Да си "ангажирам" ли лекар за раждането?

  • 1 646
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 883
При мен и двата плода бяха едри и се налагаше секцио - затова си "ангажирах " един страхотен специалист -др Дуковски  и съм страшно доволна . Пари не ми е искал , а с мъжа ми решихме да го почерпим Hug

# 16
  • Мнения: 3 216
Ти как ще раждаш секцио или нормално?Ако е секцио аз сьм ЗА ангажирането на лекар,ако си нормално по-добре ангажирай акушерка.Родих преди 2 седмици секцио по спешност при лекарят,който ми следеше цялата бременnост.Оперираха ме по спешност ,защото бебока трьгна да излиза по-рано.Радвам се,че имах уговорка с лекарят ,защото нито за миг не се притесних,дори се смях в операционната.А след това при престоя ми в болницата идваше всеки ден при мен,за да провери дали всичко е наред.И наистина всичко мина супер.Така ,че за твое спокойствие по-добре си ангажирай.

# 17
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 743
Ако раждаш нормално и ако досега е нямало проблем с бременността ти няма смисъл но за по сигурно можеш да си ангажираш акушерка

# 18
  • София
  • Мнения: 361
моя приятелка ражда миналия август в шейново и беше без угаворка - роди бързо и беше много доволна; и аз мисля да направя така - според мен всичко е късмет  newsm10

# 19
  • Мнения: 984
ако можеш да си го позволиш - ангажирай си доктор, все пак не раждаш всеки ден

# 20
  • София
  • Мнения: 131
Бях с уговорка за секцио. Доволна съм на 200% и не съжалявам за платената сума. Докторът беше ангажиран с мен не само по време на самата операция, а и след това до самото ми изписване, независимо от това, че ве4е му бях платила  Grinning. Възстанових се учудващо  бързо и през цялото време бях много спокойна. Така че, ако имаш финансова възможност и лекар на когото имаш доверие по-добре раждай с уговорка! Успех   bouquet!

# 21
  • Мнения: 166
По добре си ангажираи и си плати отколкото да съжеляваш цял живот. Ние въпреки ,че нямаме финансови възможности и си платихме и сега се радваме на нашите близначета които са на 4 години

# 22
  • София
  • Мнения: 361
мамички коя от вас е раждала в Шейново и колко й струва това?

# 23
  • Мнения: 1 258
100 лева за избор на лекар в касата на болницата.
Аз дадох пари и на лекарката,но не защото предварително съм се уговаряла,а защото исках да благодаря така.Можех и да не ги давам.

# 24
  • Мнения: 1 107
И аз съм ЗА  Peace
Раждах нормално, но лекарката ми свърши почти цялата работа, вкл. акушерската, беше против да ми правят епизиотомия "за всеки случай" (а в болницата, в която раждах, това е практика за първескини). След като все пак се наложи да ме резнат, ме заши перфектно, след 4 дни забравих, че съм раждала.
Повечето лекари наистина добре си вършат работата, но все пак има риск да попаднеш и на някой ръб, който просто няма да се старае толкова.

# 25
  • Мнения: 18
Да аз си бях ангажитала не съжалявам родих нормално в бившата Тина Киркова докторката ми направи страхотно обезболяващо от което се събуждах само по време на контракции, стоеше при мен през цялото време  родих за 4 часа като отидах без никакво разкритие само със изтекли води. Аз съм мед.кадър щом аз съм си намерила значи така е най добре. Мамче не се притеснявай всичко ще бъде наред преди да си избереш точно кой внимателно го проучи и се спри на този за когото имаш събрана най-много положителна информация. Успех пиши как е минало.     

# 26
  • Мнения: 3 091
Мен ме интересува, какво толкова предлагат за тези пари?
То самото раждане е 20 минути/ако всичко е наред/ и после човека си тръгва и за теб се грижат акушерките . Какво толкова правят за тези пари???
А ако недай Боже не е наред?!? тогава какво?
Лично аз - ходя само при един определен гинеколог, който бих искала да проследи цялата ми бременност - да е наясно с всички изследвания, физиологични особености и пр. и той лично да изражда. затова ходя при лекар - специалист, който има договор с болница с много добри условия, операционна и родилно! но това е моето мнение.
И не е вярно, че раждането е 20 минути! можеш да се мъчиш с разкритие 2 дни!
ЖЕЛАЯ ТИ КЪСМЕТ!!!

# 27
  • София
  • Мнения: 361
100 лева за избор на лекар в касата на болницата.
Аз дадох пари и на лекарката,но не защото предварително съм се уговаряла,а защото исках да благодаря така.Можех и да не ги давам.

а всеки лекар ли може да си избереш
имам впредвид ако той не е на смяна?

# 28
  • Мнения: 14 133
Да.И аз бях с ангажиран.Не исках да "разчитам" на случайността.Не са дорасли на човечност голяма част от медиците, за съжаление.При положение, че имаш предварителна уговорка, трябва да тръгне да тръгне за болницата по всяко време за твоето раждане.

Общи условия

Активация на акаунт