Мнения за ресторант "Victoria Ловен Парк" в София?

  • 12 347
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 138
Какви са цените ?

# 16
  • Мнения: 148
Цените можеш да им ги видиш в сайта - менюто и цените за доставка по домовете и за ресторантите са еднакви. Във Вила Виктория обаче има и дивеч, но за него не знам какви са цените...

# 17
  • Мнения: 12
Ох, не мога и не мога да стигна до тоя Ловен парк, ама няма ли кой да каже нещо за детския кът, че да не стане да не мога да си хапна дивеча заради малчо...  Crazy
Хубаво е мястото, но детския кът е далече от ресторанта, намира се на втория етаж и ако искаш да проверяваш как е детето ще трябва да се ходи по стълбите

# 18
  • Мнения: 148
Благодаря, Ангелче Simple Smile
Аз, за мой срам, още не съм успяла да стигна до там - все не ми стига времето за такива удоволствия Sad
Иначе не ме притесняват стълбите, важното е малчо да е на добро място. А и дивечът така ме изкушава, че разходките няма да ме откажат Wink

# 19
  • Мнения: 26
Здравейте, предстои ни 1 Рд на малката с 5-6 дечица и съм се спряла на Виктория с детски кът. Мисля, че само Ловен парк и тази на Черковна имат такъв-моля ако греша да ме поправите. Та, може ли мнение А Ловен парк примерно за около 20човека ще ни свалят ли главата и ако някои ина инфо за двтския център за заплащане, моля да сподели, за да знам дали има смисъл да се разкарваме до там. Благодаря предварително ☺

Общи условия

Активация на акаунт