Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~50~

  • 20 394
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Еви Hug Heart Eyes,мерси за инфото newsm51.Дано  след 7.06.да свършва Дилата и да почва Фатиха,но и края на юни да е пак ще гледаме Grinning.
Брей,аз за малко да пропусна на Керем р.д. Laughing-хайде да е жив и здрав и още мн.успешни проекти да направи Heart Eyes!Миме Hug Heart Eyes,др.ти ашкъм не се сещам кой е,ама и той да ти е жив и здрав Grinning..
Бумич Hug Heart Eyes,Линди Hug Heart Eyes,голям майтап с тоя русия в сърцето и аз само ги бъзикам почва ли и ще го гледат ли Joy Joy Joy Joy Joy..иначе и на мен ми е в сърцето и аз мн.си го харесвам Къванч Grinning.
Лава Hug Heart Eyes,Рени Hug Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 30 820
От Дила има още 5 еп оригинални по 2ч близо Peace на 8 със сигурност няма да почне Laughing

# 62
  • Мнения: 2 492
Мераба къзларки   bouquet Не можах да се стърпя и да ви кажа, че вия от смях, защото съм на момента, когато Джемре и Тейзето са при Инджи в къщата  rotfImbo
А за "С Русия в сърцето" още повече  Joy Joy Joy

# 63
  • Мнения: 15 884
Мераба къзларки   bouquet Не можах да се стърпя и да ви кажа, че вия от смях, защото съм на момента, когато Джемре и Тейзето са при Инджи в къщата  rotfImbo
А за "С Русия в сърцето" още повече  Joy Joy Joy
Про Hug Heart Eyes а, там дето лелята вика, 4е можели пикник да си правят там по някой път Joy Joy Joy Joy

# 64
# 65
  • Мнения: 30 820
Мераба къзларки   bouquet Не можах да се стърпя и да ви кажа, че вия от смях, защото съм на момента, когато Джемре и Тейзето са при Инджи в къщата  rotfImbo
А за "С Русия в сърцето" още повече  Joy Joy Joy
Про Hug Heart Eyes а, там дето лелята вика, 4е можели пикник да си правят там по някой път Joy Joy Joy Joy
Тейзето е у вихъра си у тая серия Joy Party

# 66
  • Мнения: 2 492
Мераба къзларки   bouquet Не можах да се стърпя и да ви кажа, че вия от смях, защото съм на момента, когато Джемре и Тейзето са при Инджи в къщата  rotfImbo
А за "С Русия в сърцето" още повече  Joy Joy Joy
Про Hug Heart Eyes а, там дето лелята вика, 4е можели пикник да си правят там по някой път Joy Joy Joy Joy
Тейзето е у вихъра си у тая серия Joy Party
Абсолютно  rotfImbo Сега видях сбъркала съм името на Фахрието, къде съм отишла с тая Джемре, да ме питаш  hahaha
Ааа и Фахрието има един път лафове "сега се показа истинската сестра на Феяз" ох с глас се смея  Joy

Последна редакция: пт, 05 юни 2015, 00:21 от Pro

# 67
  • Мнения: 30 820
Мераба къзларки   bouquet Не можах да се стърпя и да ви кажа, че вия от смях, защото съм на момента, когато Джемре и Тейзето са при Инджи в къщата  rotfImbo
А за "С Русия в сърцето" още повече  Joy Joy Joy
Про Hug Heart Eyes а, там дето лелята вика, 4е можели пикник да си правят там по някой път Joy Joy Joy Joy
Тейзето е у вихъра си у тая серия Joy Party
Абсолютно  rotfImbo Сега видях сбъркала съм името на Фахрието, къде съм отишла с тая Джемре, да ме питаш  hahaha
Ааа и Фахрието има един път лафове "вика сега се показа истинската сестра на Феяз" ох с глас се смея  Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Фахрието е уникат Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 2 492
Ааа и Фахрието има един път лафове "вика сега се показа истинската сестра на Феяз" ох с глас се смея  Joy
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Фахрието е уникат Heart Eyes
[/quote]
Прекрасна игра прави това момиче, много ми хареса  Peace
Прекрасни снимки на Кадир и Неслихан, много са красиви и много влюбени  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 15 884
Гюнайдъъъънн Hug Hug Hug Hug

Хубав и усмихнат ден Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 70
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Добро утро Hug Hug Hug
Адашче Heart Eyes Hug  bouquet
Лек да е денят ви Hug Hug Hug

# 71
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
Добро утро  Hug Hug Hug

Мим, Мичоно  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

# 72
  • Мнения: 22 061
Оппаааа гюнайдън, сладурани  Hug Hug Hug Хубав ден и от мен  Peace

Мичоно  Hug Heart Eyes Миме  Hug Heart Eyes Ирче  Hug Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 15 884
Миме Hug Heart Eyes Ирко Hug Heart Eyes Еве Hug Heart Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 13 643
Здравейте къзъкларки  wavey wavey wavey
Мичонка  Hug  Миме   Hug  Еви   Hug  Ирка   Hug ама това меченце много жадно изпило всичкото кафе  hahaha hahaha hahaha
Лек ден момичета  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 05 юни 2015, 10:55 от БлагаВест

Общи условия

Активация на акаунт