Nail art

  • 136 403
  • 374
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 317
AnMary ,супер,щом на този зор са издържали. PeaceА колко струват?

Иренка
,моят комплект за ноктопластика беше подобен на този,който   мими23 е показала на снимките,но нямаше лампа.Има едни лакове,които от едната страна са със тънка четка,а от другата с накрайник.На мен са ми много удобни за рисуване.

мими23 ,много дълги нокти бе жена.  PartyАбсурт е мойте да пораснат толкова,или ще се начупят или ще започнат да се огъват по краищата.

katyadjin,не ми се отварят снимките. Crossing Arms

# 76
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

katyadjin,не ми се отварят снимките. Crossing Arms
Явно има проблем с webshots.com.Пробвай утре дано стане, не е в мен проблема Embarassed
Чакам специално от теб коментар, ценя мнението ти... Laughing е и от другите де...

# 77
  • София
  • Мнения: 39 879
Готова съм с маникюра и с декоряцията, чакам отзиви:
Forbidden

You don't have permission to access

# 78
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Готова съм с маникюра и с декоряцията, чакам отзиви:
Forbidden

You don't have permission to access
AnMary, помагай!! Какво означава това съобщение. Опитах се да оправя проблема ама и на мен так ами дава това  събщение...newsm78newsm78

# 79
  • София
  • Мнения: 39 879
brianna 2 и нещо (лв)

Кати нямам представа. Може би си забранила достъпа до албума си в webshots.

# 80
  • Мнения: 5 317

Ей,те без пари.Мерси  bouquet.


katyadjin,не ми се отварят снимките. Crossing Arms
Явно има проблем с webshots.com.Пробвай утре дано стане, не е в мен проблема Embarassed
Чакам специално от теб коментар, ценя мнението ти... Laughing е и от другите де...
Поласкана   съм.  bouquet 

# 81
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Проблема е бил в самата страница, така че отивайте да гледате. Вече всичко е наред  Laughing

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Проблема е бил в самата страница, така че отивайте да гледате. Вече всичко е наред  Laughing
Не е в самата страница проблема  Wink
Ако позволиш да те поправя и да ти кажа, че рисунката ти е страхотна, браво   bouquet

Нали това са ти ноктите?  Wink



# 83
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Проблема е бил в самата страница, така че отивайте да гледате. Вече всичко е наред  Laughing
Не е в самата страница проблема  Wink
Ако позволиш да те поправя и да ти кажа, че рисунката ти е страхотна, браво   bouquet

Нали това са ти ноктите?  Wink
Цитат
Да това са ми ноктите, едните са актуалните, а другите са от миналата седмица. Позволявам да ме поправиш Wink, ама поне кажи къде ми е бил проблема, че да не ви тормозя друг път... Laughing

# 84
  • София
  • Мнения: 39 879
Аз също искам да ги видя Simple Smile

# 85
  • Мнения: 521
Страхотни са!  bouquet С какво са рисувани?А и искам да те попитам на последната снимка има една кутиика мисля,че с брокати.Как точно ги използваш,в смисъл как ги нанасяш и от къде си си ги купила.Като цяло можеш ли да обясниш какви материали използваш за да постигнеш тези ефектни нокти.
Само на две от снимките съм рисувала с боички(тигровите и цветята на фона на лалетата),всички други са рисувани с лакове.Брокатите си ги купувам в едни малки,кръгли кутийки и после си ги слагам в тази,която е на снимката,защото ми е по-удобно.Купувам ги от един магазин за козметика и струват 0,60-0,70 стотинки.Има доста цветове.Нанасям ги с много тънка четчица,която потапям първо в безцветен лак и после в броката.Ако си слагам върху френският маникюр,както на тази снимка


потапям пръста в броката докато не е засъхнал лака.


само да ми кажеш,тези акрилни боички не са ли като тези които се рисуват гипсовите фигурки?

# 86
  • Мнения: 1 237
Здравейте и от мен!Много ми харесва темата и най-накрая се включвам и аз.С няколко откраднати идейки ето резултата:

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=515595

# 87
  • София
  • Мнения: 39 879
Ния страхотен резултат бих казала аз. Аз ако имам време довечера... ша са глася.

# 88
  • Мнения: 5 317
AnMary ,днес нямах късмет за китките Crossing Arms.
katyadjin ,страхотно си нарисувала ноктите. PeaceКато имам време ще пробвам да си направя  тези от първата снимка,със сините цветчета.Не си личи,че са ти изкуственни ноктите.

nia2004,браво. Peace.Като цветна градинка са.С какво си ги рисувала?

черешка** ,нямам представа. newsm78Не знам гипсовите фигури с какви бои се рисуват.Акрилните са на водна основа.

Последна редакция: сб, 20 май 2006, 14:15 от Гей-Ша

# 89
  • София
  • Мнения: 39 879
Не съм, ако има нещо готино (ама трее се постарая), ша покажа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт