Прилив с отлив се редуват и финални щрихи те рисуват - MEDCEZIR #178

  • 38 321
  • 735
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 11 707
Айген фемили  Grinning Grinning Grinning при тях финалът на ПО е най-щастлив  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И с филмовата си дъщеря  Heart Eyes

# 301
  • Мнения: 27 735
Добро утро, ято  Hug Hug Hug Hug Hug


 dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing dancing

Снощи превеждах сцената между Селим и Седеф, когато тя му обясняваше, че оставя своя дял от фирмата на него, Каан ще управлява фирмата, а тя си хваща пътя  Sad Нямало да им пречи, ще се отърват от нея, лудата леля  Sad И докато обясняваше, Селим не вярваше на ушите си. От начало мислеше, че е някаква шега, но после едва се сдържаше да не ревне   Cry Много тъжна сцена. На Седеф хем и идваше да си събере багажа, хем й беше тъжно   Cry Щяла да отиде някъде да се разхожда и да мисли какво иска от живота. Добре, че остана   Heart Eyes и се зае с баниците   Mr. Green


 Heart Eyes Heart Eyes  Само за сцена с тях двамата мога да простя, че пляснаха в/у гласа на Чачо  ooooh! Joy Joy Joy Joy Ама пък стана чок романтик  Crazy Crazy

Никииии, Асееее
 Hug Hug Hug

# 302
  • Мнения: 11 707
Ивче  Peace Peace Peace


Афиет олсун !

Последна редакция: пт, 19 юни 2015, 08:52 от Niky Kotceva

# 303
  • Мнения: 20 795
Добро утро  Hug Hug Hug Hug


Дааам, петък е, а ПО го няма  Sad Sad Sad Sad Sad Sad

# 304
# 305
  • Мнения: 20 795

Филмът на Ча щял да се казва Eksik olma - Бъди жив и здрав! Thinking Thinking Thinking Сватба снимат...


  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 306
# 307
# 308
  • Мнения: 25 381
Добро утроооооооооооооо  Hug Hug Hug Hug

# 309
  • Мнения: 25 381

Филмът на Ча щял да се казва Eksik olma - Бъди жив и здрав! Thinking Thinking Thinking Сватба снимат...



 Thinking Thinking не се жени наЩУ май  Thinking много засекретен този филм бе  Joy Joy Joy Joy

# 310
# 311
  • Мнения: 27 735
Вече нИ щЪ да го гледам тоз репортаж  Naughty Naughty Sick Ще карам на снимки и ще помоля да не се превежда  Mr. Green Mr. Green  hahaha hahaha hahaha

# 312
  • Мнения: 11 707
Вече нИ щЪ да го гледам тоз репортаж  Naughty Naughty Sick Ще карам на снимки и ще помоля да не се превежда  Mr. Green Mr. Green  hahaha hahaha hahaha

Само те чаках,че да го споделя и аз  Peace Peace Peace

Танер явно е дал интервю за "Hardware Plus" Thinking

# 313
  • София
  • Мнения: 4 381
Добро утроооооооооооооо  Hug Hug Hug Hug


Много бях сладки тук  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Голяма конспирация за филма на Чачо, пък и булки има  newsm78

Иве, това, което превеждах, беше преди песента на Ямира  Hug Hug Hug Hug Върху песента вече Селим я молеше да не си тръгва, каквито и бели и поразии да прави, да не ги напуска. Много трогателна сцена  Cry Cry Cry Cry Аз като една ревла, нямаше как да се стърпя  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

Последна редакция: пт, 19 юни 2015, 10:31 от viv4o

# 314
  • София
  • Мнения: 4 381
Вече нИ щЪ да го гледам тоз репортаж  Naughty Naughty Sick Ще карам на снимки и ще помоля да не се превежда  Mr. Green Mr. Green  hahaha hahaha hahaha

Само те чаках,че да го споделя и аз  Peace Peace Peace

Танер явно е дал интервю за "Hardware Plus" Thinking

smile3508 smile3508 smile3508 С нетърпение го очаквам. Голям сладур е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Дано и Баръш даде интервю  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт