На море в Турция - тема 38

  • 123 818
  • 737
  •   1
Отговори
# 645
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826

Пазарът в Дидим е само в събота.

Благодаря.Жалко,че само един ден е пазара.Няма как да ми се получи.Събота пристигаме,и другата събота тръгваме на обратно. Confused

# 646
  • Мнения: 1 398

Пазарът в Дидим е само в събота.

Благодаря.Жалко,че само един ден е пазара.Няма как да ми се получи.Събота пристигаме,и другата събота тръгваме на обратно. Confused

Здравей!
Преди около месец бяхме в Дидим и хора,които пътуваха в нашия автобус,казаха,че имало два пазара,който бяха посетили през делничните дни. Така,че проучете на място. Може би този в събота е някакъв по-голям и богат на продукти. Ние така и не стигнахме до тях,така че само с това мога да помогна.
Хубаво лято Simple Smile

# 647
  • Мнения: 1 398
Здравейте!
Малко извън темата,но знам,че от вас мога да получа най-коректна и точна информация.
Другата седмица заминаваме за българското черноморие. Видях,че разстоянието между Бургас и Истанбул е около 300км. Никога не сме ходили и ми се струва удачен вариант,вместо да бием толкова път от нашия град. Та в тази връзка,бихте ли ми препоръчали агенция от Варна или Бургас,която предлага такова пътуване. Мъжът ми едва ли ще се наеме да пътуваме с кола сами.Също така ме интересува през това време на годината дали е много топло там.
Благодаря предварително!

# 648
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
ANELIA 20 благодаря

# 649
  • Мнения: 1 398

За нищо! Съжалявам,че информацията ми не е пълно,но това разбрах от други българи. Дано съм ти била полезна!

# 650
  • Мнения: 408
Здравейте!
Малко извън темата,но знам,че от вас мога да получа най-коректна и точна информация.
Другата седмица заминаваме за българското черноморие. Видях,че разстоянието между Бургас и Истанбул е около 300км. Никога не сме ходили и ми се струва удачен вариант,вместо да бием толкова път от нашия град. Та в тази връзка,бихте ли ми препоръчали агенция от Варна или Бургас,която предлага такова пътуване. Мъжът ми едва ли ще се наеме да пътуваме с кола сами.Също така ме интересува през това време на годината дали е много топло там.
Благодаря предварително!
На Метро автобусите са с екрани на седалките.
Другите са Нишикли.
Варна-Истанбул го дават 10 часа. Препоръчвам ти Метро.

# 651
  • Мнения: 1 398
Здравейте!
Малко извън темата,но знам,че от вас мога да получа най-коректна и точна информация.
Другата седмица заминаваме за българското черноморие. Видях,че разстоянието между Бургас и Истанбул е около 300км. Никога не сме ходили и ми се струва удачен вариант,вместо да бием толкова път от нашия град. Та в тази връзка,бихте ли ми препоръчали агенция от Варна или Бургас,която предлага такова пътуване. Мъжът ми едва ли ще се наеме да пътуваме с кола сами.Също така ме интересува през това време на годината дали е много топло там.
Благодаря предварително!
На Метро автобусите са с екрани на седалките.
Другите са Нишикли.
Варна-Истанбул го дават 10 часа. Препоръчвам ти Метро.

Благодаря!

# 652
  • Мнения: 3 945
Анелия, има бургаски агенции, които предлагат организирани екскурзии до Истанбул - с 1, с 2, с 3 нощувки.
Пп. Мога да ти дам информация. Пиши на лични, ако имаш интерес.

# 653
  • Варна
  • Мнения: 3 956
Благодаря.Жалко,че само един ден е пазара.Няма как да ми се получи.Събота пристигаме,и другата събота тръгваме на обратно. Confused

Напротив - точно става
Ако пристигнете рано и ще ви настанят след 14 , таман той и пазара тогава затваря.Става и последния ден , след закуска - пазар - и без това от хотела ще ви вземат слетобяд.

# 654
  • Варна
  • Мнения: 3 956
В Кущадасъ най ни хареса хотел Тусан - тогава беше 4 звезди, а сега е 5.Това мога да кажа.


Съвсем скоро бяхме в Тусан - направо си е отврат , стар , без плаж , десертите - кремчета и пандишпани , рибата - хек , морски деликатеси и скара - йок.По добре пробвайте новия хотел на веригата Палм Уингс.
Нашата варненска агенция ни разубеждава за дидимския  Палм Уингс и ни зарибява с Рамада , бил нов и по добър.
Може ли някой да сравни двата хотела или поне отзиви за дидимския Рамада?

# 655
  • Мнения: 80

Пазарът в Дидим е само в събота.

Благодаря.Жалко,че само един ден е пазара.Няма как да ми се получи.Събота пристигаме,и другата събота тръгваме на обратно. Confused

Здравей!
Преди около месец бяхме в Дидим и хора,които пътуваха в нашия автобус,казаха,че имало два пазара,който бяха посетили през делничните дни. Така,че проучете на място. Може би този в събота е някакъв по-голям и богат на продукти. Ние така и не стигнахме до тях,така че само с това мога да помогна.
Хубаво лято Simple Smile

Миналата година бяхме в Дидим. На съботния им пазар не успяхме да отидем, защото пристигнахме в събота и си тръгнахме в събота. Ходихме до този другия " пазар " . Отворен е всеки ден. Има домлуши до него. Не бяхме впечатлени. Прилича по-скоро на нашите "битаци " от миналото. Предимно дрехи, домашни потреби....джунджурийки Simple Smile . Може да се посети за разнообразие .

# 656
  • Мнения: 3 642
Лункреция благодаря за споделеното за Имбат. Тази година не направихме ранна резервация, понеже искаме второ дете и работим по въпроса си мислих, че ако забременея няма да мога да пътувам есента. Сега гледам, че цените са доста високи. Мъжът ми иска да ходим на море тук, аз искам в Турция дори и в по-икономичен хотел. Миналата година бяхме в Палм Уингс и всичко беше много хубаво. Тази година се бях насочила към Сентинус или Батихан, но май няма да ни огрее.

Има ли шанс да пуснат ласт минет намаления в началото на септември за края на септември или е малко вероятно?

# 657
  • София
  • Мнения: 3 611
Лункреция благодаря за споделеното за Имбат. Тази година не направихме ранна резервация, понеже искаме второ дете и работим по въпроса си мислих, че ако забременея няма да мога да пътувам есента. Сега гледам, че цените са доста високи. Мъжът ми иска да ходим на море тук, аз искам в Турция дори и в по-икономичен хотел. Миналата година бяхме в Палм Уингс и всичко беше много хубаво. Тази година се бях насочила към Сентинус или Батихан, но май няма да ни огрее.

Има ли шанс да пуснат ласт минет намаления в началото на септември за края на септември или е малко вероятно?

В същото положение изпаднахме и ние. Само че чакам нещо за последната седмица на август. Thinking

# 658
  • Русе
  • Мнения: 249
В Кущадасъ най ни хареса хотел Тусан - тогава беше 4 звезди, а сега е 5.Това мога да кажа.


Съвсем скоро бяхме в Тусан - направо си е отврат , стар , без плаж , десертите - кремчета и пандишпани , рибата - хек , морски деликатеси и скара - йок.По добре пробвайте новия хотел на веригата Палм Уингс.
Нашата варненска агенция ни разубеждава за дидимския  Палм Уингс и ни зарибява с Рамада , бил нов и по добър.
Може ли някой да сравни двата хотела или поне отзиви за дидимския Рамада?


Просто не се сещам кой нормален човек ще тръгне да сравнява дидимския  Палм Уингс с Рамада... Изобщо няма база за сравнение. Ако се наканя близките години да сляза пак в Турция, то ще е в Палм Уингс Дидим.

Последна редакция: пн, 03 авг 2015, 14:28 от setakap

# 659
  • Мнения: 408
В Кушадасъ най ни хареса хотел Тусан - тогава беше 4 звезди, а сега е 5.Това мога да кажа.
Съвсем скоро бяхме в Тусан - направо си е отврат, стар, без плаж, десертите - кремчета и пандишпани, рибата - хек, морски деликатеси и скара - йок. По-добре пробвайте новия хотел на веригата Палм Уингс.
Нашата варненска агенция ни разубеждава за дидимския Палм Уингс и ни зарибява с Рамада, бил нов и по-добър.
Може ли някой да сравни двата хотела или поне отзиви за дидимския Рамада?
Просто не се сещам кой нормален човек ще тръгне да сравнява дидимския Палм Уингс с Рамада... Изобщо няма база за сравнение. Ако се наканя близките години да сляза пак в Турция, то ще е в Палм Уингс Дидим.
setakap, била ли си в Рамада? Хотелът е открит 05.2014 г. и макар 4-звезден, може би съперничи с Палм Уингс.
Миналата година бях в Тусан и останах много доволна. Може би съм била по времето, когато са го прекатегоризирали от 4 в 5-звезден хотел, провеждали са се атестации, имало е проверяващи и всичко беше на отлично ниво. Имам много добри впечатления от хотела.
Ако в Рамада в момента върви подобен процес по прекатегоризация, нищо чудно да задминава по качество Палм Уингс.

Общи условия

Активация на акаунт