Направих си перманентен грим на веждите - Тема 4

  • 216 453
  • 739
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 752
Kristie, на мен, депигмента не ми допада. Не ми се иска пак да разранявам мястото, където ми е перманента, защото ми се струва, че така може да остане белег.Освен това, в нета има картинки на зони, третирани с депигмент, да ти кажа, доста е стряскаща зелената коричка, която се образува. 10 дни минимум няма как да се показваш навън, а и мястото не бива да се излага на слънце.

# 466
  • тук и там
  • Мнения: 11 549
Аз като гледам,може и да не се наложи депигмент или лазер.До лятото почти няма да си личи-избледнява ми пигмента и това е.Тоест-минали са точно шест месеца и се нуждая от корекция.В момента ми изглеждат като гримирани със молив или сенки и си личи,защото на места е паднал пигмента на едната.Не съм толкова суетна и ще почакам до лятото-тъкмо ще видя до какво положение ще стигнат,тъкмо ще реша до тогава при кой и какви вежди ще си направя този път.Видях вежди косъм по косъм във Фейсбук,правени от Бисерка-хубави са,цената е 400лв..Харесвам работата на Бисерка,но на мен поне не ми издържаха дълго. Peace

# 467
  • Мнения: X
Аз като гледам,може и да не се наложи депигмент или лазер.До лятото почти няма да си личи-избледнява ми пигмента и това е.Тоест-минали са точно шест месеца и се нуждая от корекция.В момента ми изглеждат като гримирани със молив или сенки и си личи,защото на места е паднал пигмента на едната.Не съм толкова суетна и ще почакам до лятото-тъкмо ще видя до какво положение ще стигнат,тъкмо ще реша до тогава при кой и какви вежди ще си направя този път.Видях вежди косъм по косъм във Фейсбук,правени от Бисерка-хубави са,цената е 400лв..Харесвам работата на Бисерка,но на мен поне не ми издържаха дълго. Peace

А моите вежди (при Бисерка) на точно 12 месеца са не кафяви, а розови.  Sick
Не бих си направила отново при Бисерка със същото мастило (тя използва еднакво и за светлосенки и за микроблейдинг). Преди няколко години е използвала друго, което дори след 3 години изглежда като току-що поставено. Вече не е така.
Ръцете й са златни, страхотно умела и опитна. Мастилата са ми огромен проблем.

# 468
  • Мнения: 33
Здравейте , моля ви за съвет ... Преди месец си правих 3Д вежди при Бисерка и сега се чудя дали да отида на ретуш , веждите ми станаха светли и по - тънки , а в началото бяха много дебели и тъмни исках нещо средно , но уви . Мога ли сега да си направя  микроблейдинг , да отида на ретуш при нея или да отида на друго място ? Какво бихте ме посъветвали ?

# 469
  • Мнения: 1 752
Отиди пак при Бисерка, като обясниш какво точно искаш и защо не се доволна. Най-малкото, че ретуша ти е включен в цената. Успех:-)

# 470
  • Мнения: 8
Преди седмица си направих веждите по технологията микроблейдинг при Кети в кв.Лозенец. Много съм доволна от работата на девойката и постигнатия резултат. Веждите ми бяха къси, гъсти и схлупени. Промени линията им, повдигна ги и ги удължи. Без зачервяване, без странични ефекти и дефекти :* След един месец съм на ретуш. Доволна съм Simple Smile

# 471
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Преди седмица си направих веждите по технологията микроблейдинг при Кети в кв.Лозенец. Много съм доволна от работата на девойката и постигнатия резултат. Веждите ми бяха къси, гъсти и схлупени. Промени линията им, повдигна ги и ги удължи. Без зачервяване, без странични ефекти и дефекти :* След един месец съм на ретуш. Доволна съм Simple Smile

   Дай снимка, де... Simple Smile

# 472
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
И аз питам ако може снимка. bouquet

# 473
  • Мнения: 8
Преди седмица си направих веждите по технологията микроблейдинг при Кети в кв.Лозенец. Много съм доволна от работата на девойката и постигнатия резултат. Веждите ми бяха къси, гъсти и схлупени. Промени линията им, повдигна ги и ги удължи. Без зачервяване, без странични ефекти и дефекти :* След един месец съм на ретуш. Доволна съм Simple Smile

   Дай снимка, де... Simple Smile

Няма проблем, но понеже пиша от телефона не знам как да кача снимки, ако кажете как се прави - проблем няма Simple Smile

# 474
  • Мнения: 8
Мисля, че се справих със снимковия материял Simple Smile https://www.facebook.com/KetySimeonovaMicroblading/photos/pcb.11 … ype=3&theater - това е преди манипулацията

https://www.facebook.com/KetySimeonovaMicroblading/photos/ms.c.e … ype=3&theater 5 минути след манипуляцията
https://www.facebook.com/KetySimeonovaMicroblading/photos/ms.c.e … ype=3&theater - 5 минути след манипуляция
https://www.facebook.com/KetySimeonovaMicroblading/photos/pcb.11 … ype=3&theater - 6 дни след манипулация

Последна редакция: чт, 18 фев 2016, 22:07 от didisa67

# 475
  • Мнения: 3 924
Аз не всички снимки виждам, но ми изглежда естествено на последната. Длъжна съм да отбележа обаче, че ти си имала достатъчно вежди като дебелина. Малко само в издължаването им са се променили.

Проблем е според мен когато търсиш дебелина, а твоите си... са твърде малко

# 476
  • Мнения: 3 819
Преди седмица си направих веждите по технологията микроблейдинг при Кети в кв.Лозенец. Много съм доволна от работата на девойката и постигнатия резултат. Веждите ми бяха къси, гъсти и схлупени. Промени линията им, повдигна ги и ги удължи. Без зачервяване, без странични ефекти и дефекти :* След един месец съм на ретуш. Доволна съм Simple Smile
Как се доверихте на девойката, като почти няма опит и е изкарала курса за микроблейдинг преди дни?

# 477
  • Мнения: 8
Аз не всички снимки виждам, но ми изглежда естествено на последната. Длъжна съм да отбележа обаче, че ти си имала достатъчно вежди като дебелина. Малко само в издължаването им са се променили.

Проблем е според мен когато търсиш дебелина, а твоите си... са твърде малко
Издължени са, повдигнат е края - веждите ми бяха схлупени, а едната беше по къса и плешива. За дебелината - аз си я избрах Simple Smile Момичето се съобрази с капризите ми Simple Smile

# 478
  • Мнения: 8
https://www.facebook.com/KetySimeonovaMicroblading/?fref=ts Това е страницата на Кети, аз съм доволна Simple Smile Пък и цената ме устройва, уцелих промоцията Simple Smile Днес говорих с нея, реших при ретуша да има малки промени във формата, увери ме, че няма да има проблем Simple Smile

# 479
  • Мнения: 257
Искам да питам дамите, които са си правили вече микроблейдинг:

Може ли да се излиза в дните след процедурата, или веждите първоначално не приличат на нищо и трябва да се чака да паднат някакви корички? По-простичко казано, веднага след процедурата ставахте ли за гледане? Laughing
Каква е грижата за веждите в първите дни след процедурата - мажат ли се с нещо, трябва ли да се пазят от нещо?

 bouquet

Между другото, гледах страницата на въпросната Кети. Това, че е качила на 13.02. снимката с дипломата, не значи, че тогава се е дипломирала Rolling Eyes
Доколкото виждам, страницата е създадена на 12-ти, но няма как да знаем от кога момичето се занимава с микроблейдинг.

Дори да се е сертифицирала скоро, това не значи, че ще се справя зле. Честно казано, от снимките, които показвате тук на вежди, правени при Бисерка, Еми и др., не ми харесва почти нищо досега и не бих се подложила на техните услуги, пък нищо, че го правят от години Wink

Последна редакция: пт, 19 фев 2016, 10:22 от BeeJuis

Общи условия

Активация на акаунт