Бял списък-за София!

  • 1 106 624
  • 2 395
  •   2
Отговори
# 2 115
  • Мнения: 55
С две ръце за др.ПЕРЧЕВА -мамолог bouquet
Страхотна жена,а най-важното перфектна в работата си.За мен тя е СПЕЦИЛАИСТ,който найстина разбира от това,което работи.Тя просто умее да разговаря,да предлазполага пациентките си.Това не е научено,това идава от вътре на човека.Такива хора трябва да стават лекари и да се грижат за най-ценното,а именно за нашето здраве!ПОКЛОН ПРЕД ТАЗИ ЖЕНА!ПОКЛОН ПРЕД ТОЗИ ЛЕКАР!  bouquet
Благодаря,че влязох в тази тема и я открих!Благодарна съм на БГМАМА,че Ви има!  bouquet

# 2 116
  • Мнения: 7
Момичета, здравейте, чета, чета... Направо да попитам за добър гинеколог в района на Суха река, Левски, Хаджи Димитър, може и където и да е около Шипченски проход. Срещах се с д-р Елица Иванова от 17 ДКЦ, беше изключително мила, но ми каза, че няма да записва следващите 2 месеца. Намерих и д-р Дорина Герганова, за която прочетох не лоши мнения, но от седмица и половина не успявам да я открия по телефона. Някой ако знае ще се радвам на помощ.

# 2 117
  • София
  • Мнения: 1 395
Момичета, здравейте, чета, чета... Направо да попитам за добър гинеколог в района на Суха река, Левски, Хаджи Димитър, може и където и да е около Шипченски проход. Срещах се с д-р Елица Иванова от 17 ДКЦ, беше изключително мила, но ми каза, че няма да записва следващите 2 месеца. Намерих и д-р Дорина Герганова, за която прочетох не лоши мнения, но от седмица и половина не успявам да я открия по телефона. Някой ако знае ще се радвам на помощ.
Здрасти,
Има една лекарка в 18 ДКЦ в Сухата река д-р Михайлова, за която съм чувала много добри отзиви, но я познавам само покрай работата си. Дано някое момиче, което и е било пациент изкаже мнение Peace.

# 2 118
  • Мнения: 3 065
Момичета, здравейте, чета, чета... Направо да попитам за добър гинеколог в района на Суха река, Левски, Хаджи Димитър, може и където и да е около Шипченски проход. Срещах се с д-р Елица Иванова от 17 ДКЦ, беше изключително мила, но ми каза, че няма да записва следващите 2 месеца. Намерих и д-р Дорина Герганова, за която прочетох не лоши мнения, но от седмица и половина не успявам да я открия по телефона. Някой ако знае ще се радвам на помощ.
Здрасти,
Има една лекарка в 18 ДКЦ в Сухата река д-р Михайлова, за която съм чувала много добри отзиви, но я познавам само покрай работата си. Дано някое момиче, което и е било пациент изкаже мнение Peace.
за нея съм чувала лоши неща (от майка ми, преди 10 години Embarassed), сега не знам. Имаше в същата п-ка д-р Домусчиев - добър лекар, но мн. натоварен и почна после и в частна клиника та не знам дали мога да го препоръчам 100%.

# 2 119
  • Мнения: 427
Добро утро мили мамита.Искам да ви попитам за Боряна Балтаджиева.Бебешката ми забрана пада до 2 седмици(през това време ще правиме изследвания),и мисля тя да ме поеме от тук на татък.Благодаря ви предварително и усмихнат ден.

# 2 120
  • Мнения: 2
Здравейте!Препоръчайте ми добър гинеколог в София, който да работи със Здравната каса.Ако имате информация за някой в района на Младост,Дървеница,Дианабад ще съм ви още по-благодарна, но все пак държа да е добър лекар местоположението не е от такова значение.Става дума за профилактичен преглед.

# 2 121
  • Мнения: 425
Здравейте!Препоръчайте ми добър гинеколог в София, който да работи със Здравната каса.Ако имате информация за някой в района на Младост,Дървеница,Дианабад ще съм ви още по-благодарна, но все пак държа да е добър лекар местоположението не е от такова значение.Става дума за профилактичен преглед.

В 25 ДКЦ В МЛАДОСТ -АГ Д-Р ПАПУКЧИЕВ ! Peace

# 2 122
  • Мнения: 2
Здравейте!Препоръчайте ми добър гинеколог в София, който да работи със Здравната каса.Ако имате информация за някой в района на Младост,Дървеница,Дианабад ще съм ви още по-благодарна, но все пак държа да е добър лекар местоположението не е от такова значение.Става дума за профилактичен преглед.

В 25 ДКЦ В МЛАДОСТ -АГ Д-Р ПАПУКЧИЕВ ! Peace

Благодаря ти!  Simple Smile

# 2 123
  • Europe
  • Мнения: 548
Божичко изчетох над 60 страници от Белия списък и само едно мнение за един лекар гиниколог по ЗК, в Трета Градска София. Поне две мнения да имаше за да звучи по-сериозно, ами то.....
Това значи ли, че не трябва да се ходи в 3-та градска на гинеколог?
В краен случай може и друго заведение в района на Света Тройца, Западен парк, Разсадника, Кр. Поляна, около Стамболийки, Т. Александров или близки съседни места. Просто не ми се ходи пак в поликлиниката на МД. Тина Киркова не върви, защото няма да раждам там - след кошмарен в миналото сп. аборт.

Търся просто проследяващ бременност държавен гинеколог, по Здравната каса. Иначе си имам МНОГО читав гинеколог и знам отлично къде ще раждам - Дяволов или Гунев - Майчин Дом.

Последна редакция: пн, 26 сеп 2011, 18:50 от aleina

# 2 124
  • Мнения: 427
Здравейте мамита.Явно аз не съм си задала правилно въпроса........ Laughing Боряна Балтаджиева,работи в Окръжна болница в София.Та ако някой има опит или мнение за нея нека ми пише,моля ви. Hug Hug Hug

# 2 125
  • Мнения: 95
Здравейте!Препоръчайте ми добър гинеколог в София, който да работи със Здравната каса.Ако имате информация за някой в района на Младост,Дървеница,Дианабад ще съм ви още по-благодарна, но все пак държа да е добър лекар местоположението не е от такова значение.Става дума за профилактичен преглед.

В 25 ДКЦ В МЛАДОСТ -АГ Д-Р ПАПУКЧИЕВ ! Peace

Благодаря ти!  Simple Smile

Аз мога да добавя в същото ДКЦ и д-р Хафузова. Тя работи и в Шейново.

# 2 126
  • Мнения: 414
Здравейте мамита.Явно аз не съм си задала правилно въпроса........ Laughing Боряна Балтаджиева,работи в Окръжна болница в София.Та ако някой има опит или мнение за нея нека ми пише,моля ви. Hug Hug Hug
Виж темата за Окръжна болница! Peace

# 2 127
  • Мнения: 0
aleina,
Аз бих ти препоръчала д-р Щърбанова от медицински център Полимед.Работят със здравната каса и съм впечатлена от нормалното и ведро отношение !Успех.

# 2 128
  • Мнения: 172
aleina, аз съм доволна и от д-р Праматаров от ПОЛИМЕД, работи със ЗК. Аз също като теб и преди, и сега си знам кой ще ми води раждането (също от МД), но при този лекар ходя за проследяване на бременността, по-удобно ми е  Peace

# 2 129
  • Мнения: 389
Момичета, здравейте, чета, чета... Направо да попитам за добър гинеколог в района на Суха река, Левски, Хаджи Димитър, може и където и да е около Шипченски проход. Срещах се с д-р Елица Иванова от 17 ДКЦ, беше изключително мила, но ми каза, че няма да записва следващите 2 месеца. Намерих и д-р Дорина Герганова, за която прочетох не лоши мнения, но от седмица и половина не успявам да я открия по телефона. Някой ако знае ще се радвам на помощ.
Здрасти,
Има една лекарка в 18 ДКЦ в Сухата река д-р Михайлова, за която съм чувала много добри отзиви, но я познавам само покрай работата си. Дано някое момиче, което и е било пациент изкаже мнение Peace.

Ако не е късно..
В 17-та при д-р Елица Иванова,не ходете....няма по некадърен гинеколог. Бях с ужасни болки,при 2 посещения при нея,тя се изказа,че нищо ми няма...8 дена след последния преглед при нея ,ме приеха по спешност  с извън маточна бременност и 300мл.кръв в коремната кухина, #2gunfire #2gunfire изводите са за вас
от 18-та поликлиника Точно д-р Михайлова ми води картона с първия ми син.Ако искате само някой които да ви води документацията,може при нея,но да разчитате на нещо друго  не мисля ,че е добър избор.
Лично мнение,може някои от поликлиника да ви води документацията,картон и т.н. ,но си ходете и при гинеколога при които сте избрали да раждате примерно.Т.к. в поликлиниките по ЗК имате право само на 2 видеозона например

Общи условия

Активация на акаунт