Направих си перманентен грим на веждите - Тема 4

  • 216 459
  • 739
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 288
fantasyy@@, браво, трудно ми харесват резултатите от подобни интервенции, но тези вежди са се получили наистина страхотно!

ПП къде е УК  newsm78 ?

# 436
  • Мнения: 5 215
United Kingdom е УК  Laughing Мързеше ме да мина на латиница. Blush

# 437
  • Мнения: 102
За веждите микроблейдинг ми се струва,че изглежда по-добре,ако нямаш твои вежди.Ако тръгнат да растат и твоите ще се изгуби ефекта

# 438
  • UK
  • Мнения: 197
Благодаря ви момичета  Hug Hug Hug Направо ме накарахте да се чувствам като някой топ модел  Laughing  Живея в Англия и си ги правих тук при една рускиня, наистина страхотно работи момичето. Преди време обмислях варианти как да си ги направя в България, бях решила да ходя при Еми, но нямаше как да си взема толкова дълга отпуска че да мога да направя и ретуш и затова ги направих тук и определено не съжалявам Simple Smile

# 439
  • Мнения: 2 108
Каква е цената на тази услуга в UK?

# 440
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Фантаси,страхотни вежди мила,очите ти са прекрасни. bouquet

# 441
  • Vraca
  • Мнения: 133
Момичета някоя от вас карала ли е  курс по перманентен грим - вежди при Бисерка?  Ако да , моля споделете мнение.

# 442
  • Мнения: 102
Fantasy,по-красиви вежди не съм виждала...че и мигли Wink

# 443
  • Мнения: 69
fantasyy@@ в кой град си се правила? Има ли фейсбук/инстаграм тази рускиня?

# 444
  • Мнения: 41
Здравейте и от мен Simple Smile ,правила съм досега 2 пъти веждите-единият път при Еми,София,2-ят път в едно студио TS в Лозенец.Но и двата пъти изключително малко ми се задържа пигмента(за има няма 6 месеца),след което оставя един много блед филм,така да се изразя от перманента.Сега мисля да посетя студиото Център ЦитМед(те правят по метода микроблейдинг,който и според мен е страхотен),цената е 350 лв.Разглеждах  ФБ страницата им и ми харесаха резултатите,макар че мисля че по-хубави от на fantasy не съм виждала.Ще отида ,пък ще видим какво е реша...

ПС:Сега оправям зъби(слагам металокерамика),после веждите и накрая мисля едни мигли да сложа и малко хилуарон и приключвам Crazy

# 445
  • Варна
  • Мнения: 480
 
fantasyy@@ -изглеждат стрхотно,поздравления.

За Варна някой има ли впечатления от Сияна Неделчева
https://www.facebook.com/SiqnaMedCosmetic/?fref=ts

# 446
# 447
  • тук и там
  • Мнения: 11 555
Страхотни вежди показвате последните страници.Къде бяхте миналата година ,преди да си направя моите?Шегувам се. PeaceСега някой ако ми каже колко горе-долу излиза премахването на вежди със лазер ще съм много благодарна.Аз ще почакам де-до лятото.Пишете ако има промяна във пигмента -избледняване,промяна на цвета и т.н.

# 448
  • Мнения: 12
за премахване на татуси и перманентен грим https://www.facebook.com/Iva-Stoilova-365432606932664/ ,много добри отзиви има от нея,не е много скъпо,120-150лв,зависи

# 449
  • тук и там
  • Мнения: 11 555
Благодаря! bouquetКоето ме кара да се замисля-за вежди точно каква е процедурата със лазер.Имам предвид-освен пигмента(който си е татуировка)-имам и косъмчета все пак,които не искам да изгубя и да ходя без вежди до следващият перманентен грим. Някой ако си е махал перманентен грим на вежди,моля да сподели. PraynigТрябва да проуча въпросът,преди да се впусна във следващата авантюра със веждите. Peace

Общи условия

Активация на акаунт