Nail art

  • 136 371
  • 374
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 7 474
Аз отдавна съм им хвърлила око на тез печати.
Нямах особенно много време днес за това се извинявам малко за мазалото, но вие ще добиете представа горе долу, снимала съм и 2-те ръце с различни картинки, има и други ама тях друг път  Mr. Green
Някой от печатите се поразмазаха и съм сложила перлички и розовко, за да дозамажа и аз нещата  Grinning
Едната ръка
Другата ръка

Знаете ли дали В НДК ги има-сега има Арена на красотата!?

# 346
  • София
  • Мнения: 587
Valeria , декорацията с печатите е станала супер.Имам един въпрос - какво му е специалното на "специалния" лак.Аз мисля утре да си купя печати от Арената,но се чудя за тези лакове........с обикновен не става ли?

Последна редакция: сб, 13 май 2006, 13:57 от strawberry

# 347
  • Мнения: 7 474
Нямаше печати в НДК или поне аз не намерих Tired

# 348
Здравейте, темата във форума ми харесва ето ви един интересен сайт , ако все още не сте го видяли.
http://www.nailsmag.com/nailArt/gallery

# 349
Интересува ме от къде мога да си купя пълен комплект четки за рисуване/в/у нокти/, както и специалните бои за рисуване... newsm78

# 350
  • Мнения: 7 474
Интересува ме от къде мога да си купя пълен комплект четки за рисуване/в/у нокти/, както и специалните бои за рисуване... newsm78

Виж този магазин
http://nailart-bg.com/producti.html

# 351
  • Мнения: 5 317
Интересува ме от къде мога да си купя пълен комплект четки за рисуване/в/у нокти/, както и специалните бои за рисуване... newsm78

Ей тук също има:

http://www.starnailsbg.com/about.php

# 352
  • Мнения: 694
Ето моите нокти

# 353
  • Мнения: 5 317
lidiana,много ми хареса.Ще пробвам да си направя същата декорация,макар,че ноктите са ми много къси и не знам нали ще стои добре.

# 354
  • Мнения: 694
Бриана-вярвам ,че при теб нещата ще се плучат даже по-добре и отколкото при мен-между другото декорацията е супер лесна Peace

# 355
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Valeria , декорацията с печатите е станала супер.Имам един въпрос - какво му е специалното на "специалния" лак.Аз мисля утре да си купя печати от Арената,но се чудя за тези лакове........с обикновен не става ли?


Аз миналата година като си купих комплекта реших, че няма нужда от този специален лак и че ще стане и с друг варосан бял лак. Е да ама не, пробвах различни марки, оставях ги отворени известно време за да станат по-гъсти, но самите печати ставаха много бледи, а на светла основа изобщо пък не се виждат.
Между другото в Арената ги има, не знам защо не сте ги намерили.
lidiana, декорацията ти е много нежна  Wink

# 356
  • Мнения: 7 474
Valeria , Какъв е този специален лак и откъде да го купя, колко струва? Утре мисля да се разходя до офиса на Найлс Арт да си купя печати. В Арената обиколах всички щандове и никъде нямаше печати, може да са свършили.

# 357
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Valeria , Какъв е този специален лак и откъде да го купя, колко струва? Утре мисля да се разходя до офиса на Найлс Арт да си купя печати. В Арената обиколах всички щандове и никъде нямаше печати, може да са свършили.
Ако ще си взимаш някой от комплектите отделно лак не ти трябва, освен ако не искаш да си имаш резерва. Ако си вземеш един шаблон, щампа и стъргалка тогава определено ти трябва и специален лак, малките от 5мл са 4,60 лева, а 10 мл са по 7,20 лева. Моят съвет е да си вземеш комплект, защото излиза на доста по-ниска цена.

# 358
  • Мнения: 1 616
Valeria , Какъв е този специален лак и откъде да го купя, колко струва? Утре мисля да се разходя до офиса на Найлс Арт да си купя печати. В Арената обиколах всички щандове и никъде нямаше печати, може да са свършили.

Лео, надявам се да ме извиниш, че досадно се намесвам, но тези чудесийки можеш и онлайн да си ги поръчаш, ако те устройва! Ето го сайта:
http://bgbazar.com/cat.php?cid=126
Можеш отделно да си поръчаш и от специалните лакове, и от шаблоните, и от печатите (разгледай подменютата), но Валерия е права, че комплектът излиза по-изгодно.

Валерия, на мен декорацията с печат и перли много ми хареса, ама си личи, че имаш опит! Аз с моите две леви ръце едва ли ще постигна същия ефект... Confused

# 359
  • Мнения: 7 474
Нимфетка, Благодаря ти!  bouquet

Да ви питам само , тези шаблони за еднократна употреба ли са или се ползват дълго? newsm78
Целия маникюр ли се прави със специален лак или само щампите и шаблоните, в смисъл основата може ли да е с обикновен лак?

Последна редакция: нд, 14 май 2006, 13:33 от Leo

Общи условия

Активация на акаунт