Бял списък-за София!

  • 1 105 824
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 2 130
  • Europe
  • Мнения: 548
aleina, аз съм доволна и от д-р Праматаров от ПОЛИМЕД, работи със ЗК. Аз също като теб и преди, и сега си знам кой ще ми води раждането (също от МД), но при този лекар ходя за проследяване на бременността, по-удобно ми е  Peace

Teddy благодаря ти, ще го пробвам! Успешен ден!

# 2 131
  • Мнения: 1 262
Д-р Александров от болница Щерев - страхотна операция ми направи /секцио по мое желание/ в екип с д-р Тимева. Нямах почти никакви болки или поне никакви, на които да обърна внимание. Направи операцията почти безкръвно понеже имам вродена анемия, възстанових се направо светкавично, белегът е съвсем малък - като одраскано с котешки нокът и прилича на усмивка. Simple Smile
Много съм доволна също и от целия екип, работил по операцията ми - анестезиологът д-р Николаев също се погрижи добре за мен. Simple Smile Доволна от целия персонал, който се грижеше за мен във възстановителния период. Изкарах си раждането и престоя там като една почивка - компенсация за липсата на такава това лято. Simple Smile

# 2 132
  • Мнения: 48
Може ли някой да ми препоръча добър дерматолог и детски дерматолог в София-няма значение в кой квартал и дали работи по ЗК.Благодаря

# 2 133
  • София
  • Мнения: 2 109
Може ли някой да ми препоръча добър дерматолог и детски дерматолог в София-няма значение в кой квартал и дали работи по ЗК.Благодаря

Д-р Божикова, работи в мед.център Лора на Позитано Peace

# 2 134
  • Мнения: 3 056
Може ли някой да ми препоръча добър дерматолог и детски дерматолог в София-няма значение в кой квартал и дали работи по ЗК.Благодаря

аз мога да НЕ ти препоръчам: дерматоложката в Токуда, която беше преди 2 г.,май е още - обърка диагноза и щеше да окепази малчо - н е ми се пише подробно, но ако искаш,ще.

# 2 135
  • Мнения: 172
Може ли някой да ми препоръча добър дерматолог и детски дерматолог в София-няма значение в кой квартал и дали работи по ЗК.Благодаря
Д-р Петрова-работи в поликлиниката на ул.Мизия!Не знам номера на поликлиниката,за съжаление, но лесно ще я намериш.
Много съм доволна от нея.Дъщеря ми е със свръхчуствителна кожа и се видях в чудо миналото лято,но благодарение на докторката и адекватното й лечение,след 3 -4 дни ми остана само спомена Peace

# 2 136
  • при късмета
  • Мнения: 24 096


Може ли някой да ми препоръча добър дерматолог и детски дерматолог в София-няма значение в кой квартал и дали работи по ЗК.Благодаря

Д-р Златева в Окръжна болница
Детски дерматолог, работи в понеделник и срада от 13.30 до 16.00 часа и със ЗК
Бяхме при нея тази седмица, оправи за 4-5 дни проблем от няколко седмици
 

# 2 137
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Може ли някой да ми препоръча добър дерматолог и детски дерматолог в София-няма значение в кой квартал и дали работи по ЗК.Благодаря
Д-р Петрова-работи в поликлиниката на ул.Мизия!Не знам номера на поликлиниката,за съжаление, но лесно ще я намериш.
Много съм доволна от нея.Дъщеря ми е със свръхчуствителна кожа и се видях в чудо миналото лято,но благодарение на докторката и адекватното й лечение,след 3 -4 дни ми остана само спомена Peace

17-та поликлиника близо до Орлов мост

# 2 138
  • Мнения: 172
Може ли някой да ми препоръча добър дерматолог и детски дерматолог в София-няма значение в кой квартал и дали работи по ЗК.Благодаря
Д-р Петрова-работи в поликлиниката на ул.Мизия!Не знам номера на поликлиниката,за съжаление, но лесно ще я намериш.
Много съм доволна от нея.Дъщеря ми е със свръхчуствителна кожа и се видях в чудо миналото лято,но благодарение на докторката и адекватното й лечение,след 3 -4 дни ми остана само спомена Peace

17-та поликлиника близо до Орлов мост
Не е 17 поликлиника.Там ми е личния ми лекар и тя се намира до театър София.Ул.Мизия е успоредна на Иван Асен и е с друг номер.

# 2 139
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Може ли някой да ми препоръча добър дерматолог и детски дерматолог в София-няма значение в кой квартал и дали работи по ЗК.Благодаря
Д-р Петрова-работи в поликлиниката на ул.Мизия!Не знам номера на поликлиниката,за съжаление, но лесно ще я намериш.
Много съм доволна от нея.Дъщеря ми е със свръхчуствителна кожа и се видях в чудо миналото лято,но благодарение на докторката и адекватното й лечение,след 3 -4 дни ми остана само спомена Peace

17-та поликлиника близо до Орлов мост
Не е 17 поликлиника.Там ми е личния ми лекар и тя се намира до театър София.Ул.Мизия е успоредна на Иван Асен и е с друг номер.

Объркала съм номера 19-та поликлиника

# 2 140
  • Мнения: 48
Благодаря ви, мили дами  bouquet alen mak и аз не съм доволна от дерматолозите в Токуда-ходила съм при трима различни и метода им на лечение беше един и същ без подобряване на състоянието ми-в моя случай само с продукти на Avene(аз харесвам нещата им и ги ползвам и без да ми ги предписва доктор) Simple Smile

# 2 141
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383


Може ли някой да ми препоръча добър дерматолог и детски дерматолог в София-няма значение в кой квартал и дали работи по ЗК.Благодаря


Д-р Воскресенска от МЦ Медстом - на "Раковски" и "Дондуков" следобяд

Апропо - няма подспециалност на дерматологията, за работещите с деца. Дерматологията е обща.

Последна редакция: чт, 27 окт 2011, 17:15 от veihaivei

# 2 142
  • Мнения: X
Не съм чела много назад, но ако някой има нужда от ендокринолог, горещо препоръчвам д-р  Петрунова, от Мед. център Хармония. След като и личната ми лекарка и ендокриноложката, при която почти ме принуди да отида( силно неин човек явно) твърдяха, че нямам абсолютно никакви проблеми със щитовидната жлеза и не се напипват никакви възли, аз продължих да ходя като ударена с мокър парцал, съсипана от безсъние, лесна уморяемост, косопад, безпричинно качване на кг. и т.н. Реших да потърся второ мнение и попаднах на д-р Петрунова. Тя само ме пипна с един пръст и намери възел, а при ехографията се откриха цели два! Сега ме праща на ТАТ и МАТ и ще ми предпише лечение. След като месеци наред, ходя крайно изнервена, въртя се в кръг и не мога да реша проблема си, нито да открия причината а него, най-после попаднах на отивчив, съпричастен и добър специалист в лицето на д-р Петрунова! Знам, че тук е Белият списък, но искам да ви предупредя, не се доверявайте на д-р Елена Илиева от ДКЦ Младост. Няма нито отношение, нито грам внимание към хората, нито може да поставя правилни диагнози! Сега, заради нея, ще си плащам сама лечението, тъй като при д-р Петруново ходя на частни прегледи.

# 2 143
  • Мнения: 0
Доктор Лозанов-Токуда,много внимателен и отзивчив ендокринолог!След 3-ри годишни опити за бременност,д-р Евтимова(отново Токуда) ме прати при него за хормонални изследвания.Бях 3 дена в ендокринологията под негово наблюдение,идваше да ме пита как съм,да ми обясни какви изследвания ми е назначил и защо.На третия ден ме изписа,след подробно разясняване на всичките ми диагнози(тиреоидит на Хашимото,хипотиреоидизъм,метаболитен синдром) и подробно обяснение на курса на лечение.След два месеца спазване на лечението наложено от него,бях бременна.За съжаление направих спонтанен аборт,в Тина Киркова(отвратително отношение).След като се възстанових от аборта почнахме наново опити и пак забременях.През цялата си бременност подържах контакти с д-р Лозанов,на всеки месец ми пускаше хормонални изследвания и не чаках за разчитане пред кабинета,а ми съобщавах резултатите по телефона и той казваше дали всичко е ок.Много съм доволна от него!
Доктор Антония Герганова-Токуда,стахотна жена и лекар!Направи ми секцио.Бях много притеснена преди операцията.Като влязохме в операционната жената ме държеше за ръцете докато ми поставяха упойката.Говореше ми,питаше ме какво усещам.Наложи се да ме приспят.Не можах да чуя първото изплакване на малката ми звездичка.След около 2 часа се събудих и д-р Герганова беше до мен,да ме успокой,че бебка е ок и много красиво бебе.Всичко е минало без усложнения.
Тези двама лекаря са страхотни и винаги ще останат в сърцето ми като отлични специалисти!

# 2 144
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
За ендокринолог препоръчвам и д-р Виткина от ИСУЛ, която в два дни от седмицата преглежда и в МЦ Младост (мисля, встрани от последната спирка на метрОто), ще проверя допълнително
Аз имам проблеми с ЩЖ и килограми в повече, после пращах при нея близка със съмнения за аденом на хипофизата, сега леля ми ходи при нея, общото ни мнение е, че тази лекарка е извънземна.

Общи условия

Активация на акаунт