На море в Турция - тема 38

  • 123 792
  • 737
  •   1
Отговори
# 195
  • Sofia
  • Мнения: 3 036
Трия за пореден път!
Някои потребители явно не разбират от подобни предупреждения.
Разполагаме и с други.

# 196
  • Мнения: 164
Някой в Мармарис на плажа засичал ли е змии в морето.......защото доста ме уплашиха..... Sad
Приятелко,змиите се бяха скрили...от шубе...защото Неси беше дошло да си стопли старите кокали.
Знам , че ще приемеш чувството ми за хумор...познаваш ме.
Споко, змии - няма, а и няма как да има.
Да не забравиш аква-обувките. Има доста камъни във водата.
За а ла карта направи резервация още с пристигането, защото може да няма места за РД на сладурчето ти Heart Eyes

# 197
  • Мнения: 5 459
Благодаря Ванюшче. Попитах, защото колежката ми беше през твоя период, но в Клас и каза, че една водна змия е предизвикала доста сериозна паника сред плажуващите.
Иво, умните хора съдят за другите не по какво се говори за тях, а какво те говорят за другите. Така, че не се притеснявай. Всички, които държим на теб и те уважаваме /а ние сме много/ знаем какъв човек си.  Hug

# 198
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 780
Здравейте!

От години почиваме в Гърция - предпочитаме малки селца, настаняваме се в самостоятелни къщи. Иска ни се да отидем следващата година на почивка в Турция, но дали бихме могли да намерим нещо подобно? И къде?

# 199
  • Мнения: 2 018
По време на почивката ни в Kefaluka Resort в Бодрум, съпруга ми има годишнина -  хотела обаче е малко в   нищото Simple Smile С какво мога да го изненадам  в рамките на хотела - някакви идеи newsm78

В нашия хотел правеха изненада на рождениците на вечерното шоу - торта, свещи като фойерверк, пееха им и някакво участие в програмата. Виж във вашия хотел с персонала и аниматорите дали се прави подобно нещо. Simple Smile

# 200
  • Мнения: 167
Здравейте! Някой може ли да ми каже кой е хотела от снимката на темата?
Предварително благодаря Simple Smile

# 201
  • Мнения: 5 459
Отдавна задаваме този въпрос, но аз така и не разбрах.....

# 202
  • Мнения: 7 605
Отдавна е отговорено на този въпрос  Wink

ROYAL HOLIDAY PALACE 5*

С пожелание за незабравимо лято!  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny

# 203
  • Мнения: 7 605
Здравейте!

От години почиваме в Гърция - предпочитаме малки селца, настаняваме се в самостоятелни къщи. Иска ни се да отидем следващата година на почивка в Турция, но дали бихме могли да намерим нещо подобно? И къде?

Привет! Принципно може, но този тип туризъм не е много развит в Турция и често се срещат вили или апартаменти в комплекси. В airbnb търсила ли си?

# 204
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 780
Ще разгледам. Сега ни хрумна идеята, че бихме могли да разнообразим. Но големите градове, затворени хотелски комплекси не са за нас. Търсим по-спокойни местенца (дори да сме в хотел, то да е на място, което няма прекалено много туристи...). 

# 205
  • Мнения: 2 962
Бо_, благодаря за отговора!  В самолет на нискотарифната  Air Asia една малка усмихната стюардеса пя на пътник happy birthday с много чувство и беше много мило! Аз пък имам рисунка и пожелания от капитана и другия екипаж - всеки беше написал по нещо и се подписал от един полет с Луфтханза на рождения си ден - мил жест, които още си пазя! Съжалявам за отклонението, но търся нещо интересно!

# 206
  • Мнения: 7 605
Ще разгледам. Сега ни хрумна идеята, че бихме могли да разнообразим. Но големите градове, затворени хотелски комплекси не са за нас. Търсим по-спокойни местенца (дори да сме в хотел, то да е на място, което няма прекалено много туристи...). 

Виж в Каш, там е по-спокойно и не толкова комерциално. Примерно http://www.elenihotel.com/
Или Финике.

# 207
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 780
О, благодаря ти много Tatjana!   bouquet

# 208
  • Sofia
  • Мнения: 3 036
Здравейте! Някой може ли да ми каже кой е хотела от снимката на темата?
Предварително благодаря Simple Smile
Royal Holiday Palace - Lara, Antalya

# 209
  • Мнения: 1 294
Здравейте!

От години почиваме в Гърция - предпочитаме малки селца, настаняваме се в самостоятелни къщи. Иска ни се да отидем следващата година на почивка в Турция, но дали бихме могли да намерим нещо подобно? И къде?
Погледни тази вила : http://www.igneada.eu/bg/villa-yuzhni-moreta

Общи условия

Активация на акаунт