жена СТРЕЛЕЦ и мъж ОВЕН - > мнения ?!?!?

  • 11 601
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ето , де - луната ти е в скорпион, зарязвай го този овен!

# 16
  • Мнения: 12
ааа не,не,не..  Grinning война до последно,искам го  !!  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 540
Луда любов ще е да знаеш  Laughing

# 18
  • Мнения: X
Абе ти не си видяла личност пълна с авантажи от мъжки пол в зодия скорпион.
Овените нищо не може да се постигне с тях,пише го в дебелите зодиакални книги на Линда Гудман, те са вечните ергени. Освен, ако жената до тях не е безволева.

# 19
  • Мнения: 12
Луда любов ще е да знаеш  Laughing
НЯМА КАК ИНАЧЕ !!И все пак най-вероятно има и други заинтересувани от тази тема и на кратко да им споделя моя опит .Значи аз като стрелец съм много жизнена,жива,вечно щъкам напред-назад  Simple Smile търся емоция и тръпка..абе човек на живота.Супер положителна,търпелива и много бързо ми минава лошото настоение,което също и трудно ме хваща  Laughing. За моя опит с овена ...РОГАТ ДОБИТЪК!!  Ти му говориш,оно си рупа ли рупа..Инат,но и много романтичен,егоцентрик (обожават комплименти,направо се оакват от кеф ) ,жизнени,живи,енергични,луди глави,забавни и  много силни характери,но влезеш ли им под кожата,ще направят всичко за теб ( казвам го от гледна точка,че имам много приятели овни ) и все пак нямам познати стрелец и овен като 2ка и ме е страх какво ли ще се получи  Thinking

# 20
  • Мнения: X
Има за какво да те е страх!  Twisted Evil

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
хвърлила съм око на един овен и четох тук-там,че овен и стрелец са много добра комбинация.И все пак ще може ли мнение от някой с по-голям опит  newsm78 Grinning Laughing Blush

Слънцата ви правят тригон, което е супер добре  Peace тоест и двамата сте от Огнени зодии, имате ентусиазъм, пламенни сте, оптимисти сте, борбени и смели. По това си приличате.

Ти си по-гъвкавата от връзката обаче и трябва да го приемеш, ако държиш да си с мъж Овен. Овните по природа са много властни и обичат да командват парада, да става на тяхното обезателно. Добри лидери са. Аз лично съм ЗА такъв съюз, но е важно къде са ви Луните, Асцендентите, Лунните възли, Марс и Венера, както и каква синастрия и композит образуват картите ви. Не може само така единствено по зодиакалните знаци да се предрича сто на сто какво ви чака като връзка. Дано съм ти била полезна  Peace Евилена!
Ами за Скорпион и Козирог можете ли да кажете нещо  Embarassed

Козирогът е Земен знак, Скорпионът - Воден. Стихиите са допълващи се. Козирогът е кардинален знак, тоест обича да властва и командва. Което ще му се стори доста трудна задача, ако насреща му стои неподвижният знак Скорпион. Скорпионът е страстен, дълбок, емоционален, чувствителен знак. Понякога Козирогът може да му се струва сух, нечувствителен, прекалено сериозен и делови, амбициозен и дори студен.

В тази комбинация все пак е по-добре жената да е Скорпионка, а мъжът - Козирог. В обратния случай ми се струва, че би имало далеч повече караници и конфликти. Като цяло положително взаимоотношение, но и двете страни трябва да полагат съзнателни усилия нещата да вървят.

# 22
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Чудесна тема!!! Hug Най-накрая малко и ние да се разпишем (жените Стрелци), било то и покрай Овньовците. Mr. Green

"Ако видите двама луди да скачат от моста, вероятността те да са Овен и Стрелец е около 100%."

Това казват за тая комбинация и съм абсолютно ЗА! Mr. Green

Ама оставете ни темата пък!!! tantrum Mr. Green Ако ли не, поне пишете за нас! Flutter Joy

# 23
  • Мнения: 1 540
Благодаря,и да има много вярно.  bouquet

# 24
  • Мнения: 774
Ние, Стрелчетата, ги побъркваме тези Овни. Crazy
Евелина, един ме гони от доста време. Иска да си зарежа кариерата, да се преместя при него и т.н. Аз не се давам, но и той не се предава. Усещам, че вече ми отслабват съпротивителните сили.  Blush Привличането е невероятно, много се раздават в любовта овните, не са егоисти. Моят г-н въпреки, че не ми е даже гадже, вече ме смята за негова собственост и ми го каза в очите.  Laughing Като изпадне в лошо настроение е някакъв ужас.. 3 месеца не ми се обади от чист инат. Една типична жена Стрелец би се справила с подобен индивид според мене.
Вярно е, че си приличаме, чувствам го много близък. Давай смело. Wink

# 25
  • Мнения: 12
Ние, Стрелчетата, ги побъркваме тези Овни. Crazy
Евелина, един ме гони от доста време. Иска да си зарежа кариерата, да се преместя при него и т.н. Аз не се давам, но и той не се предава. Усещам, че вече ми отслабват съпротивителните сили.  Blush Привличането е невероятно, много се раздават в любовта овните, не са егоисти. Моят г-н въпреки, че не ми е даже гадже, вече ме смята за негова собственост и ми го каза в очите.  Laughing Като изпадне в лошо настроение е някакъв ужас.. 3 месеца не ми се обади от чист инат. Една типична жена Стрелец би се справила с подобен индивид според мене.
Вярно е, че си приличаме, чувствам го много близък. Давай смело. Wink
благодаря много за мението ! даде ми смелост !  Grinning

# 26
  • Мнения: X
Ние, Стрелчетата, ги побъркваме тези Овни. Crazy
Евелина, един ме гони от доста време. Иска да си зарежа кариерата, да се преместя при него и т.н. Аз не се давам, но и той не се предава. Усещам, че вече ми отслабват съпротивителните сили.  Blush Привличането е невероятно, много се раздават в любовта овните, не са егоисти. Моят г-н въпреки, че не ми е даже гадже, вече ме смята за негова собственост и ми го каза в очите.  Laughing Като изпадне в лошо настроение е някакъв ужас.. 3 месеца не ми се обади от чист инат. Една типична жена Стрелец би се справила с подобен индивид според мене.
Вярно е, че си приличаме, чувствам го много близък. Давай смело. Wink

Като станеш негова, ще продължи към следващата цел. Laughing

# 27
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
По стечение на обстоятелствата съдбата все Овни ми е поднасяла за партньори Mr. Green, тъй че опит - бол. Трудни са като характери, но пък ние сме гъвкави и умеем да се нагаждаме по хората (поне докато ги омаем Mr. Green). Ти си си много Стрелец, съдейки и по асцендента. Simple Smile Мойто асцендент Mr. Green е Рак и оттам идва едно много голямо кокетничене и честно казано хич не ми се вижда готино аз да правя първата крачка, да правя комплименти, щото някаква си Овца иска да ѝ галя егото и т.н. Sunglasses АЗ съм жената, на мен ще се правят комплименти! Sunglasses
Овните не обичат лесното, въпреки че за партньорки предпочитат слаби жени. Peace Колкото по-непонятна си му, толкова той ще бъде по-егоцентричен и арогантен, но и тайно ще ти се възхищава. Peace
Обожават големите компании, освен ако нямат някакво влияние отнякъде си. Laughing Енергични (много), страстни - но тук страстта не е като при Скорпиона (бавна, тайнствена) - тук всичко е динамично и на показ. Twisted Evil
Обаче десцендентът ми на мен е Козирог и такива мъжовци не са за мен (вече Mr. Green). Харесва ми динамиката, интересно ми е, но до едно време. После ми доскучава. Mr. Green Аз съм Стрелец (проявен при това, макар и Ракът в мен да се обажда от време на време) и е нормално моите противоположности да ме привличат, а Овенът не е такъв. Laughing Един сдържан и спокоен мъж може много повече да ме привлече, отколкото прямият Овен. Просто защото сме от една кръвна група и виждам себе си в него, а Стрелецът обича непознатото, неизвестното...

  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 12
не е така ! мъжът овен като си има жена си държи на нея !  Wink

# 29
  • Мнения: 1 540
не е така ! мъжът овен като си има жена си държи на нея !  Wink
Не така,държи на нея само докато е в леглото

Общи условия

Активация на акаунт