Д-р Зоя Спасова, гастроентеролог

  • 6 054
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Здравейте,

Никъде по списъци и в нет-а не успях да открия актуални координати на тази лекарка, която е много препоръчван специалист в сферата на гастроентерологията?

Някой може ли да помогне с нейни координати, за предпочитане мобилен телефон? И знаете ли дали има частен кабинет?

Благодаря

# 1
  • Мнения: 9 991
Maлко на реклама ми прилича, на мен как ми излезна на първо търсене в гугъл.

д-р Зоя Ангелова Спасова
Гастроентерология, Област София

    ИНФО
    КОЛЕГИ
    КОМЕНТАРИ

Специалист: Хуманни лекари, Гастроентерология

Населено място: Област София, София град, Триадица

Адрес: гр. София, бул. "Академик Иван Гешов" № 15

Телефон: 02 9525 878 (ДКЦ "Свети Иван Рилски")

Още за д-р Зоя Ангелова Спасова - Гастроентерология - София град, Триадица от Framar.bg: http://spravochnik.framar.bg/%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%86%D0%B … D0%BE%D0%B2%D0%B0

# 2
  • Мнения: 37

На този телефон никой не отговаря, и аз го намерих, както и още 10 други стационарни на кабинети, където е работила през годините. Търсях мобилен телефон, но любезна потребителка ми влезе в положението и ми го прати на лс, за което много й благодаря.

# 3
  • Мнения: 1
Здравейте, търсейки координати на професор Спасова- гастроентеролог, попаднах на Ваши коментари. Аз също се нуждая от неин телефон,  тъй като на всички стационарни е някакъв кошмар - мисля, че по лесно бих се свързала с папата. Отношението е супер грубо и непрофесионално. Имам спешна нужда от консултация с проф. Спасова за себе си и синът ми. Ще Ви бъда безкрайно благодарна, ако можете да ми дадете личен неин телефон на и-мейла ми miki_3@abv.bg

Общи условия

Активация на акаунт