Температура

  • 1 784
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 138
Закараи го на лекар че ние така изкарахме пневмония която не се чуваше на слушалка а само със снимка я откриха

# 16
  • Мнения: 1 930
Ами ние сме на антибиотик- той на Аугментин, аз на Оспамокс и се възстановяваме- много гаден вирус, а и първия път не го бяхме излекували явно, и затова се стигна до антибиотик.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Малчо продължава да е зле.Вече температура няма,но такава кашлица има-кошмар.За втори път ходих при педито изписа ни още сиропи и лекарства,а дребното не се оправя.Чудя се дали да не се обадя на частен доктор да дойде да го види.Много ме е страх от бронхит,астма и такива страшни болести само за това мисля Cry

# 18
Здравейте! Мойта щерка втори ден е с Т . Давам Нурофен и Панадол , свали я за 3-4 часа и пак я качва. От гърлото е явно, езика и е обложен. Тази нощ имаше 39 градуса. Обадих се на лекарката , каза да я заведа, но преди месец беше на антибиотик и сега ме е страх да не изпише пак. Ще изчакам до утре да видим. newsm78

# 19
Здравейте! Мойта щерка втори ден е с Т . Давам Нурофен и Панадол , свали я за 3-4 часа и пак я качва. От гърлото е явно, езика и е обложен. Тази нощ имаше 39 градуса. Обадих се на лекарката , каза да я заведа, но преди месец беше на антибиотик и сега ме е страх да не изпише пак. Ще изчакам до утре да видим. newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 39 761
vania_na щом искаш обади се на частен лекар. Бързо оздравяване на малчо  Hug

# 21
  • Мнения: 388
Малчо продължава да е зле.Вече температура няма,но такава кашлица има-кошмар.За втори път ходих при педито изписа ни още сиропи и лекарства,а дребното не се оправя.Чудя се дали да не се обадя на частен доктор да дойде да го види.Много ме е страх от бронхит,астма и такива страшни болести само за това мисля Cry
Успокой се малко,децата така растят-не,че и аз не се побърквам. Grinning
Ако ще се чувстваш по-добре,поискай второ мнение.Явно има грип,при мен голямата беше болна миналата седмица и още не е преминала кашлицата.
Бързо оздравяване. Hug

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 310
Ние НЕ се оправихме без антибиотик Sad
Всичко започна миналата неделя......Огнян имаше температура 3 дни, около 38. В сряда (22.03.) температурата спадна, но детето си остана много кисело, без настроение и апетит. Всеки ден си мислех, че е малко по-добре от предишния, но продължаваше да се събужда с рев и гласа не му се чуваше, толкова вял и апатичен беше, когато вчера (понеделник) пак вдигна температура и просто го грабнах и го заведох при Джи Пито да ни изпише антибиотик. Чаках цяла седмица да се пребори организма му, но ето че не стана Cry
Не знам дали "гадния" антибиотик подейства, но днес си имам отново усмихнато и игриво дете Grinning. Дори вече хапва, е не с апетит, а с малко "залъгване", но като знам как цяла седмица въртеше глава, направо много се радвам.
Така, че мами, АБ е едно необходимо зло!
И май наистина има много болни дечица в момента...... Confused

Общи условия

Активация на акаунт