Пак за Милумил-а

  • 1 827
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз също скоро разбрах че Милумила е за злояди деца,макар че синът ми не е изобщо злояд.На 10 месеца беше 10,500кг.76см.

# 16
  • Мнения: 5 299
Айде стига с тая глупост, че Милумил-а е за злояди бебета. НЯМА такова нещо!!! Викториа е на такова от 1-я месец - мерките и са перфектни - на 11 м = 9.120кг/76 см.

Е,не се ядосвай,де,не сме си го измислили ние.Така пише в сайта на Милупа,те го казват.Затова е по-сладък и мирише на ванилия - за капризните.
хихих-сори, ама като чуя нещо подобно и  (полудявам) Mr. Green Не знаех наистина, че в сайта го пише, и на мен ми се ще да го видя с очите си, ама не отбирам от немски, френски и другите му там езици Blush

# 17
  • Мнения: 968
Е пробвах я пак с Аптамил, ама не иска и това е. Изяжда половината, даже няма и толкова и започва да плюе биберона. Явно наистина не го харесва. Пак сме си на Милумил. Харесва си го детето Simple Smile

# 18
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Моят син вече си хапва добре, но пак му давам Милумил; няма проблем с килограмите;
Доколкото знам, Милумилът НЕ прави децата огромни и дебели, ако това ти е притеснението Peace

# 19
  • Мнения: 1 666
Моят син също вече не е злояд, но продължава да е с Милумил. Просто не виждам причина да му го сменям. Не е в никакъв случай дебел. Мерките ги има долу!

# 20
  • Мнения: 1 951
И моят син е на Милумил,а пък си качва нормално.Май обогатеното с ванилия е Милумил 2  Thinking

# 21
  • Мнения: 1 666
Това с Милумил-а на мен ми звучи като истерията с Матерна-та и напомпаните бебета, които се раждали ако майката я пие. Е, колко напомпан се е родил моя син също се вижда по-долу!

# 22
  • Мнения: 765
Ние сме на Milumil от 1-виат месец по съвет на педиатъра ни , за6тото малката не наддаваше. Това бързо се промени и сега сме в нормата , но не мисля да сменям млякото, добро е и бебка го харесва, не вярвам да дебелее от него .

Общи условия

Активация на акаунт