Нашата сватба през 2015 - тема 9

  • 54 090
  • 779
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 604
А за песен за разрязване на тортата мислили ли сте?

# 16
  • Мнения: 866
Буб споко и аз рева всеки път като си я пускам даже докато пишех предния пост ревнах че се сетих за текста ☺

# 17
  • София
  • Мнения: 913
Силвушка, мазохизъм на n-та степен - сега не мога да спра да я слушам  Mr. Green Laughing

Miele, на първо четене се сещам за тези подходящи песни за танц със свекъра:

  • Louis Armstrong - What a Wonderful World
  • Ben E. King – Stand By Me
  • Dolly Parton – Family
  • Jackson 5 – I’ll Be There
  • The Pretenders – I’ll Stand By You

Кисче, не съм мислила за песен за разрязване на тортата, затова оставам отворена за предложения Grinning Нямам никаква представа какво може да измислим. Както и за букета, впрочем. Не ми се ще Single ladies, много ми се повтаря  Mr. Green

Вие, момичета, какво сте измислили?

Последна редакция: ср, 10 юни 2015, 10:41 от Бубулеса Бубълска

# 18
  • Мнения: 99
Буб, пуснах си преди малко Теди и направо корема ми се сви!!

# 19
  • Мнения: 866
Ние още се чудим за нашата песен. Колкото и банално да звучи и повтарящо се изключително много ме грабва на Силвия Кацарова и Васил Найденов - Огън от любов. Изслушах още сума ти песни ,но тази мелодия само ми се върти главата някак си нежна и величествена. Милото обаче каза че това е пенсионерска песен и при отговора ми той да избере зацикли. Мислехме и бавниях вариант на Миро - Губя контрол но все нещо не постигаме консенсус

# 20
  • Мнения: 14 380
Ние ще сме малко нестандартни  Laughing Първият ни танц ще е на Lara Fabian - Je t'aime https://www.youtube.com/watch?v=Gm5S43YC2uo
С татко на Metallica - Nothing else matters https://www.youtube.com/watch?v=Tj75Arhq5ho

Никой няма да ни разбере, но и двете песни са ни емблематични. С татко сме рокаджии и за мен това е една от най-съвършените песни изобщо, нищо че не е за сватба.

И вашите песни ми харесват и са много нежни. Според мен каквото и да е все ще има рев.

# 21
  • Мнения: 178
Алечка мерси за новата тема Simple Smile

За музика си говорите гледам. Ние сме само с английски песни за важните - почти всичките ни гости ще разберат текста, а и са си специални за мен. Милото каза, че много харесва какво съм избрала и толкова.

Халките ни са комбинация между бяло и жълто злато, но не с покритие ами като две халки залепени. Неговата е просто двете залепени - супер изчистено. Моята е пак само двете халки, но на едно мясно се кръстосват. С изключение на това са еднакви. (Още ги чакам)

И да се оплача - оказа се, че не роклята на шаферката е пристигнала Sad Пристигна ми бельото за ноща - много съм доволна и знам, че ще го побърквам Wink
Роклята май е загубена. Свързах се с магазина и ми дадоха номер за проследяване. Като го проверя ми дава, че е доставена в някакво малко градче в Англия. Писах им пак да видим какво ще стане. Поне имам още време...

# 22
  • София
  • Мнения: 913
Момичета, ето едни списъчета, които могат да са от полза:

Песни за хвърляне на букета:

  • Billy Joel – Uptown Girl
  • Bruno Mars – Marry You
  • Christina Aguilera & Friends – Lady Marmalade
  • Cyndi Lauper – Girls Just Want to Have Fun
  • Def Leppard – Pour Some Sugar On Me
  • Nancy Sinatra – These Boots Are Made For Walkin’
  • Queen – Another One Bites The Dust
  • Tom Jones – She’s A Lady

Песни за сваляне на жартиера:

  • AC/DC – You Shook Me All Night Long
  • Christina Aguilera, Lil' Kim, Mya, Pink - Lady Marmalade
  • LMFAO - Sexy and I Know It
  • MC Hammer – U Can’t Touch This
  • Warrant – Cherry Pie

Песни за хвърляне на жартиера:

  • Baha Men – Who Let The Dogs Out
  • Thin Lizzy – Boys Are Back In Town
  • The Blues Brothers – Soul Man
  • Michael Jackson – The Way You Make Me Feel
  • Elvis Presley – A Little Less Conversation

Песни за рязане на тортата:


  • Bruno Mars – Marry You
  • Def Leppard – Pour Some Sugar On Me
  • Foundations – Build Me Up Buttercup
  • Frank Sinatra – Love and Marriage
  • Maroon 5 – Sugar
  • Kool & The Gang – Celebration
  • OneRepublic – Good Life
  • Queen – You’re My Best Friend
  • Sonny & Cher – I Got You Babe
  • The Chordettes – Lollipop
  • The Archies - Sugar, Sugar
  • U2 – The Sweetest Thing
  • U2 – Beautiful Day

Последна редакция: ср, 10 юни 2015, 12:08 от Бубулеса Бубълска

# 23
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Здравейте момичета,
първо бих искала да поздравя всички, който са сключили брак като им пожела прекрасен семеен живот. Второ бих искала да кажа, че Ви чета редовно но не ми остава време да пиша, но сега когато сватбата ми доста наближи, реших да споделя с Вас пред сватбените си вълнения. Нашата градинска сватба е на 25.8.2015 в комплекс Диана, с. Труд / аз съм от Пловдив/. Покани, подаръци за гостите, плейс карти, ритуални свещи, възглавничка за халките, украса за ритуалните чаши поръчах от - http://www.svatbenipokani.eu/, изпратиха ми поканите в срок, очаквам другата седмица останалите неща-ако ми дадете достъп ще кача снимки. Фотограф- http://www.danieldakov.com/- Даниел Даков, искам да споделя с Вас, че съм очарована от него и съпругата му. Рокля поръчах миналата седмица от Princess- http://www.princess-fashion.eu/bg/svatbeni-rokli.html?id=268- искаше ми различна- не типична булчинска рокля, т.к и самата ни сватба не е традиционна. Ние с бъдещия ми съпруг живеем заедно от 10 години, и имаме син на 6г. Халки поръчах от Сара Трейд-  http://sara-trade.bg/eshop/- вече имат магазин в Пловдив, готови са- много съм доволна. Украсата в ресторанта я прави собственичката, заедно с една флористка, видях нещата, който правят и ми харесват. Остана с DJ, да уточним музиката но мисля, че има време още. А да това което за кажа, на сватбата няма да има типичните забиране на булка и т.н..Всички гости са поканени направо, в ресторанта, където ще сключим граждански брак. Преди това, ще се венчаем само с кумовете и децата. В момента се колебая за подарък за кумовете ни между картина на Пловдив и реплика на Тракийското съкровище- биха оценили подобен подарък, защото не живеят в България. АААА остана момчета, да си изберат дрехи, за малкия като гледам ще е доста трудно предвид тези който има на пазара но ще видим, ако някой може да ми даде идея ще съм благодарна.
Ми хайде да Ви оставям, че много стана.
Хубав ден  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 464
Ние ще сме малко нестандартни  Laughing Първият ни танц ще е на Lara Fabian - Je t'aime  

АЗ много обичам песента, но предвид текста, се отказах от нея още в началото.

После се насочихме към Mark Antony and Tina Arena, но и там елемента на раздялата никак не ми хареса и в крайна сметка съвсем случайно, докато майка ми си беше пуснала песни на компютъра и си подсвиркваше, Я чух. Изпратих я на любимия, като исках първо да я чуе и после да го попитам какво мисли тази да е песента за първи танц. Но той ме изпредвари и след като я изслуша, каза че това е нашата песен. Та така единодушно решихме- Celine Dion "I am your lady"  Heart Eyes

А ако изобщо танцувам с баща ми, ще е задължително на нещо от Deep purple или Scorpions.

# 25
  • Мнения: 178
Момичета!!! Готови са ми халките!!! Точно ми се обадиха и съм супер щастлива!!! newsm44 newsm44 newsm44

Довечера ще снимам и ще ви ги покажа Simple Smile


ПП: С малко закъснение: Добре дошли на новите попълнения Simple Smile

# 26
  • Мнения: 528
Привет и от мен  Hug Да не реши човек да си поспи един ден.... нова тема и две страници  Joy Благодаря, Алечка, за пореден път!   bouquet

За песните си говорите: ние ще танцуваме на откачена песен от филм, който обичаме-дори не й знам името, но ММ я е намерил и от време на време ми я пуска да си танцуваме вкъщи  Joy

Кумовете ще танцуват на Brian Adams, а за родителите сме решили да бъде обща песен след половината на която да започне друга и диджея да обяви размяна на двойките, за да не отегчаваме гостите с няколко поредни бавни песни. Баща ми няма да знае, че ще танцувам с него, смятам да избера някоя специална за него песен, още не съм решила коя, но лично ще го поканя пред гостите на танц малко по-късно през вечерта, когато изобщо не подозира  Joy Ще се реве усещам Peace
В едно съм сигурна, нито една песен няма да бъде традиционна hahaha

Буб, благодаря за списъка, полезен е!

Браво, Плами, страхотно се справяш с организацията!
Вети, чакаме снимкаааа   Wink

# 27
  • Мнения: 28
Благодаря за Яна Пенева, но на мен ми се иска да се фото и видео заедно, за да няма конфликти между двамата. За жалост цените на Красимир Ламбов не ме устройват - вярно е, че качеството донякъде определя цената, но все пак си е малко скъпичко. За сега колебанието остава между двамата Фотев-баща и Ани видео дано изберем по готините.
Списъкът с песни е много полезен мерси тъкмо започвах да търся песни.
Някой знае ли добра и разбира се евтина печатница във Варна?

# 28
  • Мнения: 1 604
Аз пък имам следния проблем - видеото дърпа по всякакъв начин да има еднакво време с фотото за снимане - а аз реално не харесвам "видео" сесията, не искам да се въртя безцелно, не искам да се оглеждам в огледалото, просто не ми допада... за мен видеото е да заснеме детайлите, както и вечерта, тъй като там е по-динамичната част. Ще се радвам на идеи как да му го обясня леко и елегантно...

# 29
  • Мнения: 1 239
Момичетааа, направо вече не ми е до сватба. Ми то гости няма да има! от моите  една двойка заминават за Германия окончателно. Друго момиче подмята често, че няма да дойде щото никой не познавала освен мен и кумата. Сега и мъжа ми каза неговите приятели, дето сега им бяхме на сватбата няма да дойдат,защото ще са на екскурзия с техните си кумуве. Отдавна било платено и запазено. Пък те щели да са кумуве на кумувете и това им било взаимния подарък. Няма мърдане!Колежките ми от 3 може 2 да не могат също, защото работим до 20ч и ако не ги пуснат (т.е. да затворят обекта в 18-19ч) нямало за какво да дойдат в 9.30-10ч, то ритуали и всичко ще минело. И това е само от приказки, поканите тепърва ще се дават. Мойто мило много тъжен за приятелите му, вика от утре почвал да звъни като превантивна мярка срещу екскурзиантите поне.  smile3518 Отделно майка ми, с която не сме в никакви отношения, зимата уж се постоплиха. Ходихме и на гости (живее с приятел от много години. Казахме за годеж, сватба ок. И последния път тихо подметнах, ще се радвам на каквато и да е помощ, защото смятаме основно ние да си плащаме де. Да не сме в тежест на родителите ни. Отговор добре добре  и повече не ме е потърсила. Минаха 2 месеца, звънях наскоро никой не вдигна, вчера пък изключен телефон, побърквам се!А тя дори не знае, не за пари я търся. Искахме да запознаем семействата в ресторанта за сватба да изберем заедно меню. Неудобно ми е свекърите ще рекат, че ги крия. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт