Фиксатор за кокалче на крака

  • 49 266
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Операцията на кокалче всъщност била много сложна и за дълго време болезнена Sad


Не е точно така. Сигурно много зависи от и от оператора и от състоянието на пръстите и стъпалото.
Преди една седмица се подложих на такава операция. Вече ходя самостоятелно, няма болка и до дни ще ми махнат конците. Докторът ми обеща в края на месеца да тичам...
Къде си я прави? Много ли ти беше изпъкнало кокалчето?

# 31
  • София
  • Мнения: 409
Операцията на кокалче всъщност била много сложна и за дълго време болезнена Sad


Не е точно така. Сигурно много зависи от и от оператора и от състоянието на пръстите и стъпалото.
Преди една седмица се подложих на такава операция. Вече ходя самостоятелно, няма болка и до дни ще ми махнат конците. Докторът ми обеща в края на месеца да тичам...
Къде си я прави? Много ли ти беше изпъкнало кокалчето?

Кокалчето ми беше на границата да стане грозно изпъкнало, беше се разрастнало и встрани и нагоре. Но пръстите ми не бяха дефорнирани, което беше и причината да направя операцията в точния момент.
Вече си поръчах  от Али експрес силиконовата шина с разделител за пръсти и ще я плзвам нощно време.

# 32
  • Мнения: 822
Операцията на кокалче всъщност била много сложна и за дълго време болезнена Sad


Не е точно така. Сигурно много зависи от и от оператора и от състоянието на пръстите и стъпалото.
Преди една седмица се подложих на такава операция. Вече ходя самостоятелно, няма болка и до дни ще ми махнат конците. Докторът ми обеща в края на месеца да тичам...
Къде си я прави? Много ли ти беше изпъкнало кокалчето?

Кокалчето ми беше на границата да стане грозно изпъкнало, беше се разрастнало и встрани и нагоре. Но пръстите ми не бяха дефорнирани, което беше и причината да направя операцията в точния момент.
Вече си поръчах  от Али експрес силиконовата шина с разделител за пръсти и ще я плзвам нощно време.

След операция пак ли се носи фиксатор? Нали проблемът е отстранен! Или не е така!

# 33
  • София
  • Мнения: 409

След операция пак ли се носи фиксатор? Нали проблемът е отстранен! Или не е така!

Проблемът е отстранен, но превантивно слагане на такъв разделител за нощно време предотвратява
евентуално ново изкривяване и фиксира пръстите в правилно положение.
Предпочитам да го нося превантивно, а не пост фактум  Peace

# 34
  • Мнения: 47 981
Бихте ли препоръчали от къде офлайн в София да си купя силиконов фиксатор за в обувките и шина за през нощта, или в краен случай от бг сайт (обявите в олх ок ли са...гледах че предлагат на по-приемливи цени)

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Продават ги в санитарните аптеки около Пирогов.

# 36
  • Мнения: 4
Здравейте,
аз си купих Hallu Motion и след 1 месец мога да кажа, че изобщо не ми помогна, въпреки че деформацията при мен е в съвсем начален стадии.
Проблемът е, че не може и да се върне.В рекламата казват, че дават пълна гаранция или връщат парите без въпроси, но реалността е друга.
След три имейла и три обстойни разговора с кол центъра ми разрешиха връщане, но държат да  изпратя продукта на някакъв адрес в Полша и то за моя сметка, а парите щели да ми върнат по банкова сметка, когато го получат.
Между другото го изпращат без никакъв документ и си пребират парите с наложен платеж без никаква бележка от куриера, така че реално няма и как да докажете покупката пред комисията за защита на потребителите - т.е. простих се с 89 лева , а кокалчетата си останаха.
Надявам се, че това отговаря на въпросите ви.

# 37
  • Мнения: 822
Здравейте,
аз си купих Hallu Motion и след 1 месец мога да кажа, че изобщо не ми помогна, въпреки че деформацията при мен е в съвсем начален стадии.
Проблемът е, че не може и да се върне.В рекламата казват, че дават пълна гаранция или връщат парите без въпроси, но реалността е друга.
След три имейла и три обстойни разговора с кол центъра ми разрешиха връщане, но държат да  изпратя продукта на някакъв адрес в Полша и то за моя сметка, а парите щели да ми върнат по банкова сметка, когато го получат.
Между другото го изпращат без никакъв документ и си пребират парите с наложен платеж без никаква бележка от куриера, така че реално няма и как да докажете покупката пред комисията за защита на потребителите - т.е. простих се с 89 лева , а кокалчетата си останаха.
Надявам се, че това отговаря на въпросите ви.
Благодаря ти много за мнението, защото съм искала да купя този фиксаатор и точно сега съм го гледала! Имам проблем и аз с кокалчета, но все не ми се вярва, че от това ще минат! Колко е мошеническата ни държава! След толкова реклами, как може това да стане? Имам предвид да не помогне!

# 38
  • Мнения: 4
Забравих да добавя още нещо - чатът в интернет, където рекламират продукта, не търпи лоши коментари. Първо там написах, за да предупредя, за какво става въпрос, но коментарът ми беше изтрит веднага. Сега разбирам, защо там всички са "доволни клиенти".
Надявам се от тук да мога да ви предпазя момичета - 89 лева не са малко пари.

# 39
  • Мнения: 4
Не ни стигат нашите мошеници, а сега намесиха вече и Полша и изобщо.
Между другото една бабешка рецепта на мен малко ми помогна.
Мажеш кокалчето всяка вечер с едно памуче с йод.
Не го задържаш, защото йодът гори кожата.
Сутринта мажеш мястото с хидратиращ крем.
Кокалчето не се връща, но поне спря да расте.
Лошото е че мястото остава кафяво, докато го мажеш и още около седмица, но наесен можеш да опиташ.

# 40
  • Мнения: 822
За йод съм чула и аз и ще почвам да мажа! Същото съм писала в един форум за ясновидците дето гадаят по скайпа на живо и взимат пари, но коментарите ми са изтривали и после са ми написали - Ама, ти какво искаш да орониш авторитета на сайта ни! А те на един въпрос са отговаряли безплатно, колкото да те зарибят, а после вече ги питаш платено и пращаш пари от картата си по нета! видяла съм, че е мошеничество, но коментарите там са само добри!

# 41
  • Мнения: 39
разбира се , че ги има навсякъде! Според мен много е важно, човекът сам да прецени, дали си струва сам да се лекува... На мен тоя халлу форте ми помогна, но не знам дали ми реши проблема завинаги-предполагам, че не. Но да се призная- ако не бях го получила, май сама не бих го купила.

Последна редакция: ср, 14 сеп 2016, 09:56 от krasnakalina

# 42
  • Мнения: 57
разбира се , че ги има навсякъде! Според мен много е важно, човекът сам да прецени, дали си струва сам да се лекува... На мен тоя халлу форте ми помогна, но не знам дали ми реши проблема завинаги-предполагам, че не. Но да се призная- ако не бях го получила, май сама не бих го купила.

ами добре, но какво имаш пред вид??? доволна ли си или не в крайна сметка???

# 43
  • Мнения: 1
ami tq da be6e go slojilasamo edin pat i da 4aka da i se pribere kokala.tova e izkrivqvane na kosta ot kakvato i stepen da e kakvato i 6ina da e trqbva da se4 nosi meseci,vie kakvo o4akvahte za dva dena da i stane stapaloto kato na Pepelq6ka li?Edni briketi za da ti izpravqt zabite da ne se nosqt 2 dena ili kolanite za grabna4niq stalb,moje i da ne pomaga no v slu4aq za 2 patikakto go e nosila nqma kak da razbere dali pomaga ili ne,neka go nosi dva meseca i togava pi6ete prostotii

# 44
  • Мнения: 39
разбира се , че ги има навсякъде! Според мен много е важно, човекът сам да прецени, дали си струва сам да се лекува... На мен тоя халлу форте ми помогна, но не знам дали ми реши проблема завинаги-предполагам, че не. Но да се призная- ако не бях го получила, май сама не бих го купила.

ами добре, но какво имаш пред вид??? доволна ли си или не в крайна сметка???

Да, на мен ми помогнаха, но аз ги носех всеки ден в продължение на 2 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт