Благовещение !!! Ще дупчите ли уши?

  • 3 931
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не - мисля да изчакам сама да си поиска. Моите уши ги пробиха,като бях 5-годишна - но от много време насам не нося обици, а и ушите ми са алергични към всичко освен злато, даже сребро не мога да нося. Та няма да рискувам с дребната.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Не знаех за този обичай, но така или иначе ще изчакам да поотрасне. Тя и сега иска, но само като си представя, че някой може да я дръпне в градината и ... брррррр. Аз я свърших тази работа като бях на 18, така че има време.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
И аз няма да дупча, нищо че баба и все и подарява обички. Като стане голяма ако реши и на петите да си слага, избора ще е неин.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 300
ех, суета на суетите...все едно на мен някой да ми пробие носа  без да ме пита, защото така му харесва...ама дали искам, дали ме боли или не, дали ми е приятно...кой да ме пита...за съжаление децата страдат заради болните амбиции и/или суетата на родителите си...

Последна редакция: вт, 21 мар 2006, 18:22 от караконджул

# 19
  • Мнения: 4 915
Не.
Като порасне и пожелае сама - да отиде си ги дупчи.

# 20
  • Мнения: 442
суетна съм Flutter голямата вече е с пробити уши. сега е ред на малката Mr. Green

# 21
# 22
  • Мнения: 6 243
Не! Нито на Благовец, нито след Благовец.
Като порасне, да се дупчи където иска. Аз моите ги сложих в съзнателна възраст и поне това мога да направя и за дъщеря си. Тя си е най-красивата и без обици.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 87
Да! Отдавна се каня да пиша тема за това, но не дали, а къде?
Така, че ето и въпрос към мамите от Пловдив:  Къде да отида за пробиване на уши? Мисля, че е по-добре в козметичен център, но ми се иска да е добър в тази дейност, затова препоръчайте ми, моля! Благодаря!

# 24
  • София
  • Мнения: 2 181
А някой може ли да ми каже кога е Благовец за да знам до кога имам време да си помисля newsm78

# 25
  • Мнения: 8 505
25.март.

# 26
  • Мнения: 428
Ще ми се,но мен пък ме е страх от друго!?Първо,мисля че е малка-на 7 м,и второ-притеснявам се когато и направят дупките,да не и уцелят някоя точка! Rolling Eyes(на напълняване или някаква подобна)Не се смейте! EmbarassedНали знаете,че има много точки там,а и въобще по цялото човешко тяло!

# 27
  • Мнения: 310
Когато имам деца не бих има продупчила ушите преди те да поискат
Самата аз нямам дупки,защото ме е бъз (направо съм за смях)

# 28
  • Мнения: 3 405
Обяснете на непросветените защо точно тогава се дупчат уши newsm78 Стана ми много любопитно Grinning

# 29
  • Мнения: 8 505
Обяснете на непросветените защо точно тогава се дупчат уши newsm78 Стана ми много любопитно Grinning

Тогава не боляло и зараствали много бързо.
Нещо като с билките на Еньовден Wink

Общи условия

Активация на акаунт