Професионални серии за коса - тема 81

  • 74 428
  • 740
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: X
Бел , точно за СС крема на Керастаз щях да питам,още по-добре ти да ми кажеш как е при теб,защото косите ни са сходни  Hug
Усещаш ли леко разхвърчаване ? При мен като че ли има такова,когато го ползвам  Confused

# 511
  • Мнения: 785
Бел , точно за СС крема на Керастаз щях да питам,още по-добре ти да ми кажеш как е при теб,защото косите ни са сходни  Hug
Усещаш ли леко разхвърчаване ? При мен като че ли има такова,когато го ползвам  Confused
Жани, благодаря ти, че попита точно това Hug Мина ми през ума да напиша, че съм усетила леко рахвърчаване и някак си пухкава ми е станала косата, но реших това да го пропусна, защото не бях сигурна, че е от крема. Откакто съм го купила съм го ползвала точно 2 пъти и то на морето. Тогава реших, че този ефект може пък да се дължи на влажния климат или гадната вода. Сега вече е сигурно, че е от крема Confused
Но пък иначе ми се струва лек Thinking Сякаш не ми е утежнил. Може би е подходящ за по-прави коси, не като нашите Hug

# 512
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 795
Подкрепям напълно Бел и Линдето

Скрит текст:
Значи за детанглера сме овце, а за Кюн со пюр или някой друг- нямаше да сме? Mr. Green
Действително като се похвали даден продукт( доста такива имаше ,от както аз чета темата)се получава една еуфория около него.За това  много внимавам да не преувеличавам добрите впечатления, но темата все пак е за това да си помагаме .За това си позволявам единствено за детанглера да се изкажа така, защото само при него резултата беше така категоричен  Peace.
И специално за него повечето момичета го  пробваха преди да го поръчат.
С най-добри чувства го пиша   bouquet
Извинявам се за спама

# 513
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз пък съм безумно, безметежно и безвъзвратно влюбена в детанглъра  Mr. Green
Пробвах малко, преди да се "впусна в тази любов"  Laughing Не мога да си кривя душата, страхотна ми става косата.  Виж останалите продукти, които поръчах и ще ми пристигнат другата седмица не съм ги пробвала, но ми се иска да мина за известно време на естествени неща, ей така, с научна цел  Mr. Green
Ина мина, ползвам балсама от екстремната хидр. Серия и еластисайзър екстрийм. Много ги харесвам, страхотни продукти.

# 514
  • Мнения: 2 036
Вивиан, благодаря, ще се надявам и при мен да е така.   bouquet

# 515
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 344
Сега разглеждайки сайтовете случайни попаднах на доста ниски цени на Алтерна.Дори незнаех,че има в тозисайт.Разликата е огромна.Има само някои продукти.
Скрит текст:

# 516
  • Мнения: X
Тъкмо си получих мейла от същия сайт за разпродажба 30% на определени марки козметика и парфюми, в това число и Loreal, Label M, Macadamia i Tigi, но само на някои продукти. Стана ми интересен органичния балсам за коса на Lаbel, та да питам някоя от вас пробвала ли е изобщо нещо от натуралната им серия?

# 517
  • Мнения: 5 500
Мине не мине и се разбълбуква темата.
Не ми се връща назад да чета кого точно визирате и се обиждате, но мисля че тук по-скоро се има предвид че бушуват разни моди,един продукт е модерен,после друг,напълно нормално е,така е и при козметиката за лице и грим.
Сега като четох назад-то голямо хвалене на Наши и кератина и аргани-сега никой не ги споменава  Mr. Green
Аз лично към еко-меко хич нямам интерес.Химията ми действа по добре  Mr. Green

# 518
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Момичета, не знам защо се засягате.

Аз лично не съм визирала никой конкретно, просто от доста време съм в темата и се виждат различни вълни на харесване на различни продукти. И съответно хората поголовно тръгват да купуват хвалените към момента марки  Laughing Едно заради положителния хайп и второ, за да могат да се включват в обсъжданията и те.

Това е отличителна черта на целия форум, не само на тази тема. Разбира се, че всеки си има глава на раменете да реши кое би било за него и кое не.

# 519
  • Мнения: 5 500
Лу  Hug
Още 2-3 серии на Керастаз ми остана да взема и мисля че ще съм излекувана за известно време  Mr. Green

# 520
  • Мнения: 1 670
Момичета, с какъв шампоан комбинирате този детанглър? Искам да го пробвам веднъж.

Днес чакам Кюн хидратиращите, много ме влече към тях, дано ми харесат.
А Керастаз аз ги разлюбих твърде бързо, много агресивни ми идваха някак.

# 521
  • Добрич
  • Мнения: 219
Добре, нали за това е темата -да споделяме опит с продукти. Защо ако намериш нещо добро да не го споделиш. Аз нямам генетично гъста коса като на много от момичетата тук . Много често с продукти замаскирам финия си косъм и за мен е от огромно значение как това се отразява на косата ми. Не казвам, че ако имаш хубава коса не следва да се грижиш за нея. Но повярвайте ми много по-трудно е ако я нямаш. Знаете, че и няма 100 %продукт който да пасне на всяка коса. Затова според мен ако нещо се харесва на много хора се надяваш и на теб да ти допадне. При условие ,че непрекъснато излизат нови продукти  е естествено да има пик на обсъждане и тестване на новото .А по повод да опиташ да се впишеш в среда от която се интересуваш -кое му е лошото.

JLO аз ползвам детанглъра с шампоана с мед и хибискус и с този с вечерна иглика, защото реших че за мен са подходящи. Но мисля че няма проблем да го тестваш и с друг.

# 522
  • Мнения: 2 259
Момичета, здравейте Simple Smile
Не съм писала от известно време, беше ми се загубила музата нещо... Но ви чета постоянно Simple Smile
Имам да споделя няколко опита при мен  Laughing Предварително искам да напомня, че косата ми е тънка към нормална гъстота и косъм, чупливо-къдрава и изрусена на ниво 9-ка, като се вземе предвид, че естествения ми цвят е 3-4ка някъде с бързоомазняващи се корени и сухи дължини.
Така, искам да започна от това, че този месец отидох при друга физьорка, ей така да разнообразя - слава богу, това не ми костваше цялата коса хахаха  Whistling Подтригах се при нея и ми направи кичури, но по много за мен интересен начин. Първо много се постара да отдели косата, където преди това съм имала кичури и работи само там където не е имало преди това, за да не изгори косата. Използва една много интересна "лопатчица" за разделяне на кичурите и всъщност едно кичурче се получаваше от 3-4 косъмчета, нямаше фолио. Остави ги да дишат. Резултата от това е изсветлена коса, но не отрязани кичури, а плавно преливащи и въобще не може да се разбере, че са правени кичури. Много добре стана. За подстригването - нямам оплакване, отне ми много сухите крайчета - преценихме, че е по-добре така, а и в крайна сметка бяха около 2-3 см, с които не ми беше чак толкова трудно да се разделя  Stop Работи с Милкшейк продукти и бои,и скоро смятам да мина за една терапиика  smile3508 smile3508  Тъй като попринцип, когато отидох за кичурите бях за боя, все още не съм се боядисала, днес ще я свърша тази работа и допълнително ще ви уведомя  Laughing  Така, това бяха фризьорските ми терзания засега, а и другото, което смятам е да не се подстригвам до края на септември, но ще видя в какво състояние ще ми е косата до тогава  Embarassed
Сега относно козметичните ми опити:
Най-накрая си поръчах серия, до сега серия си бях поръчвала Архитекта, сега си поръчах Бамбука за обем на Алтерна - реших, че ми трябва нещо по непретенциозно и за по-честа употреба лятото - определено мога да кажа, че съм доволна! Имам си обем и плътност, а за блясък не ми се говори- направо ме уби от блясък тази коса  Crazy Смятам, че лятото ще се обичаме с тази серия  Heart Eyes
Пробвах кератина на Наши от мила съфорумка ( Hug) - също много ми хареса, но ми се струва, че е по-силен от Архитекта? Не че ми пречи де, но определено го обмислям за покупка, а аромата  Crazy Crazy Crazy
Стигнах и до мостричката на маската Макадамия, която имах - Бях си направила маслена маска, после измих с ДПШ, после с Алтерна за обем и накрая сложих от маската Макадамия - косата ми стана лъскава,плътна и тежка, ноо обема в случая го нямаше. И както попринцип след по-силна хидратация дължините ми седяха изпръхнали долу... Но като цяло резултата беше хубав.
Както вече споменах днес ще се боядисвам, но това, което правих е последните няколко пъти си мих косата с розовия ш-н на Лакме и станах розово омбре хахах, неочаквано и нежелано, но много добре се получи  Whistling Crazy
Искам да спомена и само и за сухите ш-ни на Батисте, май не се водят професионални - никога не съм ползвала по-хубав сух шампоан. Определено препоръчвам горещо bowuu

Извинявам се за дългия пост момичета, приятна събота   Heart Eyes Hug

# 523
  • Мнения: 1 670
Забърсах и аз един детанглър, лоши сте Joy. Имам чувството, че ще ми е лек, но имам тийн с коса до дупето, все ще влезе в употреба.
Мога ли да го ползвам с хидратиращия Кюн со пюр?
Ако някоя добра душа пък има желание и възможност да ми изпрати проба( за 1-2 измивания) от някой от техните шампоани, за да усетя напълно ефекта,  ще бъда много щастлива  Blush. Не съм сигурна, че мога да предложа нещо в замяна, но ще опитам   bouquet

# 524
  • София
  • Мнения: 3 272
Първо да дам мнение за лудостта, която ни обхваща покрай нови продукти/серии.
Все пак сме анонимните и не чак толкова маниачки на продукти за коса.  Mr. Green Нормално е да се изкушаваме от нови неща.   Има и още нещо. Установих и то отдавна, че понякога, когато се изкажа суперлативно за някой продукт, марка, серия  възниква интерес към похваленото и започва едно пазаруване. И може би не само аз. Наблюдавам това и при Фрея и при Белисма и при някои други момичета. След следващо и следващо добро мнение на друга мацка за конкретния продукт, марка, серия възниква желание за пробване от повече хора. И така. След това някое момиче не хареса продукта и започва дискусия.  Наблюдавам това нееднократно и затова започнах да припомням каква ми е косата преди всяко хвалене на продукт, защото има голямо значение вида и състоянието на косата.
Няма да забравя колко гузно се почувствах, че заради мое уау изказване за серията на Шу Уемура Моисчър Велвет едно момиче си купи шампоан и маска и не ги хареса. А не ги е харесала, защото е с тънка коса, търси обем и плътност. Случайно разбрах, че не ги е харесала като видях, че ги е пуснала за размяна и й писах да ги задържи защото косата се променя. Тя ми каза,  че заради мое ревю ги е поръчала. Blush Оттогава припомням каква ми е косата. Сега отивам на разходка, но ще се включа после да разкажа за второто ми ползване на JMO и впечатленията ми.

Общи условия

Активация на акаунт