Мечтаното кученце

  • 7 494
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 997
Темата е дъвкана по принцип, Уважаеми разбирачо, не конкретно във форума! Докато има хора с мислене като на авторката, безогледната търговия с кученца и изхвърлянето им на улицата в последствие няма да секнат в скоро време. Научете се да мислите, преди да пишете!

# 16
  • Мнения: 11 561
Вие го отказахте момичето доживотно да си вземе куче! Така както го описахте то е по-лесно да си има дете!  Crazy Яде и остатъци от масата, пък и каквото да изяде все му лъщи косъма  Mr. Green

Мислех, че аз съм склонна към прекаляване и прегрижване на домашните любимци пък то съм била начинаеща.  ooooh! Въобще няма да си призная, че рибките ни плуват в чешмяна вода, а не ходя до Антрактида за паче лед, което да разтопя на бавен огън барем им светкат очичките. 

# 17
  • София
  • Мнения: 3 833
 newsm78 newsm78 Начи хората с по- малко от 2000 - 3000 лева на месец не си взимайте кучета Laughing Laughing Laughing

# 18
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
Добре, че моето не знае каква ми е заплатата.
Иначе ще вземе да се оплаче от мен, че не съм в състояние да го издържам  Joy

Като изключа ваксините, ежемесечната нормална издръжка на лаком кокер ми е около 50-60лв.
Храната и консервите му са високо качество, но пазарувам предимно на едро.

# 19
  • Мнения: 485
Не съм съгласна,че ако не можеш да отделиш пари за куче не можеш да го гледаш.Имам пинчер от 5 години подарък ми е и си е в чудесна форма много обичана и обгрижвана лигла  Heart Eyes от нищо не е лишавана.За никой няма гаранция ,че ако неска може да си позволи куче ,ще може да се грижи за него вечно.

# 20
  • Мнения: 28
Въпреки всичко си намерих кученце - мини шпиц на 45 дена, 250лв . Направихме необходимите ваксини и вече сме щастливи заедно.

# 21
  • Мнения: 11 561
Въпреки всичко си намерих кученце - мини шпиц на 45 дена, 250лв . Направихме необходимите ваксини и вече сме щастливи заедно.

Честито Simple Smile Много хубави емоции и привързаност ви желая!  Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 3 833
Много се радвам, че сте си намерили шпицоподобно кученце Wink Да ви е живо и здраво и много да се обичате Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 11 561
Много се радвам, че сте си намерили шпицоподобно кученце Wink

Кому е нужен подобен подигравателен коментар?  newsm78 Лицемерно честитене ...

# 24
  • София
  • Мнения: 3 833
Много се радвам, че сте си намерили шпицоподобно кученце Wink

Кому е нужен подобен подигравателен коментар?  newsm78 Лицемерно честитене ...

Нямам никаква представа защо си помислихте, че се подигравам, но ок. Явно наистина не сте ме виждали, когато се подигравам.

# 25
  • Мнения: X
Много се радвам, че сте си намерили шпицоподобно кученце Wink

Кому е нужен подобен подигравателен коментар?  newsm78 Лицемерно честитене ...

И аз не мисля, че коментарът е подигравателен, просто е обективен и истинен. Можеш да кажеш, че притежаваш куче от дадена порода, само ако то има легитимен документ за родословие. Това са фактите, дори и да не допадат на някого. Хайде да не се правим на обидени деца или имбецилни възрастни.

Иначе, и аз честитя сдобиването с малко пухче и пожелавам много приятни емоции заедно. Peace

# 26
  • Мнения: 11 561
Да, то и за хората тогава може да кажем, че са човекоподобни  Crazy Трудно е да извадиш документ за произход и родословие като си анонимноподобен ....

Няма нужда да коментирате последното ... то е шегоподобно ...

# 27
  • София
  • Мнения: 3 833
 newsm78 Продължавам да не разбирам къде е проблемът?

# 28
  • Мнения: X
newsm78 Продължавам да не разбирам къде е проблемът?

Проблемът е, че хората ти казват, че имат шпиц, пък! Тръшкат се докрай. Naughty Ама, ха, те скъпо кучИ са си 'зели, не нЕкой пУмияр. Joy

# 29
  • Мнения: 11 561
То не е кой знае какъв проблем де, няма какво да омацваме темата на момичето повече. Нека си се радва на кученцето!

Подразни ме, че използва думата "шпицоподобно", все едно и казваш "взела си си шпиц за 250 ама друг път! Дааааа подобно е на шпиц".  Но в напълно възможно да не съм права и само да съм вложила смисъл, който е нямало ...

 

Общи условия

Активация на акаунт