Пожелайте ни успех !!! - Вече трети ден на ясла...

  • 2 163
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 313
Успех, много весели игри и приятелчета  dancing

# 16
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Успех и не се притеснявай!Борянка трябваше да ходи една седмица до обяд,но на третия ден госпожите ми казаха,че е готова да остане за цял ден.Била спокойна,хапвала,играела с децата,изобщо никакви проблеми.Дано и при вас е така! newsm10

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Успех на Калоян и на теб!!  bouquet

# 18
  • Мнения: X
Ооооо Lilly, и моята от утре е на ясла и те разбирам просто прекрасно. Стискам ви палци, утре с теб ще преживяваме едни и същи емоции, надявам се добри Hug

# 19
  • Мнения: 377
УСПЕХ!
Когато синът ми трябваше да тръгне на ясла, аз бях по-притеснена от него. Предполагам, че и при вас е така.
От сърце ти желая ти да си спокойна, а детенце бързо да си намери  приятелчета там и да ходи на ясла със желание.

# 20
  • Мнения: 418
Успешно и бързо адаптиране ! Ние от 3 дни сме на ясла , но след почивните утре ще сме в тръпка заедно с вас !

# 21
  • София
  • Мнения: 1 352
Успех и бързо адаптиране на малкия човек!  Grinning

# 22
  • Мнения: 2 978
Успех на момчето дано му хареса.
Лили в коя група сте?


В яслата на Мони Party
1-ва "В"

# 23
  • Мнения: 93
Успешно и бърза адаптиране. Ще го вземеш ли днес на обяд? Аз в началото ги взимах и двамата по обяд, но знам, че не всички ясли практикуват така. Все пак зависи и от детето. софия ми беше много неспокойна, докато не свикна - и за мен и за нея беше по-лесно в продължение на 1 седмица да я взимам по обяд. След това се адаптира и сега нямаме проблеми. дано бърза да свикне детенце. Успех и пиши днес как е минало

# 24
  • София
  • Мнения: 625
Lilly успех на малкия човек! Ще видиш, че всичко ще е наред! Първите дни са малко трудни,защото това е нова среда.../а за теб е притеснително/,но после с желание ще ходи. Все пак там има деца игри и е много хубаво........Ще има и дни в които няма да иска да ходи, но не му се вързвай! На децата им минава много по бързо отколкото на на с Майките!

# 25
  • Мнения: 1 999
Успех! thumbsup

# 26
  • Мнения: 3 861
Току що говорих със сестрата по телефона. Каза, че си е хапнал кифлата на крак сутринта, по едно време се е усетил, че ни няма и си е поплакал, но се е успокоил, а сега на обяд е изял 2 супи. След малко мъж ми ще ходи да го вземе, аз съм на работа. Аз си поплаках малко сутринта, ама много ми стана криво като го взеха навътре, а то милото не се беше усетило какво става и се почуствах като измамница. Казаха, че като за първи ден е било много добре, но повече се страхуват от втория ден защото тогава били големите драми защото децата вече се усещали какво ги чака. Ще видим утре как ще е... Sick

# 27
  • Мнения: 130
Браво на малкия мъж!
А за втория ден е истина - това мога да кажа от нашия едва двудневен опит с яслата (отказахме се - направо на градина, може би също в 8-мо ОДЗ).
Стискам палци! А на теб кураж, защото знам какво ти е.... И пак да пишеш!

# 28
  • Мнения: 1 202
Мисля,че ще свикне да ходи на яслата бързо и даже ще му бъде много интересно.И е нормално да се притесняваш и поплачеш все пак не си без чувства . smile3525

# 29
  • Мнения: 463
Лили всички майки и деца преминават през този стресов период, но ти мисли положително / както винаги  Laughing / ! Представи си колко добре ще му се отразява ежедневното разнообразие, срещите със себеподобни, новите играчки, дидактичнити занимания и т.н.
Стискам палци да не боледува!
Помня, че като тръгна Лора на ясла и аз се чувствах като измамница и затова й се подмазвах с какви ли не дребни, забранени подаръци  - вафли, дъвки, близалки, даже и чипс съм купувала понякога .... Embarassed
Успех

Общи условия

Активация на акаунт