На море в Турция - тема 38

  • 123 813
  • 737
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 76
Да ви попитам дали някой е пътувал с фирма Ориент 99 за Турция и какви са ви впечатленията?

# 421
  • Мнения: 5 459
Ние сме пътували с тях.Само едно мога да кажа-ВЕЛИКОЛЕПНИ.

# 422
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
И аз последните дни разглеждах тези маршрути...и разстоянието по вода е доста по-голямо при Текирдаг newsm78...респективно - повече време на ферибота.
Аз мисля да заменя пътуването с автобус с лека кола с преспиване в Чанаккале. Припомних си миналата година как се чувствах като пребита след нощния преход и май няма да си го причиня отново. Та въпроса е - читави хотели за една нощувка в Чанаккале Heart Eyes.
П.П. Надявам се агенцията да не ми направят проблем за промяната Wink.

# 423
  • София
  • Мнения: 76
Ние сме пътували с тях.Само едно мога да кажа-ВЕЛИКОЛЕПНИ.
Благодаря ти! Sunglasses

# 424
  • Мнения: 3 890
Петя,
скъп е ферибота Текирда-Бандирма, гледах го преди две години, защото трябваше от Текирда да се смъкна до Кушадасъ. Между другото, изключително приятно и модерно градче, ако някой има път натам.  Път номер 1, както си го именувала, винаги си е бил там и се ползва основно той, просто Гугъл мапс не го отбелязваше до сега, а трябваше да си го разделиш ти на  "до" и "след" ферибота.
Единствения ферибот, който пресича Мраморно море и който има смисъл да се ползва, но това е за пътуващите към Анталия, e Eskihisar-Topcular.

# 425
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 863
Ние сме пътували с тях.Само едно мога да кажа-ВЕЛИКОЛЕПНИ.

Аз не подкрепям мнението ама  Mr. Green Да речем,че туристическите агенции са като лекарите - рядко има само доволни  Laughing Laughing

# 426
  • Мнения: 5 459
Вълшебство, след ужаса и неудобствата , които преживях с Дорис не великолепни, ами направо диамантени ми се струват Ориент  Mr. Green

# 427
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 863
Вълшебство, след ужаса и неудобствата , които преживях с Дорис не великолепни, ами направо диамантени ми се струват Ориент  Mr. Green

alinnnna-ка ти си вдигнала летвата на ужасите  Hug Hug

# 428
  • Мнения: 5 459
Мдаам, току виж съм написала фейлетон в Алеков стил до Мармарис и назад с Дорис..... Mr. Green

# 429
  • София
  • Мнения: 76
Каним се да ходим в Бодрум и събирам оферти. Вчера ходихме до офисът им на Гладстон и тази, коато ни обрна внимание беше дсата запозната с хотели, обслужване и тн.  Sunglasses

# 430
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 863
Каним се да ходим в Бодрум и събирам оферти. Вчера ходихме до офисът им на Гладстон и тази, коато ни обрна внимание беше дсата запозната с хотели, обслужване и тн.  Sunglasses

То ние сме запознати без да го работим  Mr. Green Mr. Green

# 431
  • София
  • Мнения: 76
Каним се да ходим в Бодрум и събирам оферти. Вчера ходихме до офисът им на Гладстон и тази, коато ни обрна внимание беше дсата запозната с хотели, обслужване и тн.  Sunglasses

То ние сме запознати без да го работим  Mr. Green Mr. Green
Хахахаха, така е , да. И май знаем повече  Laughing Grinning Grinning Grinning

# 432
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
Здравейте отново. Трябваше да пътуваме на 19.09 за Паша бийч в Мармарис със собствен транспорт, но се налага да сменим превоза и да пътуваме със самолет. От агенцията обаче, обясняват, че не можело просто да си доплатим самолета и че трябва да анулираме резервацията и не се знае дали ще има места в хотела за тогава при новата резервация.
Та говорих с друга агенция и те ни препоръчаха хотел Орка Нергиз. На първа страница не видях отзиви и ще съм благодарна ако някой е бил да сподели.

# 433
  • Мнения: 5 770
Може ли някои да каже кой от двата аквапарка в Кушадасъ е по-хубав: Адаланд или Аквафентази? Какви са цените и има ли обществен транспорт до там?
Ние ще почиваме в Батихан, но искаме да отидем до един от двата аквапарка. Знам, че в екскурзиите го предлагат, но мисля че ако сами си организираме посещението ще е по-добре. Вие как мислите?

Никой ли няма мнение по моя въпрос? Моля, ако има такива, които са посещавали аквапарковете да споделят!

# 434
  • Варна
  • Мнения: 10 655
Мони,аз съм била в Аква Фентъзи и не съм плащала за вход,аквапарка е прекрасен,исках да посетя и Адаланд,но беше затворен,ремонтираха го,но това беше през 2008,знам само,че и той е с добри отзиви Peace
Мога само да ти предложа да гледаш клипове на двата аквапарка в ю туб Peace

Общи условия

Активация на акаунт