Отговори
# 675
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
хем с нетърпение чакам някакви симптоми, хем знам че ми е рано и ме е страх  Rolling Eyes тъкмо влязох в 35та седмица и се надявам да изкарам поне до 37ма  Blush но като знам, че и майка ми и баба ми са преносили ... знаете ли дали има нещо общо  newsm78

# 676
  • Мнения: 1 792
Едно време нито са следили овулации, нито са гледали размери на плода. Хич не вярвам на това с преносването. На една приятелка майка й твърди, че я е преносила с 1 месец  Joy

# 677
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Едно време нито са следили овулации, нито са гледали размери на плода. Хич не вярвам на това с преносването. На една приятелка майка й твърди, че я е преносила с 1 месец  Joy

ехееее, това вече е в областа на фантастиката  Joy

# 678
  • Мнения: 1 602
Аз съм пренасяна с около 15 дни. Когато едно бебе е доста пренасяно си личи когато се роди. Има петна по кожата, жълти, зелени, сини, розови. Същото е и при животните и ако е много дълго пренасянето без да се обърне внимание плода умира. Предполагам от това че плацентата не го храни. Та аз също пренасях , но не правя връзка между мен и майка ми. Просто съвпадение. Малко е опасно и когато водите са ти зелени. Ако бебето се нагълта може да се натрови. Мойте бяха зелени и малката беше за 1,2 дни на антибиотик за всеки случай , също и на мен ми дадоха да пия на 8 или 12 часа не помня вече.

# 679
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Моята свеки разправя, че мъжо го е преносила 9 дена, обачее до 6-тия месец не е знаела, че е бременна. Даже са и били инжекции, за да и дойде цикъла. ooooh! Е как тогава са и определили термин  newsm78
Предния път родих като малчо стана точно на 38 седмици. Значи ако не родя утре от неделя нататък ще съм по-бременна от предния път  hahaha
Както си имах контракции така и изчезнаха. Бебана е активна, та поне съм спокойна. В понеделник съм на преглед, ако устискаме дотогава де Whistling
Ееех как ми се ходи на мореее. Миналата година по това време вече бяхме направили една 3-дневка Crazy

# 680
  • Мнения: 1 792
Скрит текст:
Едно време нито са следили овулации, нито са гледали размери на плода. Хич не вярвам на това с преносването. На една приятелка майка й твърди, че я е преносила с 1 месец  Joy
ехееее, това вече е в областа на фантастиката  Joy
Още по-забавното в случая е, че майката е химик-биолог или нещо такова  Whistling Иначе си го има по документите това пренасяне. А и майка ми е уж преносена с 2 седмици. Аз ако не знаех кога ми е била овулацията  (21ви, а не стандартно 14ти ден) термина ми нямаше да е правилно определен. И много лесно могат да излязат 2 седмици пренасяне  hahaha
Иначе Стефи е права, че е опасно. Би трябвало да ви гледат плацентата още от средата  на 8мия месец някъде и да казват в каква степен на зреене е. И не е само, че тя само не успява да го храни, тя буквално почва да се разпада и да не функционира. Моля сега без филмирали се, все пак сме 21ви век и ни следят достатъчно добре и още нямаме някоя, която да си е подминала термина  Peace

Ама тия бебета няма ли да почнат да се раждат? Поспаланчо, айде да повеждаш крак, ако искаш  Crazy Аз след неделя може и да ти правя компания  Joy

# 681
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Аз също съм с по-късна овулация( не съм я следила специално, но я усещам много осезаемо и няма как да сбъркам) и затова още не съм се притеснила Laughing
Кристалин убеждавам я, че и е време ама тя явно мисли друго. Ако обаче нещата се развият като предния път няма да и се разсърдя хич. Тогава нямаше никакви признаци за скорошно раждане пък родих за има няма 5 часа, 2-та от които си събирах багажа вкъщи, че не бях готова  Crazy

# 682
  • Мнения: 1 602
Поспаланчо и аз искам като теб за 5 часа и да съм родила. Снощи ме присви корема , но не бяха родилни контракции. Все по често ме преболява ма.... само това. Хем ми се иска да е лъвче хем не ми се чака, угодия нямам хаха не че от мен зависи.

# 683
  • Мнения: 3 420
Ох, и аз искам да се разтоварвам вече,че не се търпи,особено снощи докато едваааам се преместя от едната страна на другата..но поне контракции нямах. Шубе,не шубе тъй или иначе трябва да излиза,ама айде другата седмица да сършат тия тапети и малко да поизчистим.
Абе все си мисля,че днеска някоя ще роди.

П.П. аз пък си знам идеално овулацията и даже кога е зачената момата.

# 684
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
аз нямам идея кога точно е станала работа, но със сигурност не е тогава, когато си мислех, че съм в овулация  Joy
а, иначе, имам чувството, че няма да разбера кога ще имам контракции ... до сега не съм имала и нямам идея каква трябва да е болката. Свива ме кръста от време на време, но е по-скоро дискомфорт, а не болка ... Та това ми е малко страшно, как точно ще разбера, ако става нещо  newsm78

# 685
  • Мнения: 166
Да се запиша и аз към вече родилите.Вчера в 17 часа се роди нашата дъщеричка Мелиса,3030кг,48см нормално раждане

# 686
  • Мнения: 1 602
аз нямам идея кога точно е станала работа, но със сигурност не е тогава, когато си мислех, че съм в овулация  Joy
а, иначе, имам чувството, че няма да разбера кога ще имам контракции ... до сега не съм имала и нямам идея каква трябва да е болката. Свива ме кръста от време на време, но е по-скоро дискомфорт, а не болка ... Та това ми е малко страшно, как точно ще разбера, ако става нещо  newsm78

Оо ще разбереш и още как. Няма да ги сбъркаш повярвай. И аз с първото викам няма да разбера кога ще стане работата и ще си родя в нас и няма да стигна до болницата. После разбрах че това става в много редки случай и най вече само в филмите хаха. Особено при първо раждане няма да стане за 5 мин.

# 687
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
аз нямам идея кога точно е станала работа, но със сигурност не е тогава, когато си мислех, че съм в овулация  Joy
а, иначе, имам чувството, че няма да разбера кога ще имам контракции ... до сега не съм имала и нямам идея каква трябва да е болката. Свива ме кръста от време на време, но е по-скоро дискомфорт, а не болка ... Та това ми е малко страшно, как точно ще разбера, ако става нещо  newsm78

Оо ще разбереш и още как. Няма да ги сбъркаш повярвай. И аз с първото викам няма да разбера кога ще стане работата и ще си родя в нас и няма да стигна до болницата. После разбрах че това става в много редки случай и най вече само в филмите хаха. Особено при първо раждане няма да стане за 5 мин.

ясно  Hug явно и аз много съм гледала филми  Laughing

момичета, мислите, че такова нещо е нужно  newsm78

http://www.adria.bg/bg/pr/vazglavnichka-protiv-obrashtane-4cb.html

# 688
  • Мнения: 109
Ванчето89


 baloni baloni baloni


П.П.   
 Сладурка пак позна, че ще има бебе днес  Hug

# 689

Общи условия

Активация на акаунт