Може ли по два плода на един прием?

  • 1 090
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 881
Аз вече давам и киви, откакто навърши една годинка, но понеже е леко кисело и се мръщи, смесвам с банан, вече имаме 2-3 изядени кивита /много сме злояди откъм плодове,а и не само:(/

# 16
  • Мнения: 1 645
Можеш да даваш и по 2 плода,само да не са банани.
Специално съм питала преди време педиатъра,дали мога да давам повече от 1 банан,(не на един прием,а за деня)защото малкият ги обожава,но отговара беше Не.

# 17
  • Мнения: 27 524
Ясно за бананите,разбрах.Мерси много,момичета.
Банан и ябълка и аз давам.Не знам точно защо не е хубаво да се смесват,така съм чела,но не го спазвам много стриктно.

# 18
  • Мнения: 4 068
Блонди, ти ме разби. Явно си е ящен твоя бебок. Два плода наведнъж? Това при нас е мисия невъзможна.
Иначе аз също смесвам плодовете. По-точно смесвам почти всичко с ябълка, защото малката иначе не яде.

# 19
  • Мнения: 27 524
Ящен,кво да го правя,изяде ушите на баща си...А дебел не е,ама доста си хапва.Ако изяде една бисквита с круша,веднага след това изяжда две плодови пюрета,за десерт  Grinning Или две бурканчета с моркови и зехтин и след един час е примрял от глад.А пък колко спи....по 21 часа в денонощието  Mr. GreenЛошото е,че нещо взе да се муси на АМ-то и се чудя и аз какво да давам  Thinking

# 20
  • Мнения: 3 537
Аз най -често му смесвам ябълка и банан.Смесвала съм лятото пъпеш с ябълка,също е готино Wink

# 21
  • Мнения: 4 068
Ящен,кво да го правя,изяде ушите на баща си...А дебел не е,ама доста си хапва.Ако изяде една бисквита с круша,веднага след това изяжда две плодови пюрета,за десерт  Grinning Или две бурканчета с моркови и зехтин и след един час е примрял от глад.А пък колко спи....по 21 часа в денонощието  Mr. GreenЛошото е,че нещо взе да се муси на АМ-то и се чудя и аз какво да давам  Thinking

Еееееееееееееееее, много си лоша значи. То да ти завиди човек, ама сега почнах съвсем да оплаквам съдбата си-леко злоядо и неспящо бебе. Wink
Шегата настрана-да ти е жив и здрав юнака и все така послушен и ящен! От това по-хубаво здраве му кажи.

# 22
  • Мнения: 27 524
Успокой се,то не се знае докога ще е така.Може пък скоро да си разменим ролите... Grinning Grinning Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 3 679
Круши, да, но два банана са много тежка храна
Да - а за други плодове- да яде щом му е сладичко...

# 24
  • Мнения: 345
няма никакъв проблем Heart Eyes

# 25
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
може, не виждам причина да не може Peace

Общи условия

Активация на акаунт