Прилив с отлив се редуват и финални щрихи те рисуват - MEDCEZIR #178

  • 32 059
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 27 735
Мерабаааааа   Hug Hug ooooh!   umbrella  umbrella



 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 661
  • Мнения: 5 267
Ако ще да е и у Мачу Пикчу у царевичака,където и да е нащУ ще огрее и ще блесне  Laughing Laughing Laughing
Ми това ходене до Италията маже и да не  е само за седенето по масите,което видяхме  Thinking Thinking Thinking с оня...режисьорО  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ако не излезе още некоя ваканционна фотка от Чачо,пък те нека си снимат  hahaha hahaha hahaha

И дружките на меден месец у Рим  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Събраха се .... Joy Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:
Демек- главния е на почивка.............,а снимките вървят прекрасно......... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha   Кой режисьор............ newsm78 онзи дет го спрягат с грозната дума 'бряг" ли?????? newsm78

# 662
  • Мнения: 27 735


Точно това пише в статията.  Laughing Че ходенето в Италия на фестивала с Кенан не е било напразно.   Joy Joy Joy

Не е ами, при "италианото" няма празно  Mr. Green Mr. Green

Ухаааа, в Италияяяяяяя Party Party Party Party

# 663
# 664
  • Мнения: 20 795

С шофьора на Серенай  Grinning

# 665
# 666
  • Мнения: 11 707

С шофьора на Серенай  Grinning
Тоз много е важен ...за Серито  Party Party Party
че ако обърка маршрутаааа   Joy Joy Joy Joy Joy ето сега явно е така,че Чачо с него  hahaha hahaha hahaha

# 667
  • Мнения: 5 267


Точно това пише в статията.  Laughing Че ходенето в Италия на фестивала с Кенан не е било напразно.   Joy Joy Joy

Не е ами, при "италианото" няма празно  Mr. Green Mr. Green

Ухаааа, в Италияяяяяяя Party Party Party Party
Уха..........вика............ Crossing Arms И кой ще се разправя и с тез италянки...........дето ще се нароят яяяяяяяяяяяяяяяяя Mr. Green Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 668
  • Мнения: 25 351

С шофьора на Серенай  Grinning

ама това не е шофьора на Серенай бе  Peace На Серенай шофьора е доста по-млад от този.  Peace Има го на много снимки, но сега не ми се търси.  Peace Този е от Ay yapim. Или е работник на сета или е шофьор към фирмата.  Peace Има го и на плажното парти.  Peace

# 669
  • Мнения: 5 267

С шофьора на Серенай  Grinning
Много отслабнал ми изглежда тука.............. Hug

# 670
  • Мнения: 20 795

С шофьора на Серенай  Grinning

ама това не е шофьора на Серенай бе  Peace На Серенай шофьора е доста по-млад от този.  Peace Има го на много снимки, но сега не ми се търси.  Peace Този е от Ay yapim. Или е работник на сета или е шофьор към фирмата.  Peace Има го и на плажното парти.  Peace
Може да шофира служебната й кола, не знам  Peace Но едно момче, което редовно ходеше на сета и има много снимки и с Чачо и със Серенай, пише, че това е нейния шофьор.  Peace

# 671
  • Мнения: 11 707

Ейвала на тати,че от носа му паднало нащУ  Party Party Party

# 672
  • Мнения: 27 735

Яман:Преди да заминем всички думи бяха казани... свърши.

Мира:Повече не остана шанс да се сдобрим с Яман.


Яман:Разделихме се, свърши...

Мира:Този път наистина свърши


Яман:След тази нощ за нас събиране повече няма да има....

Мира:Ти и аз повече не можем да бъдем "ние"


Яман:ДА!

Мира:ДА!

 Heart Eyes Heart Eyes

Биттито, биттито, и накрая -  ай честито!  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 673
  • Мнения: 27 735


Точно това пише в статията.  Laughing Че ходенето в Италия на фестивала с Кенан не е било напразно.   Joy Joy Joy

Не е ами, при "италианото" няма празно  Mr. Green Mr. Green

Ухаааа, в Италияяяяяяя Party Party Party Party
Уха..........вика............ Crossing Arms И кой ще се разправя и с тез италянки...........дето ще се нароят яяяяяяяяяяяяяяяяя Mr. Green Mr. Green hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Оня от брега  Mr. Green Mr. Green

# 674
  • Мнения: 27 735


              Crazy Crazy smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

Общи условия

Активация на акаунт