Слагай всичко!
Сега ни се е паднало!


Божеее! Кърмачетата се хранят на три часа
Беше много забавно по време на снимките. КД не е просто сериал за нас. Той беше пътуване, което обогати семействата ни с много спомени, разшири кръгозора ни, начина, по който гледаме на живота. Дори години по-късно ще си спомняме за този проект с любов и носталгия. Заедно преживяхме много сладки и горчиви моменти. Точно като в едно семейство. Подкрепяхме се, обичахме се, проявявахме разбиране един към друг. Всеки един от екипа на КД е много ценен и обичан от нас.
Не спирайте, слагайте и още, и още, и още...
не съм сигурна дали е само една, аз имам много. Всяка една снимка зад кадър е хубава и вълнуваща също толкова, колкото и тази от лентата. Спомени... 

Ох, какви сладури са всичките, а в ролите си са съвсем различни хора.
Прощавай, ако след превод на статия, епизод или каквото и да е, не съм ти благодарил за стореното. Не е нарочно! Харесва ми и начин по който пишеш, с една дума, ти си най-най.

Препоръчани теми