Премахване на бенки

  • 1 118
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 798
Здравейте, изчетох доста по темата, но навсякъде различни или неактуални мнения и започнах да се колебая.
Моля да ми кажете лекар, който премахва бенки оперативно (не с лазер) в София, най-добре ВМА или Александровска. И по възможност на нормални цени, до 30-40 лв. 100 лв за една бенка ми се вижда много.
И освен това, всички лекари ли правят биопсия преди това или не е задължително?

Мерси предварително   bouquet извинявам се за поредната тема, но наистина не мога да намеря отговор на въпросите си Embarassed

# 1
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Записвам се да следя. ММ има голяма релефна бенка на гърба и трябва да се махне по някакъв начин.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
Миналата година синът/на гърба/ и дъщерята/около бюста/ си махнаха бенките оперативно в Александровска б-ца при проф.Стоименов.
Цената беше около 100лв.,не са правели предварително биопсия,а след отстраняването им са изследвани хистологично.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 2 497
Миналата година синът/на гърба/ и дъщерята/около бюста/ си махнаха бенките оперативно в Александровска б-ца при проф.Стоименов.
Цената беше около 100лв.,не са правели предварително биопсия,а след отстраняването им са изследвани хистологично.

Премахвала съм си оперативно бенки в Онкологията при д-р Киров, както и в Александровска при д-р Дурмишев. Хистологично се изследват след това. За цени актуални не знам, доста отдавна беше  Peace

Общи условия

Активация на акаунт