На море в Турция - тема 38

  • 124 581
  • 737
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 19
Някой да има мнение и  впечетления за Кадикале Резорт_Бодрум?

# 406
  • Мнения: 3 055
Във връзка с казаното от Алина- Аз от няколко теми повтарям, че екскурзията до егейските острови е една от най-интересните за района на Мармарис /а аз смея да заявя, че съм ги минала почти всички/. Горещо препоръчвам!!!!
Разглеждам сайта на Били. Как се казва тази екскурзия? Marmaris-Icmeler-boat-trips/All-inclusive-boat-trip ли е?
Това е екскурзията до Егейските острови

http://www.excursions-marmaris.com/tr/tur_dty.php?cat=Marmaris-a … ring-Hisaronu-Bay

# 407
  • Мнения: 408
jfjallen, много, много   bouquet  bouquet

# 408
  • Мнения: 4
Ние тръгваме за Grand Belish, Кошадасъ, в края на Август и малко се притеснявам дали няма да е много горещо по това време. Иначе след почивката задължително ще споделя мнение, защото не видях някой да е коментирал този хотел Simple Smile

# 409
  • Мнения: 5
Ние тръгваме за Grand Belish, Кошадасъ, в края на Август и малко се притеснявам дали няма да е много горещо по това време. Иначе след почивката задължително ще споделя мнение, защото не видях някой да е коментирал този хотел Simple Smile
И аз се интересувам от мнения за този хотел. Дано някой е ходил и да сподели впечатления. Simple Smile

# 410
  • Мнения: 2
За Сапфир 4 Алания някакви мнения.В руските сайтове отзивите са добри.

# 411
  • Мнения: 60
Виолета, ти беше една от доволните от Дорис и събирах мнения, но аз след кошмара в, кйто попаднах, мисля да напиша жалба, само, че не знам към кого да я отправя. Защото ако подробно бях описала кошмарите от пътуването си ,щеше да прилича на филм на ужасите  Joy

Алина,аз съм пътувала 2г с „Дорис“.През 2013г. водач беше Ани Иванова и всичко беше чудесно,но на следващата год.2014 водач беше Ивелина ,не мога да си спомня нищо хубаво.Когато изразих недоволството си в офиса в Сливен ми отговориха,че на следващо събрание ще споделят изказаното от мен мнение, а аз мога да се оплаквам където си искам.Има толкова ТА,че предпочетох да избера по-добра,за ,което не съжалявам,а да не си губя времето и нервите с тях.Това  лято резервирах с „Турс клуб“ и останах много доволна.

# 412
  • Мнения: 164
Алинкаааа Hug вааай, ваай, вааай!
Какво ми прочетоха очите. Наистина ли бяхте в Паша бийч? Не мога да повярвам на написаното от теб, честно, не ми се сърди Heart Eyes Хигиената е едно от най-силните звена в хотела. Храната - без забележка и никога , нищо не свършваше. За нета -повтарям, навсякъде: около басейните, в ресторанта и баровете, в стаите, дори на плажа. Перфектна почивка!!!
За избора на хотел. Винаги много внимателно проучвам хотелите, които съм набелязала.  Паша бийч не е "измислен" хотел. От години е с много висок рейтинг в специализираните сайтове. В Трипа е с по- висока оценка от Идеал Прайм и Грийн Нейчър В Трипа няма дори една оценка в категориите:добър, лош, ужасен.Сумарната оценка от всички тези сайтове е : отличен! Не знам, може би тръгна с голяма кошница, а и не трябва да правим сравнение между 4* и 5* звездни хотели. За парите си Паша бийч е перфектен.
Съжалявам, че си останала разочарована от този чудесен хотел. Благодаря ти за приятелството и за това мило " обожавам я".
Естела, приятелко, аз съм живо опровержение, на тезата, че след хубав хотел е разочарование да  отидеш в лош.От много години почивам в Турция. Втората ми почивка беше в Риксос Премиум в Белек, година след откриването му. След него съм била и в класни 5* хотели и в 4*. Навсякъде съм си изкарвала чудесно. И изобщо не ми е повлияло това, че съм била в изключителният Риксос.

# 413
  • Варна
  • Мнения: 10 706
За теб,Ваня,истината е една,за мен друга,както и мненията за Пашата,визирам твоето и на Алина Peace

На мнение съм,че всеки,който избира хотел,първо трябва да гледа своите изисквания и дали хотела ще ги покрие,после да чете мнения,щото за мен не е важно,колко пъти ми сменят чаршафите за една седмица,ама за друг това може да е критерий,дано ме разберете правилно Crazy

# 414
  • Мнения: 5 459
Ванюшка, аз послушах съвета ти и поисках да бъдем настанени в корпус А, но много грубо ни отказаха, че нямало места. Аз очаквах, че предвиждайки почивка в разгара на сезона ,ще има такива "екстри". Но отношението на камериерката ме изуми-независимо от бакшишите. Не, определено не държах да ми правят сърчица и лебеди, както в Грийна, но поне да ни почистваха пясъка и да ни сменяха хавлиите. Аз тръгнах толкова позитивно настроена, че просто нямам причина да сътворявам подобни неща. А това с хлебарките направо ме изкара от кожата.....каквато съм гнуслива........ А за храната не съм претенциозна....дюнерите в града бяха 5-10 лири, така, че не сме гладували. Просто като погледнах снимките с храната на 3 звездния Клас и тези на Паша бийч и украските на камериерките по леглата в Клас, се зачудих кой е тризведния хотел  Sad.
Естела, мен не ме вълнуваха чаршафите, а пясъка по стаите и в банята.......и най-вече смяната на хавлиите, та аз и вкъщи никога не се бърша с една и съща хавлия.

# 415
  • Варна
  • Мнения: 10 706
Да не би да са сменили собственика,чувала съм за такива ситуации newsm78

# 416
  • Мнения: 5 459
Не знам, а тя и камериерката беше една намръщенаааааааа, като ходех да искам хавлии, понеже ни е оставяла и без хавлии по цял ден-тя винаги ми отговаряше финиш. Извиках я да и покажа хлебарката-тя вдигна рамене и каза сори  Simple Smile

# 417
  • Варна
  • Мнения: 10 706
Е тука вече бих спретнала скандала,честно,щяха да ме чуят всички,сори,ама не мога да мълча Crossing Arms

# 418
  • Мнения: 5 459
Абе и аз не мога, ама синковецът и половинката ме познават добре и постоянно вървяха подире ми да ме контролират  Mr. Green

# 419
  • Мнения: 9
Здравейте отново,

След като си запазихме почивка в Бодрум преди около месец и половина, тези дни реших отново да разгледам възможностите за пътуване и в Google maps ми излиза доста по-къс маршрут от този които бях избрала преди.

1) Преди (не излизаше в мапса а само във виамишелин) София - Одрин - Ечеабет - Чанаккале - Измир - Бодрум - 960 км 12:30

2) Сега (вече и първия маршрут го има в мапса) София - Одрин - Текирдаг - Бандирма - Измир - Бодрум - 860 км 11:30

100 км и 1 час не е малко ако има как да го спестим, но тук идва въпроса, някой ползвал ли е ферибот от Текирдаг до Бандирма, колко струва, какво му е разписанието и колко време пътува, защото ми се струва, че спестения 1 час шофиране ще се изгуби в път с ферибота?

Общи условия

Активация на акаунт