Хей ръчички, хей ги две

  • 6 419
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Съмнявам се, че има мъж, който да не го прави Wink  Пък и не виждам нищо лошо в това  33uu  - по добре сам, отколкото да търси помощници извън вкъщи Imp  4470

# 16
  • Мнения: 2 006
Цитат на: Biby
Съмнявам се, че има мъж, който да не го прави Wink  Пък и не виждам нищо лошо в това  33uu  - по добре сам, отколкото да търси помощници извън вкъщи Imp  4470
Съгласна Grinning

# 17
  • Мнения: 3 205
Според мен да обичаш тялото си е нещо напълно нормално. Според Младен също.

# 18
  • Мнения: 3 205
Цитат на: mariane
Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked


Shto za glypava tema e ama biva glyposti ama 4ak pak. 4ydia se dali da ne pysna tema Hei tatkovsi po kolko pati na den vi stava!!!!!!!!!!!!!!


Отговорът е: по много.

# 19
  • Мнения: 2 693
Когато се налага Grinning  - това важи и за двама ни.

# 20
  • Мнения: 3 146
не ни се случва, защото много обичме секса и не си оставяме магарето в калта.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 857
Цитат на: Future pere
Е те в Биг Бро го правят пред камерите, пък кво остава за нас ... най-обичам да се кача на перваза на прозореца и да пръскам ли пръскам по улицата ......



 rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo

# 22
  • Мнения: 2 693
Цитат на: mama kenga
не ни се случва, защото много обичме секса и не си оставяме магарето в калта.


Едното няма общо с другото - аз например имам 4 дни мензис, мъжа ми ходи нощни смени и т.н. Та предпочитам този вариант ако ме разбираш Wink . Плюс това ние не се крием в банята, импровизация му е майката, иначе е скуука... Grinning

# 23
  • Мнения: 871
Божеееееее, на колко неща ще се науча от тази тема Embarassed  Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 1 105
Цитат на: Future pere
Е те в Биг Бро го правят пред камерите, пък кво остава за нас ... най-обичам да се кача на перваза на прозореца и да пръскам ли пръскам по улицата[/qoute]

Хахаха! Как ме изкефи това!!!!!

П.П.Ама защо ми излиза така цитата?

# 25
Цитат на: boo
То ясно, че тук татковците се срещат по-рядко от черна перла в морето, ама все пак...
Мъжът ми вече трета година упорито отрича да мастурбира. А аз хич и не проумявам, възможно ли е това? Имаме няколко големи периода на сексуално затишие по една или друга причина, как аджеба издържа?
Я да ви чуя какво мислите?



Не съм мъж,но да си кажа и аз...
Секса е хубаво и важно нещо.
Секс е и това което правим сами със себе си - тоест мастурбацията. В нея няма нищо лошо стига да има нужда човек от нея. Аз лично също го правя по някога, защото любимия е далеч от мен в момента. Предполагам, че и той го прави понякога,макар, че отрича
Истината е обаче, 4е секса губи много енергия която може да се "използва за доста по-важни неща" Така разсъждават доста мои познати. Има хора които просто не обичат да го правят сами и в никакъв случай не иде реч за срам или за липса на желание...
С две думи - може и истина да ти казва човека Wink

# 26
  • Мнения: 4 212
Цитат на: Future pere
Е те в Биг Бро го правят пред камерите, пък кво остава за нас ... най-обичам да се кача на перваза на прозореца и да пръскам ли пръскам по улицата ......



.....и някой минаващ под прозореца ти да си помисли 4е го е накъкъла 4айка.. Rolling Eyes  Rolling Eyes  Laughing  Laughing

# 27
  • Мнения: 871
Цитат на: Teya
Цитат на: Future pere
Е те в Биг Бро го правят пред камерите, пък кво остава за нас ... най-обичам да се кача на перваза на прозореца и да пръскам ли пръскам по улицата ......



.....и някой минаващ под прозореца ти да си помисли 4е го е накъкъла 4айка.. Rolling Eyes  Rolling Eyes  Laughing  Laughing

 :lilangel:

# 28
  • Мнения: 966
Цитат на: ina
В банята ли го правите?




 Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Na sentralnoto avenue xodi da gledash goliam maitap stava!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Devoiko ti mai si rasla vav saksia kaji na maja ti da te poliva redovno 4e iinak losho Grinning  Grinning  Grinning .

p.p.Sega vidiax 4e si ot Lac Vegas bi triabvalo da si po otvorena tam te4e ve4nia kopon. Kato doidem sledvashtia pat shte ti pratia maja mi da ti pokaje kade i kak go pravi  Wink spoko niama da te ostavim ne prosvetena Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning .

# 29
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Teya
Цитат на: Future pere
Е те в Биг Бро го правят пред камерите, пък кво остава за нас ... най-обичам да се кача на перваза на прозореца и да пръскам ли пръскам по улицата ......



.....и някой минаващ под прозореца ти да си помисли 4е го е накъкъла 4айка.. Rolling Eyes  Rolling Eyes  Laughing  Laughing


Тука само гълъби и врабци има Rolling Eyes  Grinning ...

Общи условия

Активация на акаунт