"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-10

  • 22 103
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 009
Добро утро!  Hug

От сабахлем се хвалите и мазните, ма то ви е простено от сички в диспансера сме уфатни и най-добри. Laughing

Нещо за апване, че това на вашта софра мой да не стигне. Wink hahaha


И още по едно кайве да турнем

# 31
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
Профче  Heart Eyes Hug

# 32
  • Мнения: 15 884
Проф4е Hug Heart Eyes веднага дърпам едно джезвенце Party
Ма къ нема се фалиме, ние сме от ''Dispanser chef'' Joy Joy Joy Joy

# 33
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Опппаляяяя  Party Party Party Party

Добро утро /малиии, от кога не съм добрутвала ooooh! Mr. Green/, прекраснички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Да отворим очички с по едно-две кафенца  Grinning Hug Hug Hug



И да ви почерпя за маман, която днес има рожден ден Heart Eyes Да ми е жива и здрава Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:








# 34
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Я ги диспансер шефките рано-рано са скочили  Laughing
Ирчок  Hug Heart Eyes Heart Eyes Мимчо  Hug Heart Eyes Heart Eyes

Мали, пък ся видях, че съм пропуснала тиренцето на "най-добрите" ooooh! ooooh! Laughing

Профче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Леле, ма ти за 1 седмица ядене си сервирала  Laughing Party Party Party
Пък и вкусноооо Laughing Party Party

# 35
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 009
Габче  Hug, и ти не си останала по-назад.  hahaha Мерси! Почерпих се. Grinning Да ти е жива и здрава мама и дай боже по-дълго да е до теб и сестра ти! fingerscrossed

# 36
  • Мнения: 1 786
Много ви е хубава заглавната страница,  newsm51 newsm51 newsm51

Добър ден на всички!  Hug Hug Hug

Профи,  Hug ще станем 100 кила, бре, душа.  Laughing

Габи,  Hug честит рожден ден на майка ти! Да е жива и здрава и с много късмет!   bouquet

# 37
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габче  Hug, и ти не си останала по-назад.  hahaha Мерси! Почерпих се. Grinning Да ти е жива и здрава мама и дай боже по-дълго да е до теб и сестра ти! fingerscrossed

Мерсиии Hug Hug
Еее, по-скромно ми е Laughing Joy

# 38
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Много ви е хубава заглавната страница,  newsm51 newsm51 newsm51

Добър ден на всички!  Hug Hug Hug

Профи,  Hug ще станем 100 кила, бре, душа.  Laughing

Габи,  Hug честит рожден ден на майка ти! Да е жива и здрава и с много късмет!   bouquet

Киарче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Мерсиии Hug Hug

И се казва: Много ни е хубава ...., кой туй "ви" Naughty Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 1 426
Ха добро утро и от мен Hug.
Темата е гига яка  Joy Joy Joy Joy Joy Joy!Зиз, Hug,Габи, Hug,благодаря за смеха Heart Eyes
Скрит текст:
Габи,да ти е жива и здрава мама и още дълги години заедно Hug Heart Eyes Hug!
Марги,браво за изпита  Hug!
Биби, Hug,Мимчо, Hug,Гале, Hug,Ирче, Hug,Профи, Hug,Габи, Hug,Киарче, Hug.
Да ви питам нещо Rolling Eyes
Скрит текст:
На някой завирала ли му се е банела в пералнят newsm78?Прах си банският и едната банела я няма,карах милото да види,вика пери така,ама при центрофугиране яко хрущи вътре,къде се е завряла тая пущина,ще си прецакам пералнята и не мога да се побера в кожата си от яд  #Cussing out.

# 40
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ха добро утро и от мен Hug.
Темата е гига яка  Joy Joy Joy Joy Joy Joy!Зиз, Hug,Габи, Hug,благодаря за смеха Heart Eyes
Скрит текст:
Габи,да ти е жива и здрава мама и още дълги години заедно Hug Heart Eyes Hug!
Марги,браво за изпита  Hug!
Биби, Hug,Мимчо, Hug,Гале, Hug,Ирче, Hug,Профи, Hug,Габи, Hug,Киарче, Hug.
Да ви питам нещо Rolling Eyes
Скрит текст:
На някой завирала ли му се е банела в пералнят newsm78?Прах си банският и едната банела я няма,карах милото да види,вика пери така,ама при центрофугиране яко хрущи вътре,къде се е завряла тая пущина,ще си прецакам пералнята и не мога да се побера в кожата си от яд  #Cussing out.

Линчеее Hug Heart Eyes Heart Eyes Мерсиии Hug Hug

А за пералнята хич не се помайвай, щом хрущи, викай майстор да види Peace

# 41
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 009
Киарче   Hug  Линче   Hug

Лини, пробвай
Скрит текст:
следното нещо. Пусни празна пералня само на плакнене и центрофугиране. Като се напълни с вода я спри. После отвърти отдолу филтъра и водата ще плисне навън, дай боже с нея да тръгне и банелата, така че да може да я извадиш откъм филтъра. Естествено може и да не стане, че не се знае къде и как се е закачила вътре в барабана, но пък със сигурност ще си осигуриш прилично наводнение, няма как. Ако не излезе, по-добре е да питате техник дали и как може да се извади. Иначе остане ли, наистина може да прецака пералнята. Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 1 786
Габун,  Heart Eyes много мило ми стана!  Hug И, не, че не съм казвала ама пак, много ме кефи подписа ти със скандалджииката Фера и побойника Емко.  Joy Laughing

Линко,  Hug викай майстор според мен, че от нищо ще стане нещо. На една позната им се беше задръстила пералнята и направи наводнение в тях. Като отишъл майстора, изкарал от вътре цяла шепа със стотинки. Това било причината да се задръсти.  Peace

Момичета,  Hug

Скрит текст:
ако имате желание, много ще се радвам да харесате страницата ми за продукти на Avon във FB. https://www.facebook.com/boyanasavon?ref=aymt_homepage_panel

И едно поздравче за хубаво начало на деня,  Hug Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 21 201
Привет Ви Hug Hug Hug в новата тема и тенкс за нея, Зиз,   love001 Габи.    love001
Гледам, че на някои реални снимки сте сложили, а като нямате моя и сте ме отъждествили с моята посестрима. rotfImao rotfImbo
Габче, да ти е жива и здрава още дъъълги години.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 426
Габи, HugПрофче, Hug,Киарче, Hug,благодаря ви за съветите  bouquet  bouquet  bouquet.
Тоя моя мъж може да я оправи,той и на съседите прави пералните,ама толкоз много работа има,че ми се прибира в десет и половина и му е пламнала главата,ама ще го натисна,че после да не купуваме части,пфууу.Профче,ще му кажа и това дето ти ме посъветва,макар че надали,аз съм с голям бюст и банелата зор ще излезе от там Thinking.Как да е,много ви благодаря Hug.
Киарче,сега ще те харесам във фейса Heart Eyes.
Наде, Hug

Общи условия

Активация на акаунт