама слава Богу смили се.  Laughing Wink

# 46
  • Мнения: 30 820
Габи  на рекламата черешките ще са Милко Калайджиев Mr. Green него  рекламираха  и шеф Манчев
ooooh! ти нали каза лека ма Mr. Green

# 47
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Тери, готова си!  Hug

Мичон, мерси за отговора относно КСШ.  Hug

Зиз,  Hug Габи,  Hug Ирка,  Hug, РенкОУ  Hug и ако без да искам съм изпуснала някой  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Явно от управата бая са ви поизплашили щом даже не щете да ме поздравявате в другия двор  Rolling Eyes Grinning. На мен веднъж ми беше изтрил профила, ама слава Богу смили се.  Laughing Wink

Аз и там, пък и тук си те поздраствам  Grinning Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 1 786
Скрит текст:
Тери, готова си!  Hug

Мичон, мерси за отговора относно КСШ.  Hug

Зиз,  Hug Габи,  Hug Ирка,  Hug, РенкОУ  Hug и ако без да искам съм изпуснала някой  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Явно от управата бая са ви поизплашили щом даже не щете да ме поздравявате в другия двор  Rolling Eyes Grinning. На мен веднъж ми беше изтрил профила, ама слава Богу смили се.  Laughing Wink

Аз и там, пък и тук си те поздраствам  Grinning Hug Heart Eyes Heart Eyes

Аз, пък и тук и там си ти отговарям.  Heart Eyes

А това го написах заради коментара на Маргарита.  Wink

# 49
  • Мнения: 33 412

Ми аз мислех, че на всички трябва да се отговори, за да е валидна анкетата, та съм наотговорила де Mr. Green Party Party Party
Нъл съм стриктна Laughing
Златно правило в социологията е, че може да не получиш отговори на всички въпроси.  Joy Joy Joy Joy Joy  за това съществува числото 9  Mr. Green

# 50
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

Ми аз мислех, че на всички трябва да се отговори, за да е валидна анкетата, та съм наотговорила де Mr. Green Party Party Party
Нъл съм стриктна Laughing
Златно правило в социологията е, че може да не получиш отговори на всички въпроси.  Joy Joy Joy Joy Joy  за това съществува числото 9  Mr. Green


И затова не са точни резултатите от анкетите Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy

# 51
  • Мнения: 33 412

Ми аз мислех, че на всички трябва да се отговори, за да е валидна анкетата, та съм наотговорила де Mr. Green Party Party Party
Нъл съм стриктна Laughing
Златно правило в социологията е, че може да не получиш отговори на всички въпроси.  Joy Joy Joy Joy Joy  за това съществува числото 9  Mr. Green


И затова не са точни резултатите от анкетите Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy
9 значи липса на отговор, когато се обработват резултатите стойността е 0 (но се отбелязва с 9 в социологията) , което означава, че не се има предвид  Mr. Green
При обработване на данните всички тези 9-ки се изключват и стоят отделно от процента, който се получава  Party
Но действително, когато 60 % от 100 не са отговорили, няма да е особено обективно  Joy Joy

# 52
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

Ми аз мислех, че на всички трябва да се отговори, за да е валидна анкетата, та съм наотговорила де Mr. Green Party Party Party
Нъл съм стриктна Laughing
Златно правило в социологията е, че може да не получиш отговори на всички въпроси.  Joy Joy Joy Joy Joy  за това съществува числото 9  Mr. Green


И затова не са точни резултатите от анкетите Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy
9 значи липса на отговор, когато се обработват резултатите стойността е 0 (но се отбелязва с 9 в социологията) , което означава, че не се има предвид  Mr. Green
При обработване на данните всички тези 9-ки се изключват и стоят отделно от процента, който се получава  Party
Но действително, когато 60 % от 100 не са отговорили, няма да е особено обективно  Joy Joy


Значи аз нямам 9-ки  Laughing Party Party Party Party

Бай дъ уей, не го знаех това с 9-тките, то нормално де, не съм се занимавала със социология Peace, но сега ми добре, че ще го знааам  Hug Hug Че съм си любознайка по принцип Wink Laughing

# 53
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Мераба! Hug

Кви ги къдрите пак?... Mr. Green

Киарче,:love: добре си си дошла... Hug

Клоди, Hug Heart Eyes оправяй се вече... ooooh!

Тери, Hug Heart Eyes и аз попълних анкетката... Peace

Оф, забраЙх... ooooh! Благодарско за темичката...  bouquet  bouquet  bouquet

Габи, Hug Heart Eyes Мими, Hug Heart Eyes Линче, Hug Heart Eyes Феми, Hug Heart Eyes Гале, Hug Heart Eyes Ирка, Hug Heart Eyes Зиз, Hug Heart Eyes и друг не мога се сетя... Rolling Eyes

# 54
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Мераба! Hug

Кви ги къдрите пак?... Mr. Green

Киарче,:love: добре си си дошла... Hug

Клоди, Hug Heart Eyes оправяй се вече... ooooh!

Тери, Hug Heart Eyes и аз попълних анкетката... Peace

Оф, забраЙх... ooooh! Благодарско за темичката...  bouquet  bouquet  bouquet

Габи, Hug Heart Eyes Мими, Hug Heart Eyes Линче, Hug Heart Eyes Феми, Hug Heart Eyes Гале, Hug Heart Eyes Ирка, Hug Heart Eyes Зиз, Hug Heart Eyes и друг не мога се сетя... Rolling Eyes

Илде  Hug Heart Eyes Heart Eyes Освен Мичона, дет къдри стъпките Mr. Green, сме си добре ... не сме ги накъдрили още Laughing Hug

# 55
  • Мнения: 33 412

Значи аз нямам 9-ки  Laughing Party Party Party Party

Бай дъ уей, не го знаех това с 9-тките, то нормално де, не съм се занимавала със социология Peace, но сега ми добре, че ще го знааам  Hug Hug Че съм си любознайка по принцип Wink Laughing
Е, радвам се, че и аз на нещо съм те научила  Party

# 56
  • Мнения: 18 785
Геро защо ме показваш отново Joy намерих си вече колата Joy

Сис  Hug готова е анкетата   bouquet
Сал лопатата ти липсва  hahaha hahaha hahaha и медалО  hahaha hahaha
Тука са ме фотнали по път за лопатата Joy пък и виж че си носим грамотата в ръката Joy а медала ми е под якето хахаха

# 57
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Геро защо ме показваш отново Joy намерих си вече колата Joy

Сис  Hug готова е анкетата   bouquet
Сал лопатата ти липсва  hahaha hahaha hahaha и медалО  hahaha hahaha
Тука са ме фотнали по път за лопатата Joy пък и виж че си носим грамотата в ръката Joy а медала ми е под якето хахаха

Тъй де, ша си го пазиш медало скрит Naughty, няма някой завистник да ти го дръпне  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 21 201
Олеееееее Joy умиргам, rotfImao rotfImbo първата страница с всяка изминала тема става все по-шашаригава, върха е newsm10 просто, стомах ме боли от хилеж и моите в нас ме попитаха защо се смея. Като им показах страницата и двамата започнаха да се хилят, таааааааа дойдохме си на думата, и ме разбраха защо се хилосвам от пет минути насам. Joy
Зизче леля тенкс, тенкс, тенкс. newsm51
Киарче и аз ти отговорих за КСШ там, но явно не си ми прочела поста, че го скрих от зор. Mr. Green

Последна редакция: нд, 31 май 2015, 21:00 от Neidjal

# 59
  • Мнения: 18 785
Геро защо ме показваш отново Joy намерих си вече колата Joy

Сис  Hug готова е анкетата   bouquet
Сал лопатата ти липсва  hahaha hahaha hahaha и медалО  hahaha hahaha
Тука са ме фотнали по път за лопатата Joy пък и виж че си носим грамотата в ръката Joy а медала ми е под якето хахаха

Тъй де, ша си го пазиш медало скрит Naughty, няма някой завистник да ти го дръпне  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Той ми е закичен спешъл от Тетето Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт