нови в Израел

  • 1 166
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 366
И ние при Симо ходихме, но и аз мисля, че деца не лекува. Ще питам зълва ми къде ги води...


Ооо, виждам, че сме сериозна банда тук. Чак не вярвах. Пък и как се грижим за "парнасата" на Симчо  Wink, не е за вярване...

Та къде ще пием кафе, казвате?

# 16
  • Мнения: 1 526
Та къде ще пием кафе, казвате?


Някъде където може да се ходи с деца- МакДоналдс или някой парк -Йамит 2000

# 17
  • Мнения: 1 366
Има ли кафене на Ямит 2000? Иначе паркчето е супер. Мейду другото има кениони, в които има разкошни джимборита за хлапетата. Има в Раанана, например или митхам Вайцман.

# 18
  • Мнения: 208
Momi4eta,kak ste?Gore6to li vi e dnes?A,o6te ne sa zapo4nali jegite,az kakvo li se oplakvam... Whistling Whistling ooooh! Hug

# 19
  • Мнения: 1
здравеите на вси4ки мами от Израел. Как ме е яд доидох,аз в БГ за по дълга по4ижка и запо4нахте срештите. 4акаите ме де,за да  доида и аз. как сте емануела и маиката?  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 208
О,най-накрая,Грета, Whistlingти се появи!!!Как си, къде се губиш?Не мога да разбера получаваш ли нещо в пощата си newsm78Дай на лични някакъв телефон за връзка.С Ема сме добре,как е Шарон?  bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 366
здравеите на вси4ки мами от Израел. Как ме е яд доидох,аз в БГ за по дълга по4ижка и запо4нахте срештите. 4акаите ме де,за да  доида и аз. как сте емануела и маиката?  Simple Smile

Направо се засрами... Изчезна като червения пипер. Как сте? Как ви минават дните? А за кафето - присъединявай се виртуално, като дойдеш ще компенсираш (то както виждаш за сега сме до под кривата круша)  Wink

# 22
  • Мнения: 2 952
Несериозници Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 952
ох  забравих да пиша....баба ще идва на 16   април , баш на Песах hahaha оле!Ще  видим как че  се храним , само мръвки и това е ! hahahaЩе  я  пращам на екскурзия до Божи Гроб за великден , на 19....имало българска литургия(баба е православна християнка).....много тържествено щяло да е  в  Ерусалим.Екскурзията е с българска  група , 80 шекела,без пари....взимат ги с  автобус от Тел Авив...супер , цяла  събота....Това за християните  го казвам...няма ли някой да  ходи натам... за празника?

# 24
  • Мнения: 1 526
ох  забравих да пиша....баба ще идва на 16   април , баш на Песах hahaha оле!Ще  видим как че  се храним , само мръвки и това е ! hahahaЩе  я  пращам на екскурзия до Божи Гроб за великден , на 19....имало българска литургия(баба е православна християнка).....много тържествено щяло да е  в  Ерусалим.Екскурзията е с българска  група , 80 шекела,без пари....взимат ги с  автобус от Тел Авив...супер , цяла  събота....Това за християните  го казвам...няма ли някой да  ходи натам... за празника?
С Бети ли я пращашили с Мириям
Наистина е голямо преживяване, но ще е такава гъчканица!
Аз лично много харесвам Ерусалим- старинната обстановка ми действа разтоварващо!

# 25
  • Мнения: 2 952
с Бети... Simple Smile Коя е Мириям ....друга  "фирма"? дай телефона.....

Общи условия

Активация на акаунт