Изневерявате ли на мъжа си?

  • 99 885
  • 731
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 327
Не съм изневерявала на мъжа си,  преди време имах флирт с колега и това че напусна тогавашната ни работа ми дойде като манна небесна. Ако контактът беше продължил можеше и да се изкуша, а не съм привърженик на подобни неща.

# 661
  • Мнения: 177
Не съм изневерявала на мъжа си,  преди време имах флирт с колега и това че напусна тогавашната ни работа ми дойде като манна небесна. Ако контактът беше продължил можеше и да се изкуша, а не съм привърженик на подобни неща.
нямаш ли воля да си държиш краката затворени !!

# 662
  • Мнения: 1 972
Здравейте ,от мен искам да споделя нещо в този форум и ви моля за адекватно мнение.Аз изневериха на мъжът си.Не искам да се оправдавам,но го направих.Знаете ли кое е наи лошото !Хареса ми!Беше ,уникално така никога не съм се чувствала с човека до мен.Никога!За мъжът си аз съм надуваема кукла и използва тялото ми само той да получи удоволствие.Питам,лоша ли съм.Нима съм лош човек.
Не си, сестро! Hug
Добър човек си, позволил да те ползва без да зачита нуждите ти.
Затова, ако извън секса човекът е грижовен и си обича теб и децата, не изпускай тоя, който те кара да летиш, но внимавай да не те усетят.
Но това е гнусно, нарушила е една от божите заповеди, да не говорим ако беше в мюсюлманския свят

вЕрно ли?  Crazy  Мълчи, че заприличваш на мъж с много изневерили му жени Grinning Grinning

# 663
  • Мнения: 177
Да не се отдаваите на плътски наслади греховно е стоите си в къщи и се подчинявайте на мъжа !! грижете се за него да е нахранен облечен и спокоен, за децата също, и ще стазите заветите !

Последна редакция: нд, 17 юли 2016, 17:49 от bubanka

# 664
  • София
  • Мнения: 24 839

Но това е гнусно, нарушила е една от божите заповеди, да не говорим ако беше в мюсюлманския свят
Дреме ми- не съм религиозна, а само вярваща. Mr. Green

# 665
  • Мнения: 177
Прелюбодеяние е голям грях повярвайте!

# 666
  • Мнения: X
Да не се отдаваите на плътски наслади греховно е стоите си в къщи и се подчинявайте на мъжа !! грижете се за него да е нахранен облечен и спокоен, за децата също, и ще стазите заветите !
Научи се да използваш запетайки, че излиза, че е греховно да си седиш вкъщи. Това с подчинението изобщо няма да го коментирам  Crazy .

# 667
  • Мнения: 177
Да не се отдаваите на плътски наслади греховно е стоите си в къщи и се подчинявайте на мъжа !! грижете се за него да е нахранен облечен и спокоен, за децата също, и ще стазите заветите !
Научи се да използваш запетайки, че излиза, че е греховно да си седиш вкъщи. Това с подчинението изобщо няма да го коментирам  Crazy .


Проблема си е твой
Не прелюбодествайте!! Ще горят в ада тези!

# 668
  • Мнения: X
грижете се за него да е нахранен облечен и спокоен...
Забрави и да му е измито и напудрено дупето. Затова, стой си при мама. Mr. Green

# 669
  • Мнения: 1 972
Да не се отдаваите на плътски наслади греховно е стоите си в къщи и се подчинявайте на мъжа !! грижете се за него да е нахранен облечен и спокоен, за децата също, и ще стазите заветите !
Научи се да използваш запетайки, че излиза, че е греховно да си седиш вкъщи. Това с подчинението изобщо няма да го коментирам  Crazy .


Проблема си е твой
Не прелюбодествайте!! Ще горят в ада тези!


 rotfImbo

Четох твои постове в една друга тема та там беше възхитен, че жената е простила изневяра на мъжа си и продължава да е мила и добра с него и да го обгрижва  Crazy Не го анатемоса господина Wink Нещо двоен стандарт ли надушвам? Wink

# 670
  • Мнения: 177
Радвам се че някой ме чете
Възможно е но не съм бил прав, сега казвам че важи за всички, това е заповедта на Моисей когато се е върнал от планината.  А и живота ме убеди в правотата на библията, алелуя!

# 671
  • Мнения: 6 122
Да не се отдаваите на плътски наслади греховно е стоите си в къщи и се подчинявайте на мъжа !! грижете се за него да е нахранен облечен и спокоен, за децата също, и ще стазите заветите !
Научи се да използваш запетайки, че излиза, че е греховно да си седиш вкъщи. Това с подчинението изобщо няма да го коментирам  Crazy .


Проблема си е твой
Не прелюбодествайте!! Ще горят в ада тези!


 rotfImbo

Четох твои постове в една друга тема та там беше възхитен, че жената е простила изневяра на мъжа си и продължава да е мила и добра с него и да го обгрижва  Crazy Не го анатемоса господина Wink Нещо двоен стандарт ли надушвам? Wink



Не, пълно гъбаркане и бъзикня.

# 672
  • Мнения: 177


 rotfImbo

Четох твои постове в една друга тема та там беше възхитен, че жената е простила изневяра на мъжа си и продължава да е мила и добра с него и да го обгрижва  Crazy Не го анатемоса господина Wink Нещо двоен стандарт ли надушвам? Wink


[/quote]

Не, пълно гъбаркане и бъзикня.
[/quote]
е ама не чети отзад напред това беше по особен случай, всъщност за какво да го обвинявам той е сбъркал ясно е ама какво да се направи .....важно е да не му стане навик Simple Smile

# 673
  • Мнения: 1 972




 rotfImbo

Четох твои постове в една друга тема та там беше възхитен, че жената е простила изневяра на мъжа си и продължава да е мила и добра с него и да го обгрижва  Crazy Не го анатемоса господина Wink Нещо двоен стандарт ли надушвам? Wink



Не, пълно гъбаркане и бъзикня.
[/quote]
е ама не чети отзад напред това беше по особен случай, всъщност за какво да го обвинявам той е сбъркал ясно е ама какво да се направи .....важно е да не му стане навик Simple Smile
[/quote]

Дали не е време да си изпиеш лекарствата  Wink

# 674
  • Мнения: 177
Да пия бира, а вчера съмърсби, за лекарства нямам рецепта ако ти ми предпишеш може, ама първо ме прегледай, така се прави не за друго хаха....

Общи условия

Активация на акаунт