Звездни компромати - 250 част

  • 70 818
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 609
Tess d`Urberville   Hug Hug Hug

Убийствен лингвистично- поведенчески анализ на тая амеба!

# 676
  • Мнения: 4 230
Захир, благодаря!

Продължавам с личностите от световно значение: Алисия и Ники Михайлов, о, чудо - пак били заедно! -  http://hotarena.net/alisiia-prizna-s-niki-sam-dobre-ni-e-pochiva … trata-na-mihailov

Снимката на Никалайчо излегнат с биричка и похлупен с шапка, направо ма разтрипера!   mrstraetz

Последна редакция: ср, 24 юни 2015, 15:16 от Tess d`Urberville

# 677
  • Мнения: 9 144
Любов ли бе да я опишеш  Heart Eyes

# 678
  • Мнения: X
По принцип това са вътрешни неща, но... Николета Лозанова няма нищо общо персонално с нито една от "своите" онлайн изяви. Абсолютно всичко се прави с ясно съзнание от PR специалисти - правописните грешки, кражбата на снимки (след което се информира някоя медия, която да направи "разкритието"), гафовете (паркирането на места за инвалиди, висящата Никол от прозореца на колата). Колкото по-тъпа и ужасна я нарисуват в очите на аудиторията, толкова по-настървено тя ще рови в профила и (където е фраш с реклами), ще трупа трафик и зрителско внимание. Любимците много трудно се задържат продължително време под светлините на прожекторите, защото на никого не може да му е безкрайно интересно да се прехласва денонощно. Много по-печелившо е да те замерват с камъни и да следят за всяко твое "издайническо за тъпотата ти" действие. И да не останете с впечатлението, че Николета не е проста патка - абсолютно такава е, но няма достатъчно ресурс нито да се презентира в добра светлина, нито да си гради сама скандален имидж. Тя е 100 % продукт. Ако я оставят на самотек, бързичко ще бъде забравена, което не е в интерес на тези, които печелят от нея.

# 679
  • Мнения: 899
Благодарим, че ни светна!  #Silly
Мине не мине време и току дойде някой "вътрешен" да ни образова, как хитрягите се възползват от наивността ни.  Simple Smile

# 680
  • Мнения: 4 785
.... висящата Никол от прозореца на колата....

Специално пък за това искам да подчертая, че няма роля нито PR-специалист, нито който и да е, а си е автентична, случайна снимка (от мой познат, защото я пуснах аз). Което е показателно и останалата част от поста колко е вярна - ЗЕРО, дето се казва. Не са нужни оправдания, то вече всички са леш от смях от тези изпълнение, елементарно ниво, то затова е и толкова смешно  Mr. Green

# 681
  • Мнения: 660
Скрит текст:
По принцип това са вътрешни неща, но... Николета Лозанова няма нищо общо персонално с нито една от "своите" онлайн изяви. Абсолютно всичко се прави с ясно съзнание от PR специалисти - правописните грешки, кражбата на снимки (след което се информира някоя медия, която да направи "разкритието"), гафовете (паркирането на места за инвалиди, висящата Никол от прозореца на колата). Колкото по-тъпа и ужасна я нарисуват в очите на аудиторията, толкова по-настървено тя ще рови в профила и (където е фраш с реклами), ще трупа трафик и зрителско внимание. Любимците много трудно се задържат продължително време под светлините на прожекторите, защото на никого не може да му е безкрайно интересно да се прехласва денонощно. Много по-печелившо е да те замерват с камъни и да следят за всяко твое "издайническо за тъпотата ти" действие. И да не останете с впечатлението, че Николета не е проста патка - абсолютно такава е, но няма достатъчно ресурс нито да се презентира в добра светлина, нито да си гради сама скандален имидж. Тя е 100 % продукт. Ако я оставят на самотек, бързичко ще бъде забравена, което не е в интерес на тези, които печелят от нея.

Е, добре се справяш, щото явно си един/една от ПР-ите й  Laughing

# 682
  • Мнения: 3 609
То пък да и имам ПР-а на тая патица... ooooh! Уж модел, пък рекламира некви Рефани, в клип щеше да участва на Акон, остана да ближе кучешки панички и да се гологъзи в клип на Андрея... Mr. Green Някак си..нищо не и се получва.  ПР е с цел приходи, а тази самата е....загубена кауза, така че не виждам изобщо логика в написаното. Единственото, което е 100 % сигурно е, че ако има действително ПР, незабавно трябва да го уволни!

# 683
  • Мнения: 5 435
Благодарим, че ни светна!  #Silly
Мине не мине време и току дойде някой "вътрешен" да ни образова, как хитрягите се възползват от наивността ни.  Simple Smile

Е тъкмо това щях да напиша. Явно затова се и регистрирал/а във форума.
Големи ПР-и  ooooh!

# 684
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 636
Покрай тези открехвания около пиар-а на Николета се сетих за една статия, от която нищо чудно някои нашенски 'випове' да почерпват идейки Crazy - http://ivosiromahov.com/club/2_article/a85.html( а може би и самите пиар-и).

# 685
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 624
някой пита от кого е Роко на Мадона. Гай Ричи е бащата-
А за Николета просто нямам думи. Жената е психично не добре, то е ясно.

# 686
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Жената не е психично болна, явно Анонимен ще се окаже прав.
Нали ви е ясно, какъв трафик й направихме всички, отваряйки хиляди пъти снимките?
А и вече 4та страница се пише само за нея  Rolling Eyes

# 687
  • Мнения: 18 731
Аз се извинявам предварително за лаишкия си въпрос, но какви дивиденти носи трафикът в инстаграм?

# 688
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 624
Аз се извинявам предварително за лаишкия си въпрос, но какви дивиденти носи трафикът в инстаграм?

На мен също ми е интересно.

# 689
  • Мнения: 9 578
На мен пък ми е интересно защо хора,които не я понасят я следят в социалните мрежи?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт